Volvo Trucks Polska

Opinie o Volvo Trucks Polska

Adek

Prowadze firme od 15 lat, mam 11 ciężarówek Volvo z Młochowa. Co prawda czas oczekiwania jest ostatnimi czasu bardzo długi ale coś kosztem czegoś. Zamówiłem 4 DAFy ale jednak pozostaję wierny Volvo. Firma zaprasza mnie na szkolenia na przykład z ekonomicznej jazdy. Jak czekam na serwis, to mogę zjeść za darmo pyszny obiad na miejscu. Zawsze przyjeżdzam tu z chęcią

@Adek

Opinie naszych Klientów są dla nas niezwykle ważne. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby podnosić poziom zadowolenia i satysfakcji wszystkich odwiedzających nasze serwisy, by chętnie do nas wracali i czuli się u nas dobrze. Tym bardziej miło nam czytać takie komentarze, dziękujemy :)

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, z żalem pożegnałem młochowskie biuro. System wynagrodzeń, atmosfera i przede wszystkim ludzkie podejście do pracownika takie jak w Volvo, są wręcz niespotykane w innych firmach w Polsce. Pracę zmieniłem po 13 latach, ale gdyby nie przeprowadzka - nie zmieniłbym na pewno w najbliższym czasie

Bardzo dziękujemy za te lata współpracy i za każdą Twoją cegiełkę, która przyczyniła się do tego, jaką firmą jesteśmy. Życzymy powodzenia w nowym miejscu, a nasze drzwi zawsze są otwarte :)

Zastanawiam się nad złożeniem CV do Volvo. Ile zarabia mechanik z doświadczenie?m?

Zbyszko
@Michał

W październiku były spore podwyżki, moim zdaniem dobrze płacą i można liczyć na fajne premie

Stary
@Michał

Ale Ty pytasz o Volvo we Wrocławiu, czy o Trucki?

Rychu
@Michał

W Volvo Truckach płaca dobrze, zawsze na czas, jak dobrze pracujesz to ipremie mozesz dobra zgranac. Jak patrze na to co sie dzieje w innych firmach, to tu na prawde jest bardzo dobrze. Co chwile jakies paczki i nowe benefity

Kamila

Integracja, paczki itp. cudownie. Ale zważmy, że chleb kosztuje 6 zł, a integracją się rat w banku nie spłaci. Ile zarabia poszukiwany teraz specjalista obsługi klienta? Na ile to mile widziane prawo jazdy C jest faktycznie wykorzystywane przez pracownika?

XYZ
@Kamila

dziękujemy za Twój komentarz. Wszyscy jesteśmy świadomi sytuacji w Polsce i na świecie, wciąż rosnących cen i niepewnej sytuacji na rynku. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym pracownikom nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie, ale również poczucie bezpieczeństwa, stabilności i spokoju. Posiadanie prawa jazdy kat. C niezwykle istotne i przydatne. Jest wykorzystywane przez Pracowników Serwisu m.in. do przemieszczenia się i jazd próbnych po wykonanych naprawach czy przeglądach.

sprawnie

Czy zawsze trzeba przyjechać do Młochowa?

Czy firma Volvo Trucks Polska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

XYZ

Witaj, jako firma Volvo Trucks Polska wspieramy i troszczymy się o naszych Pracowników na wiele sposobów. Udzielamy preferencyjnych pożyczek, pomocy rzeczowych i finansowych. Pracownicy mogą liczyć na zapomogę w szczególnie trudnych sytuacjach życiowych. Oferujemy też prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu specjalistów, w tym psychologa czy psychiatry. Wspieramy rozwój naszych Pracowników, dlatego dofinansowujemy edukację, szkolenia czy kursy w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wanda

Są opinie, że po rekrutacji jest brak informacji zwrotnej, ale to już dawno było. Jak jest teraz, nie zmarnuję czasu? Na ich stronie jest teraz ogłoszenie, że szukają kogoś do obsługi klienta.. Widzę, że oczekują prawa jazdy, trzeba jeździć samemu po klientach czy raczej to tylko obsługa w biurze?

@Wanda

Cześć @Wanda, staramy się przekazywać każdorazowo odpowiedzi zwrotne dwoma kanałami - mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy serdecznie do aplikowania :) Na wspomniane stanowisko mile widziane jest prawo jazdy kat. B przez wzgląd na dojazd do serwisu. Praca jest w pełni stacjonarna - tylko obsługa klienta w biurze. Zapraszamy! :)

Lolek

Czas spędzony w firmie Volvo wspominam bardzo dobrze. Ludzie w niej pracujący tworzą atmosferę, o którą trudno u innych pracodawców. Pracuję obecnie w innej firmie z branży automotive, jednak często jeszcze wspominam Volvo i szczerze serdecznie polecam

Sylwia
@Lolek

Miło wspominasz głównie ze względu na atmosferę czy na zarobki też nie mogłeś narzekać? jak za Twoich czasów sytuacja z wynagrodzeniem wyglądała i kiedy to było?

Romek

Polecam

Daniel

Zero odpowiedzi po godzinnej rozmowie rekrutacyjnej

Lucek

Panowie w Obsłudze Klienta w Młochowie - ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, bardzo pomocni. Polecam

rozmówca

Osoby pracujące tam są miłe. Rozmowa o pracę była dosyć konkretna, lecz wymaganie dyspozycyjności 6 dni w tygodniu przy oferowanych warunkach wynagrodzenia jest trochę śmieszne. Brak odzewu ze strony pracodawcy odnośnie decyzji o wyniku rekrutacji jest po prostu słabe w dzisiejszych czasach.

Sylwia
@rozmówca

No ale może trzeba na to spojrzeć pozytywniej w takim razie? ;) Przynajmniej nie będą od Ciebie wymagali dyspozycyjności przez te 6 dni, to zawsze idzie na plus, prawda?

p.

@Anna potwierdzam, nie minęły.

Teresa

Czy w ostatnim czasie zmieniły się zarobki w Volvo Polska? Jeżeli ktoś z was ma taką informację, to podzielcie się. Dzięki!

t

Atmosfera pracy tragiczna, finansowy szok (1800 netto).

@t

Do dosyć ogólna wypowiedź, ale faktem jest, że podałeś nam jakieś informacje, które są ściśle związane z warunkami zatrudnienia w firmie Volvo Polska. Skoro już wziąłeś czynny udział w tej dyskusji, to może podałbyś nieco więcej szczegółów o tym pracodawcy? Może wiesz, czy jest skłonny do zatrudniania osób bez większego doświadczenia zawodowego?

F-117

Na jakim stanowisku tak jest? 1800 zl netto? W biedronce więcej płacą

omni
@t

Kiedy to było? X lat temu? Na magazynie zarabia się prawie 2 razy tyle...

Helena

Wiecie może, jak wygląda rekrutacja do pracy Volvo? Chodzi mi o to, jakie doświadczenie trzeba mieć i o co pytają. Dzięki.

mixx

Witam pracował ktoś na stanowisku magazyniera i może coś napisać o wynagrodzeniu i atmosferze. Pozdawim

Ryszard

Ale przecież firmy zawsze uprzedzają , że będą się kontaktować z wybraną osobą.

Legolas
@Ryszard

Uprzedzają, że zaproszą wybrane osoby, które złożyły CV. Na rozmowie rekrutacyjnej w siedzibie, rekruterzy ustalili termin w którym powiadomią o procesie rekrutacji niezależnie od wyniku. Brak kontaktu w takiej sytuacji jest mało poważny.

Legolas

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Nie dostałem się, rekruterzy mimo obietnic nie skontaktowali się ani telefonicznie ani mailowo. Niby drobnostka ale świadczy o organizacji i szacunku pracodawcy. Wie to każdy kto na rozmowie był na bieżąco informowany o dalszych krokach i tym na co czeka.

ASR nie

Dzień dobry, Byłem ostatnio na drugim etapie rozmów na ASR ( handlowiec usług serwisowych). Pierwszy etap w docelowym miejscu pracy z osobami z którymi na co dzień bym współpracował. Na drugi etap zaproszono mnie do siedziby w Młochowie. Z takich konkretów to szukają ludzi młodych, ambitnych i głodnych pieniędzy. Celem jest zwiększanie przychodów serwisu na kilka sposobów i oczywiście realizacja przyrostu kwartalnego od którego zależy wypłata Twojej prowizji. Na start 4000 brutto (podobno wszyscy mają taką samą podstawę i to nie jest tajemnica), od kwoty netto jaka Ci zostanie czyli 2854 pln odejmują Ci 500 pln za użytkowanie samochodu, zostaje Ci 2354 pln na rękę + prowizja którą wyrobisz i Ci ją wypłacą jeśli zrealizujesz przyrost kwartalny na kwotę "x". Pozostawiam to do oceny własnej, piszę bo sam szukałem informacji przed drugim etapem, czy warto ponosić koszty przejazdu. Dla mnie za niska podstawa, 5 lat temu miałem wyższą podstawę i również miałem auto służbowe z którego mogłem korzystać prywatnie. Nie przyjąłem oferty pracy. Pozdrawiam,

Może

Mozesz powiedziec jaki samochod zaproponowali? Kwota 500 zl to sporo

@Może

Użytkownik @ASR już jakiś czas temu udzielał się na tym wątku, ale miejmy nadzieję, że wkrótce Ci odpisze. Z Twojego posta można wywnioskować, iż jesteś bardzo zainteresowany pracodawcą, jakim jest firma Volvo Polska. Wynika to z tego, że chcesz do nich aplikować, czy istnieje jakiś inny powód?

ASR nie
@Może

Nie wiem jakie auto, można się domyślać że jakieś Renault, Volvo raczej dla kierowników. Wiem, 500 pln dużo, znajomemu w firmie "x" odciągają 180 pln, to jest kwota do zaakceptowania. Mnie zniechęciła niska podstawa, za niska jak na branże techniczną gdzie musisz mieć konkretną wiedzę i cały czas ją poszerzać. Rozmawiać będziesz z klientem który niekiedy zjadł zęby w temacie eksploatacji, to nie handel jogurtami. Na jaką lokalizację chcesz aplikować?

@ASR nie

Niezmiernie cieszy to, że mimo upływu pewnego czasu, ponownie zechciałeś zostawić tu swój komentarz. Na pewno w jakiś sposób pomogłeś użytkownikowi @Może. Ty akurat zrezygnowałeś z podjęcia współpracy z Volvo Polska, ale może inni chcieliby spróbować tam swoich sił. Może zatem orientujesz się, na jakie stanowiska mają aktualnie wakaty?

moja klawiatura nie dziala
@ASR nie

pojawilo sie ogloszenie na asr to sprawdzam. konkretne info! tak powinny wygladac wpisy! przed wyslaniem cv na tego asra w pruszczu moge sie zastanowic czy mi sie oplaca. wniosek - nie oplaca, mam rodzine i przy tych warunkach musialbym byc singlem mieszkajacym z rodzicami. oszczedzamy dzieki temu swoj i ich czas. czemu w ogłoszeniach nie podaja widelek placowych grrr....!?!?

@moja klawiatura nie dziala

Trochę chaotyczny jest Twój komentarz, a więc niektóre kwestie nadal pozostają dla Nas niezrozumiałe. Ale mogę Cię zapewnić, że wysokość wynagrodzenia poznaje się w większości przypadków na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Raczej rzadko dany pracodawca umieszcza widełki płacowe w samym ogłoszeniu. Na pewno nie zdecydujesz się na aplikowanie do firmy Volvo Polska?

Bulbulator

Obserwuję konto tego pracodawcy na pracuj.pl i zauważam ciekawą tendencje. Jak nie da się pozyskać ludzi na stanowiska handlowe (ogłoszenia wiszą, znikają i pojawiają się nowe) to zaraz pojawia się oferta stażysty/asystenta na to samo stanowisko o takim samym profilu zadaniowym w tej samej lokalizacji. Ludzie nie chcą pracować za śmieszne pieniądze to próbują biednych studentów pozyskać :P Chyba muszę przestać ich obserwować.

@Bulbulator

@Bulbulator Dziękuję Ci serdecznie za aktywne uczestnictwo w tej dyskusji. Musisz być szczególnie zainteresowany firmą Volvo Polska, że aż do tego stopnia obserwujesz ich konto na wskazanym portalu. Myślałeś kiedyś zatem o aplikowaniu tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Volvo Trucks Polska - Młochów

• Jak się pracuje w Volvo Trucks Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Volvo Trucks Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volvo Trucks Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volvo Trucks Polska?

Kandydaci do pracy w Volvo Trucks Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Volvo Trucks Polska