Opinie o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Gajowy Fredek

CV wkręcają w jakiś lottomat. A później sterowanie zza krat. Więc na co można narzekać?

Czy w Modus.agencja reklamowa są szkolenia zewnętrzne?

Zini

Tak, pani potrzebuje koleżanki :--)

Dolfi

Szkoła dla zwierząt

Macie mniej zleceń przez covid ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
lucky loser

Cóż mogę powiedzieć pieniądze bardzo cienkie patrząc na konkurencje oraz ilość punktów i projektów cienko wygląda to ze skrajnie różne projekty współpraca z Orange + Biedronka plus jakieś z krzaka projekty które często są obwieszczane na ostatnią chwile z raczej negatywnym stosunkiem do odmowy

adam

nie polecam tej Agencje płaca jak chcą umowy na 15 20 podpisywanie tak agencje to rad powinien zamknąć

Nie polecam tej firmy. Kontakt z kierownikiem całkiem dobry ale pieniądze za pracę inne niż miałby być. Dostanie ich w terminie to jest cud, często czeka się ponad miesiąc. Pracowałem jako audytor mobilny.

Robert

Rozumiem, że pracowałeś na B2B z własnym samochodem ? Możesz opisać sprawę ?

Jurek

Gratuluję sposobu rekrutacji przez Panią Monikę , jeżeli na samym początku współpracy aplikant jest traktowany jak zło konieczne to co jest dalej :) , nie polecam .

Ala

@Magda a ile taka ścieżka awansu trwa zazwyczaj?

@Pat1 czy można w tej firmie liczyć na Awans jak się dobrze pracuje?

Magda
@Kasia

Można. Zaczynałam jako serwisant, dostałam dodatkowo audyty. Także firma docenia pracowników

Magda

Pracuje w firmie od 6 miesięcy. Nigdy nie miałam problemu z wypłata, zawsze na czas. Kontakt z kierownikiem regionalnym bardzo pozytywny. Praca na terenie Raciborza i okolic. Polecam jeśli komuś tak jak mi zależy na pracy z dopasowaniem godzin do swojego trybu czasowego.

Aga

Przeszlam rozmowę kwalifikacyjną i jestem bardzo zadowolona. Odbyła się w miłej atmosferze, bez krępujacych pytań. Udzielono mi wyczerpujących informacji na zadawane przeze mnie pytania. Umowę otrzymałam na maila do wcześniejszego zapoznania się z nią. Bardzo dziękuję. Rzadko spotyka się rekrutacje na tak wysokim poziomie.

Zuza

Witam chciałabym się dowiedzieć, którego dokładnie dnia miesiąca są wypłaty?

dina
@Zuza

Witam. Wynagrodzenie z jakiego tytułu?

Pat1

Szczerze polecam kancelarie MODUS !!! Miła i rzetelna obsługa klienta!!! Polecam !!!

Joa

Co za DNO !!! DNO I WODOROSTY ! Nie polecam.

Alicja

Gdzie można znaleźć aktualne ogłoszenia o pracę do agencji Modus, bo niestety na stronie nie ma nawet zakładki kariera.

MrKolanki

Po otrzymaniu wypłaty za miesiąc sierpień nie zostały mi uwzględnione nocne zmieni, które jak się dowiedziałem miały być inaczej naliczane! Chcąc jakoś wyjaśnić ta nie ścisłość próbowałem skontaktować się z agencją kilkukrotnie wysyłając SMS z prośbą o kontakt. Wypłatę dostałem 15 września do dzisiaj tj. 21 września nie dostałem zadnej odpowiedzi.

koordynator

Witam. Jestem koordynatorem firmy Modus i chciałabym oficjalnie sprostowac kilka niejasności. 1.Wynagrodzenie za pracę w naszej firmie otrzymuje każdy. Aby je dostać w terminie należy jednak spełnić kilka warunków, które sa opisane w umowie. Nic trudnego. Pod koniec miesiąca należy w terminie dostarczyć zeskanowaną kartę pracy z podpisem kierownika i pieczątką sklepu. Dla ułatwienia można tez wyslać jej zdjęcie w formie MMS na komórkę. Jeśli ktoś nie wyśle karty pracy- pensja bedzie wstrzymana aż do momentu gdy to uczyni. Drugim powodem opóźnienia pensji jest nasza weryfikacja kwartalna. Pod koniec każdego kwartału osoby, które składki ZUS mają potrącane z tytułu innej umowy w innej firmie mają obowiązek co kwartał dostarczyć zaświadczenie od pracodawcy o odprowadzanych przez niego składkach ZUS. Każdy, kto dostarczy dokumenty w terminie również w terminie otrzyma wynagrodzenie. Niestety z terminowością serwisantów bywa różnie. Natomiast nawet dostarczenie tych dokumentów pół roku później odblokuje pensje... te pieniądze nie giną... tylko czekają na dopełnienie formalności. I to zależy jedynie od serwisanta. 2. Proszę w merchandisingu nie wyliczać stawki godzinowej bo pracę w merchandisingu wylicza się na podstawie timingu. Jeśli wynagrodzenie z miesiąca na miesiąc się zmieni to nie dlatego, że stawka została obniżona lecz timing. Klient ma prawo obciąć lub zwiększyć ilość godzin na dany miesiąc i to nie jest od nas zależne. Przykładowo w grudniu przed świętami timingi ulegają zwiększeniu. Wszystko jest uzależnione od danych statystycznych na temat sprzedaży produktów danego klienta. Nasza firma nie różni się niczym od innych. Być może zasady, które wprowadziliśmy są radykalne ale z jakiegoś powodu. Dla wszystkich na przyszłość mam dobrą radę. Proszę uważnie czytać umowę, którą Państwo podpisujecie. Bowiem w niej są wszystkie informacje na temat zasad rozliczeń. Pozdrawiam

ona
@koordynator

to ciekawe jak by pan wytłumaczył fakt że liczba godzin większa niż w poprzednim miesiacu a wypłata mniejsza??

Irmi
@koordynator

Szkoda, ze nie mogę od miesiąca doprosić sie o taka listę obecności, zeby ja wypełnić za grudzień. A za listopad papiery kompletne, a kasy brak. Jest 28 I...

Oooo
@koordynator

To w formie modus jest timing bo w innych firmach nie ma takien sytuacii ze serwisant sie dowiadune nagle ze ma uciete godziny z prace ktora wykonuje caly czas na takim samym poziomie

Rdk
@koordynator

Jak dla mnie jesteście złodziejami okradacie na godzinach może dla was 75zl to mało a dla mnie dużo, tak zwany koordynator ma mnie w (usunięte przez administratora) a z godzin które podałem wyplaciliescie tyle ile wam się chciało.. (usunięte przez administratora) i tyle w temacie więcej info udzielę email radeksojer100@gmail.com proszę o kontakt

@Oooo

W ASM robią tak samo. Pod koniec miesiąca w którym się pracuje informują, że zmniejszyli godziny a nawet dopiero po wypłacie jak ktoś pyta czemu dostał mniej kasy.:(

Była pracownica

Nie polecam, podpisywanie umowy na odczepnego na kolanie, brak drugiego egzemplarza dla mnie, problem z wypłaceniem wynagrodzenia z powodu braku paska z firmy, w ktorej pracuje, ciagle czegos brakuje o czym podobno pisze w umowie tylko jakos umowy brak. Byl to krotki i jedyny epizod z ta firma.

Pracownica

Nie polecam. Pieniędzy nie wysyłają. Firma nie wypłacalna jak się ma problem to wysyłają od jednej do drugiej oso y i nic nie załatwiają

Krzysztof
@Pracownica

Nie otrzymałeś wypłaty za swoją pracę na rzecz firmy Modus.agencja reklamowa? Jak długo pracujesz w tym miejscu? Zastanawia mnie, czy to pierwsza taka sytuacja, że masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia, czy może w przyszłości pracodawca również spóźniał się w tej kwestii. Możesz napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży - Warszawa

• Jak się pracuje w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Zobacz opinie na temat firmy Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży