DWU Engineering Polska Sp z o.o.

Wrocław

DWU Engineering Polska Sp z o.o.
2 23

Opinie o DWU Engineering Polska Sp z o.o.

Dać im gwiazdki

+ konkurencyjne wynagrodzenie + dużo pracy czasami ciekawej + delegacje zagraniczne jak ktoś lubi, ale nie dla każdego + trochę socjalu jest - podwyżki bardzo rzadko i niskie - bardzo sztywny czas pracy - dużo pracy często nieciekawej - długie delegacje zagraniczne Firma dobra 3 lata po studiach i 10 lat przed emeryturą. Polecam

STUDENT_2LATA
@Dać im gwiazdki 25.05.2018 18:50

Chcę do nich aplikować. Powiedzcie coś więcej o tej firmie, proszę? Czy warto? Jestem 2 lata po studiach i mam jako takie, ale nie za duże jeszcze doświadczenie z przemysłu ciężkiego. Ile wołać na początek kasy? Na jaki socjal można liczyć?

blabla

Pracuj, tyraj najlepiej za darmo, poświęcaj swój czas wolny, rodzinę (jeśli ją masz) bo u makaroniarzy to się ceni, a jak przyjdzie co do czego to bez skrupułów dostaniesz kopa w (usunięte przez administratora)

Alan
@blabla 08.05.2018 21:11

Janusz, ale janusz ! nie kłam Janusz.....januszku

JANUSZ

BECAUSE OF TEN !

Łucja

@żaba Rozumiem, że nie masz najlepszej opinii odnośnie pracodawcy DWU Engineering Polska, ale nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi i tak naprawdę nie wiemy, czy miałeś bezpośrednią styczność z tą firmą.Opisz w kilku zdaniach swoje doświadczenia w sposób bardziej merytoryczny, taka wiedza na pewno innym się przyda.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w DWU Engineering Polska Sp z o.o.?

żaba

Praca w żabce daje większe możliwości rozwoju intelektualnego i finansowego.....

polak

syf kiła i mogiła, tylko dla ludzi o mocnych nerwach..... i nie wygórowanych wymaganiach..

George

because of ten...zapdejtuj mi bejzik bo cos kasłam...

Obłowić można się tylko w nerwy i obiecanki to to na 1000000%%%%%%% Super elastyczny czas pracy , i super premie których nigdy nikt nie widział na oczy!!!!!!!!!

Daniel

Tak potwierdzam pełny profesjonalizm.... w dymaniu pracowników. Przykład, wigilia do 17.30 w pracy, to samo w sylwestra.

Zmęczony

Patrząc na firmę jako osoba postronna można powiedzieć super. Spora firma, w centrum miasta, robiąca projekty do rożnych części świata. Ale jak to zwykle bywa diabeł tkwi w szczegółach, a jest tych szczegółów dość sporo i powodują one to że człowiekowi odechciewa się tam pracować. Firma dając ogłoszenie pisze że praca w stabilnej firmie, tak to prawda tylko że ta stabilizacja dotyczy wszystkiego począwszy od tego co się robi, kończąc na zarobkach. Podwyżki... no cóż w urzędach mają częściej i większe. Wszystko opiera się na obietnicach które z czasem samoczynnie umierają, efekt jest taki że już nikt nie wierzy w jakiekolwiek zmiany i przyszłość.. Jeszcze inna sprawa to osoby zarządzające. Ja osobiście jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak beznadziejnie biernymi ludźmi. Nic i nikt ich nie interesuje (chyba poza własnym kontem) zapchany kibel... co tam, zepsuta drukarka... co tam, syf w biurze też przejdzie. Jako że firma ta ma powiązania z Włochami, każda odpowiedź ze strony zarządu brzmi "To nie my to włosi" czy to zaczynając od zlikwidowanych urlopów, kończąc właśnie na podwyżkach. Nie ma z kim (chodzi o zarząd) rozmawiać!!!! Zresztą włosi nie są lepsi, sami nic nie robią, lubują się tylko w tabelkach zestawieniach, planowaniach, projektowanie to tylko praca uboczna. No i jeszcze godziny pracy masakra cały dzień od 8.30-17.30. Na rozmowach kwalifikacyjnych jest przeprowadzany test z zadań, tylko po co skoro później się tylko streczuje i kopiuje wcześniejsze rozwiązania. Tych detali jest dużo dużo więcej.. Nie mniej dla kogoś kto szuka pracy, ale ma możliwość pójść gdzie indziej, Danieli to kompletna strata czasu, szkoda życia na tę firmę. Druga sprawa dość istotna

xxxx

Czy ktoś wie coś o firmie DWU Engineering Polska Sp z o.o.? Proszę o info?

Zostaw opinię o DWU Engineering Polska Sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DWU Engineering Polska Sp z o.o.