Opinie o SILOMIX Sp z oo w Miechów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SILOMIX Sp z oo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SILOMIX Sp z oo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILOMIX Sp z oo w Miechów

Kim w Silomiksie jest ten [usunięte przez moderatora]?

Pyskaty Grześ

Ale za to trafnie ocenia sytuacje i wyciąga właściwe wnioski. Tylko ten człowiek jak do tej pory wskazał drogę do prawdy, to On po raz pierwszy nazwał rzeczy po imieniu, to on wiedział, że trzeba powiadomić prokuraturę, To On ostrzega przed ASCOMEM, i cała grupą!!!!!!!!!!

ToNieGumaJaToJem

Osobą podszywającą się pod "te nick-y" może być nawet sam (usunięte przez administratora), każdy doskonale wie jak wygląda sytuacja finansowa Silomix-u...

Info

Uwaga niejaki pan (usunięte przez administratora) jest autorem 95% tych treści jakie pojawiają się na tym forum a dotyczą firmy Silomix lub ASCOM ten człowiek podszywa się pod te wszystkie "nicki" i prowadzi dyskusję sam z sobą ludzie uważajcie na tego człowieka

Czy po rozmowie w SILOMIX Sp z oo rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Sowa

I gdzie te tontrakty Silomixu, gdzie produkcja, dlaczego Ascom sprzedaje mieszanki produkowane na podstawie zezwolenia Silomixu, gdzie spłata zobowiązań Panie prokurencie, i wreszcie co z Prezesem (usunięte przez administratora)?

Ascom

Silomix nadal nie płaci, nawet nie ma z kim rozmawiać, jedynie Grześ coś czasami pyszczy do słuchawki.

Kancelaria

Masz problem z Silomix-em, ASCOM-em, zadzwoń (usunięte przez administratora).

klient

Mi też ASCOM zalega kilkanaście tysiecy i nie mogę od nich tego w żaden sposób odzyskać

ASKOM

Nachłapali sie, a teraz ślad po nich zaginął, to było zaplanowane,

SOWA

I gdzie ta produkcja, gdzie te środki na spłate zobowiązań, gdzie aktualny prezesik, o którym pracownicy nic nie wiedzą, nawet sekretarka była zaskoczona i nie wiedziała kto to jest (usunięte przez administratora)!

ASCOM

a długów jak nie spłacali tak nie spłacają

I co niedowiarki! Produkują i mają się dobrze. A wy zawistnicy tylko im źle życzycie.

Kuba

ja tylko chciałem pozdrowić kolegów z pulpitu...

wapniak

(usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć.znam tam ludzi którzy pracowali.odeszli z dnia na dzień bo im przestali wypłacać wynagrodzenia.wiszą kasę każdemu dostawcy, nawet na małe kwoty.podobno mają ogłosić upadłość (info z wywiadowni)

ASCOM

Skoro tak, to dopiero forum zacznie się rozwijac, proszę o wpisywanie opinii o Silomix-ie

marek

Skoro tak to niniejszym zamykamy to forum!

sowa

Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt z prokuratura lub policją w miechowie!!!!

Krzysztof

Nikt tego nie wie...

marek

Więc już ogłosili upadłość czy jeszcze na coś czekają?

SOWA

O to, że chcieli zrobić to co zrobili, podobnie jak wczesniej, i za tym wszystkim stoją ci sami ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o SILOMIX Sp z oo - Miechów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042