Volvo Trucks Polska

Opinie o Volvo Trucks Polska

Zadowolony Pracownik

W Volvo Trucks Polska pracuję już piąty rok i nie mogę złego słowa powiedzieć. Super atmosfera pracy, można wręcz powiedzieć rodzinna, adekwatne wynagrodzenie, które co jakis czas jest waloryzowane i stosownie podnoszone, masa benefitów, eventyy firmowe - nie ma na co narzekać :)

Michu
@Wanda

wynagrodzenie jest bardzo dobre, są premie i inne dodatki. Trzeba pracować i starać się jak wszędzie ale chociaz placą solidnie. Prawko sie przydaje na sam dojazd do pracy, ale pbsługa klienta jest na miejscu stacjonarnie i nie musi wyjezdzac z seriwus

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, z żalem pożegnałem młochowskie biuro. System wynagrodzeń, atmosfera i przede wszystkim ludzkie podejście do pracownika takie jak w Volvo, są wręcz niespotykane w innych firmach w Polsce. Pracę zmieniłem po 13 latach, ale gdyby nie przeprowadzka - nie zmieniłbym na pewno w najbliższym czasie

Bardzo dziękujemy za te lata współpracy i za każdą Twoją cegiełkę, która przyczyniła się do tego, jaką firmą jesteśmy. Życzymy powodzenia w nowym miejscu, a nasze drzwi zawsze są otwarte :)

Jola Nowy wpis

Słyszy się dużo pozytywów o pracy w Volvo. Syn myśli o praktykach w Będzieszynie. Czy firma przyjmuje uczniów ze szkół czy tylko doswiadczonych mechanikow?

Nowy wpis

@Jola

Dzień dobry, Chętnie przyuczamy do zawodu uczniów szkół branżowych, technicznych oraz uczelni wyższych. Oferujemy praktyki oraz staże. Wielu naszych mechaników trafiło do Volvo własnie dzięki praktykom i pracuje do dziś :) Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu z Działem HR - hr.mlochow@volvo.com

Odpowiada mi ta oferta pracy na stanowisku Konsultant Centrum Obsługi Klienta. Poznam tutaj widełki zarobkowe i przykładowe szkolenia, z jakich można skorzystać jako pracownik? Z góry dziękuje :)

Nowy wpis

Witaj, W Volvo Trucks naszym priorytetem jest rozwój Pracowników, dlatego zapewniamy wiele szkoleń technicznych i specjalistycznych (są to szkolenia stacjonarne, online oraz wyjazdowe). Volvo posiada własną Szkołę Serwisową, która organizuje mnóstwo szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Jako Pracodawca wspieramy również naukę języków czy zdobywanie cennych kwalifikacji i certyfikatów. Serdecznie zachęcamy do aplikacji na wskazane stanowisko. Podczas procesu rekrutacyjnego udzielamy równiez informacji o proponowanym wynagrodzeniu :)

hej, czy ta oferta na stanowisko Starszy strateg UX u nich na stronie jest aktualna? chciałbym rekrutować i zastanawiam się czy warto, ktoś napisze? są osoby tutaj może z działu IT, które przybliżyłyby widełki płacowe na stanowisku UX? wszystko fajnie opisali za co byłbym odpowiedzialny, ale niestety brak tego co oferują. Na jakiej umowie zatrudniany jest strateg UX? jest szansa na umowę o pracę czy jednak to kontrakt B2B?

Firma Volvo Trucks Polska poszukiwała pracowników na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

sprawnie

Czy zawsze trzeba przyjechać do Młochowa?

Tommy

Jakie są aktualnie stanowiska na ktore firma przyjmuje?

@Tommy

Witaj, obecnie rekrutujemy na stanowiska: -Specjalista ds. Gwarancji w Pruszczu Gdańskim, - Mechanik/Elektromechanik w 5 naszych lokalizacjach: Młochów, Pruszcz Gdański, Dąbrowa, Pietrzykowice oraz Długołęka, - Instruktor Szkoły Doskonalenia Jazdy w Młochowie, - Asystent Działu Sprzedaży - Siedlce/Lublin - Młodszy Specjalista Obsługi Klienta - Skawina Zachęcamy do odwiedzania naszej strony karier i aplikowania :))) https://www.volvogroup.com/en/careers/job-openings.html#page=1&countries=Poland&organizations=Volvo%20Trucks

XYZ

Volvo Trucks Polska poszukuje osoby na stanowisko Mechanik. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Kamil
@XYZ

Najpierw była rozmowa telefoniczna z panią z Hr, a później spotkanie w serwisie z szefową i hr. rozmowa była bardzo miła a samo miejsce bardzo ładne

Jurek
@Kamil

grunt, ze daja znac jaka decyzja bo wiekszosc firm nie dzwoni nawet

Amelia
@Kamil

Czyli proces składał się w dwóch etapów? A jak długo czekałaś na odzew pomiędzy wstępną rozmową z osobą z HR, a później z szefową HR? Domyślam się, że na wstępnej rozmowie były standardowe pytania, ale podałbyś jakie pytania padały już w późniejszym procesie rekrutacyjnym i czy były do wykonania jakieś zdania lub testy?

Sylwia

Hej, mój mąż chciałby aplikować na DevSecOps Engineer. Akurat ma 10 letnie doświadczenie i zakres obowiązków jest mu całkiem dobrze znany. Tylko jakoś nie mogę znaleźć info na temat zarobków, ktoś wie jakie są u nich widełki płacowe na stanowiskach inżynierskich?

@Sylwia

Dzień dobry, w chwili obecnej Volvo Trucks Polska nie posiada otwartych procesów rekrutacyjnych do Działu IT. Wskazane przez Panią stanowisko może dotyczyć oferty pracy Volvo Polska z siedzibą we Wrocławiu. Niemniej jednak zachęcamy do śledzenia ogłoszeń na naszych stronach :)

Misia

Słyszałam wiele dobrego o tej firmie od znajomej ze studiów, zawsze wypowiada się w samych superlatywach i zawsze zachwala. Naprawdę jest tak super? Jak wyglądają zarobki dla osob poczatkujacych np w sprzedaży?

@Misia

To bardzo miłe móc czytać takie słowa :) Od lat nieustannie troszczymy się o zadowolenie oraz satysfakcję naszych Pracowników. Są oni fundamentem naszej działalności i bez nich żaden sukces firmy nie miałby miejsca :) Dbamy równiez o wynagrodzenia pracowników, dlatego każdego roku dokonujemy ich rewizji by zapewnić konkurencyjne stawki. Zapraszamy do sprawdzania aktualnych ofert pracy! :)

Irek

czy warto jeszcze aplikowac do Volvo? Podobno zamykaja fabrykę, a ofert pracy dużo

@Irek

Drogi Irku, jesteśmy Volvo Trucks, czyli odrębną spółką z Grupy Volvo. Jesteśmy odpowiedzialni między innymi za sprzedaż oraz serwis pojazdów ciężarowych w Polsce . To prawda, że planowane są zmiany w fabryce autobusów we Wrocławiu, ale w żadnym stopniu nie dotyczą one naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do aplikowania :)

Roman
@Volvo Trucks Polska

Właśnie widziałem że jest oferta pracy na stanowisku specjalista obsługi klienta. Zainteresowało mnie tylko że prócz prawa jazdy kat. B dobrze byłoby mieć też kat C. Prócz pracy biurowej trzeba też czasem jeździć ciężarówką?

@Roman

dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą :) Spieszymy Panu z odpowiedzią. Takie dodatkowe uprawnienie jest mile widziane, ponieważ jest to nie tylko dodatkowa wiedza i umiejętności, ale często okazuje się być dużą pomocą i ułatwieniem w pracy serwisu. Specjalista Obsługi Klienta pracuje w pełni stacjonarnie, natomiast może zdarzyć się potrzeba np. przestawienia pojazdu – i tu wówczas przydaje się to uprawnienie ???? Również naszym Pracownikom oferujemy dofinansowanie takiego kursu, które cieszy się dużym powodzeniem :) Serdecznie zapraszamy!

Roman
@Volvo Trucks Polska

To bardzo interesująca propozycja jak można zrobić uprawnienia i są one finansowane prze firmę. Trzeba wtedy podpisywać umowę lojalnościową? Czy pracodawca nie stosuje takich zabezpieczeń?

Ilona

Hej, widzę że mają w dalszym ciągu aktywną ofertę na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta i mój mąż myśli czy aplikować :) widzę, że w obowiązkach jest wystawianie FV, może ktoś wie w jakim programie? Bo niestety mąż tylko zna WF-MAG. Czy pakiet socjalny, który oferują jest w 100% przez nich finansowany?

Darek
@Ilona

Hej, pracujemy na programie GDS, ale wszystkiego idzie się nauczyć :) Socjal jest bardzo bogaty, duzo benefitow i roznych akcji. Pracodawca oferuje na prawde bardzo duzo

Klient :)

Współpracuję z Volvo Trucks od kilkunastu już lat, a dzięki kilku osobom, które przekonały mnie do marki , 100% mojej floty to właśnie Volvo i nigdy sie to nie zmieni.. Ludzi z którymi od początku podpisuję kontrakty traktuję jak rodzinę. Zawsze czuję, że chcą jak najlepiej dla obu stron.. To rzadkość spotykać tak uczciwych i transparentnych ludzi w firmach, z ktorymi podpisujesz umowy na kilka zer ;) Polecam

Zadowolona

Cały marzec były organizowane aktywności dla Kobioet z całęj Polski - spotkanie z ditetetyczką, cytobu, zakwasownia, spotkanie z psychoonkologiem, z Panią Natalią De Barbaro, i inne. Bardzo doceniam, że firma o nas tak dba.

LO

Karta Volvo (doładowywana co miesiąc), Karta Multisport,, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, bonusy świąteczne i paczki, pikniki rodzinne, integracje, dofinansowywanie wypoczynku, nauka języków, sezonowe owoce w każda środę (ogromny wybór i ogromna ilość), program rekomendacji pracowników, różne dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np okulary korekcyjne, pożyczki pracownicze). Dużo i jeszcze więcej ;)

Niki

Czy firma przyjmuje uczniów na praktyki?

@Niki

Cześć, jak najbardziej - oferujemy uczniom zarówno praktyki jak i staże :)

Ilona

A czy jest szansa na przyjęcie osoby na stanowisko blacharza samochodów ciężarowych, która dopiero co zaczyna z tym swoją przygodę i nie ma zbyt dużego doświadczenia? :) Mój chłopak tym się pasjonuje, ale ma niespełna dwa lata w tym zawodzie. Na jakie wynagrodzenie w Volvo Trucks Polska można liczyć na stanowisku takiego blacharza?

@Ilona

Oczywiście, że tak! :) Zarówno nasza firma Volvo Trucks, jak i cała branża motoryzacyjna rośnie w siłę, dlatego jako Pracodawca robimy wszystko, by zapewnić naszym Pracownikom odpowiednie warunki do poszerzania wiedzy i zbierania cennego doświadczenia. Stawiamy na ludzi z pasją, którym tak jak nam zależy na rozwoju. Obecnie na stanowisko Blacharza poszukujemy kandydatów w trzech naszych lokalizacjach: Pruszcz Gdański, Długołęka oraz Młochów. Zapraszamy do zajrzenia w zakładkę "Dołącz do nas!" i zachęcamy do aplikowania! ⁠:)

Cześć, aktualnie poszukujemy Specjalisty Obsługi Klienta do 3 naszych lokalizacji - Skawiny, Pruszcza Gdańskiego oraz Młochowa. Proponowane wynagrodzenie ujawniane jest w procesie rekrutacyjnym na etapie składania oferty Kandydatowi. Każdy nasz Pracownik ma szansę szeroko pojętego rozwoju, jak i również awansu. Inwestujemy w pracowników na każdym poziomie stanowiska. Mamy wiele przykładów osób w firmie, które zaczynały właśnie na stanowisku Specjalisty Obsługi Klienta, a obecnie kontynuują swoją karierę w innych działach firmy lub na stanowiskach zarządzających :)

kandydat
@Volvo Trucks Polska

Widełki wynagrodzenia nie są ujawniane, bo takie niskie ?. Co skutkowało by mniejszym zainteresowaniem ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Volvo Polska?

Misio

Juz dawno nie są organizowane, za to są obiecywane :)

Pysio
@Misio

Są organizowane, ostatnie bardzo duże wydarzenie to Piknik Przyjaciół w czerwcu 2022 - dla wszystkich Pracowników, ich rodzin oraz Klientów. Są też imprezy działowe, pikniki rodzinne (ostatni byl 17 września) imprezy świąteczne, podsumowujące wyniki roczne

Małgorzata
@Pysio

ooo to chyba dużo tego na rok wychodzi. A są jakieś inne benefity poza takimi imprezami integracyjnymi? Jakiś multisport albo opieka medyczna?

Ricky
@Małgorzata

Jest multisport, jest i opieka medyczna. Są też paczki świąteczne i szereg innych dodatków

Sylwia
@Ricky

I ten szereg to jaki z tymi dodatkami? Tu już masz na myśli jakieś dodatki do wynagrodzenia?

@Stary

Tak są, dla całej załogi. I wyjazdy i wigilie i wyjścia na kreglę i piwo. A latem wyprawy rowerowe. Super

Eryk
@@Stary

Potwierdzam !

Szczśliwy pracownik

Zapytajcie ludzi w innych oddziałach. W Lublinie już trzy osoby odeszły... z Volvo Trucks. Kolejne osoby planują zrobić to samo a szkoda bo naprawdę mają wiedzę.

@Stary
@Szczśliwy pracownik

U nas w Długołęce dpbre. Szef zabrał nas ostatnio cala ekipa na integracje w gory. Nie dosc ze dobrze placa to jeszce daja inne rzeczy.

Ryba
@Szczśliwy pracownik

Czy na pewno masz na myśli Volvo Trucks Center z Kalinówki k. Świdnika? Nie jest prawdą to, co piszesz i możesz wprowadzać ludzi w błąd...

Aleksandra

Dużo inicjatyw pracowniczych, z którymi nie spotkałam się nigdzie indziej. Firma bardzo dba o pracownika

ZZZZ
@Aleksandra

Jakie są te inicjatywy? Mogłabyś wymienić kilka? Co firma robi dla pracowników fizycznych?

Katarzyna
@ZZZZ

Tego jest bardzo dużo, sporo info na FB trochę na stronie, Instagramie itd.

Janek

Trudno doszukać się jakichkolwiek negatywów pracy w Volvo Truck. Wiadomo, jak już się tu jest to wszystko jest oczywiste, ale rozmowy z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną potwierdzają, że pracujemy w wyjątkowej firmie w której pracownik jest naprawdę ważny i ja to tak odczuwam. Polecam każdemu, a że gdzieś komuś się „przejadło” - bywa, każdy jest wolnym człowiekiem i może trzeba czasami wyjść, żeby zobaczyć jak dobrze jest w środku. Dla jednych i drugich gorące pozdrowienia !

Zadowolony Pracownik

Wanda
@Zadowolony Pracownik

A te wynagrodzenie to ile? Bo nikt nie podał żadnych konkretów, a jakby nie patrzeć to ważna informacja jak się zmienia pracę ;) Ile w dziale obsługi klienta można dostać? Wymagają prawka kat. b, czyli obsługa nie jest tylko stacjonarna? Do tego samochód służbowy zapewniają?

Michu
@Wanda

Zostaw merytoryczną opinię o Volvo Trucks Polska - Młochów

• Jak się pracuje w Volvo Trucks Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Volvo Trucks Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volvo Trucks Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volvo Trucks Polska?

Kandydaci do pracy w Volvo Trucks Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Volvo Trucks Polska