SILOMIX Sp z oo

Miechów

Opinie o SILOMIX Sp z oo

Maja

@Carman może warto spróbować skontaktować się z pracodawcą w sprawie ofert pracy? Tam znajdziesz najpewniejsze informacje na temat zatrudnienia w SILOMIX. A w razie czego zapiszą Twoje CV w bazie.

Szałas

Bo ta praca intryguje, to całkowita prawda moja droga

Carman

No ciekawe, czy ktoś w ogóle jest w stanie powiedzieć czy na obecnym poziomie firma prowadzi jakąś rekrutację czy można składać papiery. A jeśli tak to czy warto podejmować u nich pracę, bo chciałbym mieć pewność, że będzie można się w jakiś sposób rozwijać w tej firmie a dodatkowo zajmować ponadpodstawowe stanowiska.

Wili

Silomix z Miechowa zajmuje się produkcją artykułów rolniczych. Kolego chyba się pomyliłeś z tymi materiałami budowlanymi bo ten profil działalności dotyczy zupełnie innej firmy :) Tak mocno się zastanawiam czy jest w ogóle jakikolwiek sens składania do nich swojej aplikacji i jednocześnie liczenie na jakieś przyzwoite zarobki?

józio

jest to firma w branży materiałów budowlanych raczej szerzej nie znana... Przynajmniej jako student poszukujący pracy właśnie w tym czym Silomix siedzi usłyszałem o nich dopiero podczas niedawnych poszukiwań ofert. Także nie sądzę , aby był to znaczacy gracz na Polskiej arenie, a już na pewno nie na międzynarodowej

wiedzący

Dla zinteresowanych jest mozliwosc odzyskania kasy od Silomix w Miechowie posiadam pelnomocnictwo dane ich prawikowi oraz numer konta przez ktore odbywaja sie tranzakcije .zaiteresowanym przekaze .odpowiem na telefon .komornik [usunięte przez moderatora] zrobi reszte

ziomal

Podobno od tygodnia ruszyli z produkcją.

POSZKODOWANY

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy oni mają jeszcze jakiś majątek z którego można ściągnąć należność?????

gość

Dlaczego oni [usunięte przez moderatora] i nie ma na nich sprawiedliwości i nie idą do pudła???????

Więc może otwórzmy temat głównego gracza czyli [usunięte przez moderatora]. Czy jemu prokuratura też robi koło tyłka również w tej sprawie? On też śledzi to forum.

Gość

Ja mam pieniądze w firmie ASCOM którą dowodził [usunięte przez moderatora] więc dlatego on mnie interesuje

gość

Czy wie ktoś czy wiadomo coś nowego w sprawie [usunięte przez moderatora] i całej spółki???

Zainteresowani znają te skróty a wspólny mianownik to PG czyli Przestępstwa Gospodarcze.

gość

Czy doskonała to się okaże! Ponoć coś się dzieje !

Konkurencja

Co poniektórzy już siedzieli za PG.

gość

Mam nadzieje że ich wsadza wszystkich na wiele lat do pudła!!!

marek

Póki co to zwiał z Silomixu. Nie odbiera telefonów tak ja prezes [usunięte przez moderatora]

gość

niedawno słyszałem że jeszcze upadłości nie ma tylko jest oskarżony o [usunięte przez moderatora] i toczy sie wobec niego postępowanie

Obserwator

Mój wpis gdzieś zniknął, a tylko normalnie zapytalem w nim, czy juz coś wiadomo co dalej z silomixem. Ponawiam pytanie.. czy cos wiadomo co z silomixem? Upadłość?

Kim w Silomiksie jest ten [usunięte przez moderatora]?

Pyskaty Grześ

Ale za to trafnie ocenia sytuacje i wyciąga właściwe wnioski. Tylko ten człowiek jak do tej pory wskazał drogę do prawdy, to On po raz pierwszy nazwał rzeczy po imieniu, to on wiedział, że trzeba powiadomić prokuraturę, To On ostrzega przed ASCOMEM, i cała grupą!!!!!!!!!!

ToNieGumaJaToJem

Osobą podszywającą się pod "te nick-y" może być nawet sam (usunięte przez administratora), każdy doskonale wie jak wygląda sytuacja finansowa Silomix-u...

Info

Uwaga niejaki pan (usunięte przez administratora) jest autorem 95% tych treści jakie pojawiają się na tym forum a dotyczą firmy Silomix lub ASCOM ten człowiek podszywa się pod te wszystkie "nicki" i prowadzi dyskusję sam z sobą ludzie uważajcie na tego człowieka

Sowa

I gdzie te tontrakty Silomixu, gdzie produkcja, dlaczego Ascom sprzedaje mieszanki produkowane na podstawie zezwolenia Silomixu, gdzie spłata zobowiązań Panie prokurencie, i wreszcie co z Prezesem (usunięte przez administratora)?

Ascom

Silomix nadal nie płaci, nawet nie ma z kim rozmawiać, jedynie Grześ coś czasami pyszczy do słuchawki.

Kancelaria

Masz problem z Silomix-em, ASCOM-em, zadzwoń (usunięte przez administratora).

klient

Mi też ASCOM zalega kilkanaście tysiecy i nie mogę od nich tego w żaden sposób odzyskać

ASKOM

Nachłapali sie, a teraz ślad po nich zaginął, to było zaplanowane,

SOWA

I gdzie ta produkcja, gdzie te środki na spłate zobowiązań, gdzie aktualny prezesik, o którym pracownicy nic nie wiedzą, nawet sekretarka była zaskoczona i nie wiedziała kto to jest (usunięte przez administratora)!

ASCOM

a długów jak nie spłacali tak nie spłacają

I co niedowiarki! Produkują i mają się dobrze. A wy zawistnicy tylko im źle życzycie.

Kuba

ja tylko chciałem pozdrowić kolegów z pulpitu...

wapniak

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic dodać nic ująć.znam tam ludzi którzy pracowali.odeszli z dnia na dzień bo im przestali wypłacać wynagrodzenia.wiszą kasę każdemu dostawcy, nawet na małe kwoty.podobno mają ogłosić upadłość (info z wywiadowni)

ASCOM

Skoro tak, to dopiero forum zacznie się rozwijac, proszę o wpisywanie opinii o Silomix-ie

marek

Skoro tak to niniejszym zamykamy to forum!

sowa

Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt z prokuratura lub policją w miechowie!!!!

Krzysztof

Nikt tego nie wie...

marek

Więc już ogłosili upadłość czy jeszcze na coś czekają?

SOWA

O to, że chcieli zrobić to co zrobili, podobnie jak wczesniej, i za tym wszystkim stoją ci sami ludzie

A o co chodzi z tą SM w Miechowie?Kto sobie poradził?

Jony

Z tego co tu przeczytałem to mocno się zastanawiam a o co dokładnie chodzi z tą spółka ona jest w upadłości czy ma komornika czy jeszcze coś innego?

leszek

Nie słuchaj plotek i pomówień konkurencji tylko handluj.Mają ponoć bardzo dobrą paszę.

Jony

a o co chodzi z tym Silomixem bo chcieliby ze mną handlować

Kto czeka? Co cię tak bawi zawistny człowieczku?

komornik

i juz po Silomix-ie.hahahahah...wszystko pozajmowane...czekamy na nowego własciciela

ASCOM

Pewnie już komornik je zlicytował. Poradzili sobie z Spółdzielnią Mleczarska w Miechowie, poradzą sobie z Silomixem, juz wiecie kto tak na prawde za tym wszystkim stoi, liczycie jeszcze że coś dostaniecie!

Z tą produkcją to nie do końca tak jest.Przy tych cenach surowców to lepiej przeczekać niż dokładać.Ja tam ich paszowozy ciągle widzę w Miechowie.

ASCOM

Jak nie płacili, tak nie płacą, a na dodatek produkcja sie kończy.

Sowa

Art. 286 KK, i nic więcej nie trzeba dodawać.

siluś

To niech uczciwie traktują kontrachentów!

Zostaw opinię o SILOMIX Sp z oo - Miechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILOMIX Sp z oo