Opinie o PHU Wysokiński Sp. z o.o. w Międzyrzec Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PHU Wysokiński Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU Wysokiński Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Wysokiński Sp. z o.o. w Międzyrzec Podlaski

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PHU Wysokiński Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Joasia
@Patrycja

Normalną zwykła rozmowa, nic szczególnego. Typowe pytania.

Xxx Nowy wpis

Z takich nowszych wypowiedzi, to podkreślono brak ubrań roboczych dla pracowników, jak również brak szkoleń. Jeśli piszący się nie mylili w opisie sytuacji, to, czy pracując tu obecnie, jako kierowca / magazynier, miałbym już jakiś firmowy ubiór do pracy, czy wdrożenie? Wiem, że tu takie stanowiska z portalu rekrutacyjnego, choć oczywiście nie podawano warunków pracy.

Jak w firmie Wysokiński przedstawia się sytuacja z ubraniami roboczymi, chciałbym się tam może wybrać. No i jak to tam jest ? Będąc kierowcą muszę własne ciuchy drzeć ? Czy dają jakieś przyzwoite ubranie ?

Krótkopracujący Nowy wpis
@Marek

Niestety ale pracownicy chodzą we własnych ubraniach, kierowcy to samo. A teraz, kiedy czasami tam znajdę widzę że nawet nie ma gdzie dłoni ogrzać. Chodzą wszyscy po magazynie skuleni. Biuro ma ciepło ale reszta marźnie i kisi się na ubierana we własne ciuchy.

@Krótkopracujący

Hej, a jest jakiś ekwiwalent za pranie ubrań, czy zupełnie nic? Na magazynie aż tak zimno? Jest ciepły posiłek czy coś do picia? Bo powinna firma raczej coś zapewnić, czy temperatura nie przekracza tej w kp? Zarobki jak oceniasz? Nie wiem czy w to wierzyć, ale w tamtym roku ktoś pisał, że nie wychodzi nawet minimalna. Szykują jakąś premie dla pracowników na święta teraz?

Krótkopracujący Nowy wpis

Nie wiem co firma powinna, nie znam się na prawie. Sytuacja jest jak w moim wcześniejszym poście. Poświadczy, każdy kto pracował, że prawda. Z resztą idź na zakupy, tam można wejść, to hurtownia samoobsługowa i dają paragony, więc zakupy można robić - przekonasz się.

prawda

Nie wiem o co pytasz. Ja byłam w budynku hurtowni w międzyrzecu podlaskim na brzeskiej

Bartosz
@prawda

I jak rozmowę oceniasz? Mocno maglowali i zadawali trudne pytania? No i najważniejsze, ile teraz płacą? :D

Prawda
@Bartosz

Pierwsze słyszę, żeby ktoś płacił za rozmowę kwalifikacyjną. A rozmowa jak rozmowa, nie napiszę tutaj. Idź pogadaj to zobaczysz.

@Prawda

A to taka tajna informacja? Przecież ludzie zaglądają na to forum, żeby mieć jakieś info, lepiej się przygotować. Wiadomo, że każda rozmowa się trochę różni, no ale można przecież powiedzieć, ile jest etapów, na co rekruter zwraca uwagę, czy daje jakieś zadanie do wykonania...

Joasia
@Patrycja

Normalną zwykła rozmowa, nic szczególnego. Typowe pytania.

Czy w PHU Wysokiński Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

krótkopracujący

Nie, niczego takiego tam nie ma. Z tego co mi wiadomo - nigdy niczego takiego nie było. Jeden pracownik uczy drugiego, to wszystko. Na pewno niczego się tam nie nauczysz, prócz pracy którą Ci dadzą do wykonania oczywiście. Szefostwo bardzo dba aby nikt nic nie umiał i wiedział zbyt dużo, mógłby mieć wówczas własne zdanie. A to jest najbardziej niepożądane.

Elżbieta
@krótkopracujący

Odnośnie posiadania własnego zdania chyba jest odpowiedni zakres szkolenia to raczej nie przekłada się na jakąkolwiek dyscyplinę? Tu ogólnie pracownicy wyrażają jakiekolwiek chęci co do szkoleń? Bo to też raczej istotna kwestia

Firma PHU Wysokiński Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zadowolony Pracownik

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Płaci na czas, nie zabraniają mieć przy sobie telefonów - jak to w innych firmach bywa, nie ma odpowiedzialności np za remanent. Ja osobiście mam dobre zdanie. Wiem, że pracują osoby już ponad 20 lat - więc widocznie da się, tylko trzeba chcieć. :)

@Zadowolony Pracownik

Jasne, że można mieć prywatny telefon przy sobie skoro służy do firmowych celów. Co do "dogadzania" - są też inni, którzy płacą na czas, to nie argument. Przecież po to do pracy chodzisz aby dostawać za to pieniądza. Swoją drogą podejrzany ten przyjazny wpis - czyżby klakier ??? :)

Klient
@Zadowolony Pracownik

Drzewo w lesie też rośnie 20lat i więcej ... A czemu, bo nie ma wyjścia i zwyczajnie z lasu się nie wyprowadzi. To, że ktoś pracuje ponad 20 lat też argumentem nie jest. Niezaprzeczalnym natomiast jest opinie jakie można przeczytać poniżej. Wystarczy przeszukać Facebook, czemu Ci wszyscy ludzie piszą te straszne rzeczy ??? Bo mają tak wybujałą wyobraźnię ? czy dlatego, że coś im tam dopiekło ? Nie potrzebne są studia i doktorat aby wyrobić sobie opinię. Podpowiem - jestem klientem i znam Tych Ludzi.

Klient
@Zadowolony Pracownik

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PHU Wysokiński Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

krótkopracujący

Ani jedno, ani drugie - jest sztywna stawka za godzinę. Jedziesz równo bez względu na czas.

krótkopracujący

Dlaczego krótko ? Przez tą krótką chwilę, zdążyłem się dowiedzieć, że np. urlop w tej firmie to fikcja, możliwy jest tylko dla ludzi, którzy już swoje przepracowali. A i to muszą o niego wielokrotnie prosić. Stawka za godzinę pracy oczywiście poniżej minimalnej, z czym sam szef się nie ukrywa. Za zaległy urlop pieniądze nie są zwracane. Warunki socjalne, kuchnia, łazienka i miejsca pracy poniżej krytyki. Stwierdzi to każdy kto przyjdzie choćby popatrzeć. Szef wykożystuje sytuację, że w małym miasteczku pracy jest niewielie. Więc można z ludzi wyciągnąć ile się tylko da. Ehhh.....

Lao

@ola a na jakim stanowisku/dziale pracujesz?

Czy w obrębie jednego działu w PHU Wysokiński Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

kasia

a jak ten wlasciciel ma na imie ze tak go chwalicie?

bb

Oj prawda, prawda.

Witek

Bardzo dobra firma i nie każdy nadaje się do pracy. Stąd pewnie takie złośliwe wpisy.

Patrycja

@jna, w komentarzu mówisz o tym, że jesteś zadowolona z pracy, możesz powiedzieć, co najbardziej Ci się podoba u tego pracodawcy? Czy jest to kwestia oferowanych warunków, atmosfery? Napisz proszę, czy istnieje możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Może wiesz też coś o aktualnym zapotrzebowaniu na pracowników?

jna

Osoba :JA: mocno przesadzasz ! ja pracuje i jestem bardzo zadowolona. Mysle ze ze juz nie pracujesz i podobnie krytykujesz obecnego pracodawce. Rozumie ze moze nie moglas sie odnalesc ale pracodawca wg mojej oceny ok olp

Patrycja

@Ja, z Twojego komentarza wnioskuję, iż uważasz, że w firmie PHU WYSOKIŃSKI nie są respektowane prawa pracownika. To w sumie dosyć poważny zarzut. Zechcesz to jakoś uargumentować i poprzeć faktami? Czy na forum znajdzie się jeszcze ktoś, kto napisze o atmosferze w PHU?

Karol

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, więc narzekanie to już przesada!

@Karol

Oj to nie przesada :) a pracodawca, owszem jest bardzo miły dopóki nie ma się swoich oczekiwań co do pracy. "Firma" chyba zapomniała o tym że pracownik też ma wymagania ( kodeks pracy ) co do pracodawcy, bo przecież gdyby nie pracownik to firma by nie funkcjonowała. Ale każdy ma swoje zdanie i swoje oczekiwania, jeżeli komuś tam praca odpowiada no to ok, ale nie każdemu musi.

adii

Co za bzdury pisze ..Sdsss... ja pracuje od 3 lat i nie zmienilbym na inna firme. Systematyczne wynagrodzenie , nikt nie rozlicza z wykonanej pracy.Nikt nie goni a juz na pewno nie krzyczy......Pan-Pani Sdsss..bardzo nie lubi widze Pana W a szkoda. Gdyby poznal go blizej napewno zmienilby zdanie

Patrycja

@sdssss, nie jesteś zadowolony z atmosfery w miejscu pracy. Czy mógłbyś jednak opisać warunki zatrudnienia, w oparciu o które, współpracowałeś z tą firmą? Z uwagi na podzielone opinie wśród użytkowników na temat pracy w PHU WYSOKIŃSKI każda świeża i merytoryczna uwaga dotycząca tego pracodawcy będzie cenna.

Olo

Pracuje dwa lata nie narzekają wszędzie trzeba pracowac

JARO

JA PRACUJE I JESTEM ZADOWOLONY

Patrycja

@OLO, dobrze oceniasz PHU WYSOKIŃSKI jako pracodawcę rozumiem. Czy mógłbyś napisać na jakim stanowisku pracujesz i na jakich warunkach? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy? Czy pracodawca oferuje swoim pracownikom benefity lub system premiowy? Jeżeli posiadasz informacje o aktualnych ofertach pracy lub planowanych w przyszłości, to prosiłabym Cię o pozostawienie informacji na ten temat na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Wysokiński Sp. z o.o. - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w PHU Wysokiński Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Wysokiński Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PHU Wysokiński Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 30 ocen.

PHU Wysokiński Sp. z o.o.