Volvo Polska

Młochów

Opinie o Volvo Polska

sylvia

Z tego co wiem atmosfera nie jest zła, ale problem polega na tym, że oferty na całą Polskę znajdują się tylko we Wrocławiu. Trzeba być gotowym na ewentualne przenosiny do Wrocka. A oni podobno nie gwarantują zakwaterowania czy pomocy..

plankton z volvo

szukam innej nie polecam słabe zarobki, do wykonywanej pracy, brak perspektyw, w tej firmie dążą do tego żebyś robił po 16h na dobę w tedy może zarobisz.

KUTNO2014

Kiedyś było fajnie teraz jest więcej administracji niż tych co naprawde pracują.

Dobra atmosfera pracy, Zarobki można negocjować od 2200 brutto, Dobre warunki szkoleniowe

Zostaw opinię o Volvo Polska - Młochów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volvo Polska