piwiarnia warki

Opinie o piwiarnia warki

komind

lilka, teraz też mi się wydaje że u nich nie ma problemu z zatrudnieniem. Podobno jest szansa na to aby otrzymać od razu umowę o pracę. Podobno w pierwszej kolejności trzeba okres próbny przejść, ale to zwykle nie jest problematyczne. Czy ktoś z was dowiadywał się jakie finanse teraz dają?

luśka

Pracowałam w Piwiarni super atmosfera wypłata na czas i napiwki dobre. polecam to miejsce

Wszystko ok. po za zarobkami, najniższa krajowa. Opoznianie z wypłata, ogólnei ciągłe problemy z kasą. Za to atmosfera super!

ja

tez sobie chwale

szybki lopez

Bardzo przyjazna atmosfera, super ludzie i dobre zarobki. Jestem tam barmanem od 2 miesiecy i bardzo sobie chwale to miejsce. Polecam

Zostaw opinię o piwiarnia warki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piwiarnia warki