PHU WYSOKIŃSKI

Międzyrzec Podlaski

Opinie o PHU WYSOKIŃSKI

Ktos

Zgadzam sie z negatywnymi wypowiedziami - znam kilka osob, ktore tam pracuja i sa na wykonczeniu nerwowym. Pan W.mysli, ze jest Bogiem i moze z ludzmi robic co mu sie podoba! Blad, kiedys i jego dosiegnie sprawiedliwosc! Chamstwo, prostactwo, wrzaski, ponizanie ludzi to codzinnosc.

edr

Skoro zapewniają odpowiednie szkolenia to przecież bardzo dobrze o nich świadczy, bo jak pracownik ma od razu wyjaśnione jak wypełnia się obowiązki to i sukces firmy jest osiągalny jak i wyższe wynagrodzenie.

jrek

Slyszalem duzo dobrych rzeczy- koledzy chwala sobie . Ja zlozylem CV ale narazie zadnej odpowiedzi nie dostalem.

anita

Bylam z oferta powiedzieli mi ze narazie nie potrzeboja

anik

PRACUJE MOJ ZNAJOMY- JEST ZADOWOLONY

ola

pracuje ponad rok jestem zadowolona-spoczko

poszukiwacz

dla wszystkich którzy marzą o pracy w phu Wysokiński, odwiedzajcie pośredniak ciągle są tam od nich oferty pracy ! wytrwałości !

beti

Pracuje tam bardzo duzo fajnych ludzi...

Jola

Bardzo podoba mi sie firma. Szkoda ze takich jest tak mało

NIEZADOWOLONY
@Jola 25.10.2015 13:17
Bardzo podoba mi sie firma. Szkoda ze takich jest tak mało

OFERTY PRACY CZĘSTO SA W POŚREDNIAKU ALE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA, BYLEM TAM TO TAKI MIĘDZYRZECKI( usunięte przez administratora )

pan duże P

nie przeszkadza Ci brak chłodni na jogurty , kałuże wody po deszczu miedzy towarem i ogólny brud ?

pan duże P

bardzo nie polecam! Brak życia prywatnego, jak u nich pracujesz to oni uważają że zostałeś kupiony i do dyspozycji o każdej porze! Brak szacunku dla ludzi !wyposażenie miejsca pracy poniżej krytyki ! nie dajcie się naciągnąć na ładna gadkę na rozmowie kwalifikacyjnej !i nie nadpłacą !

jola

Moj kolega sie zalapal. Mowi ze spoko

zuzanna

sporo ogłoszeń a jednak nie widze ich jakoś w internecie nigdzie, no chyba że są już nieaktualne i poznikały a ja po prostu przegapiłam. oczywiście biorę to pod uwagę. ewentualnie jeśloi jakieś rekrutacje się szykują chociażby na przyszłość to proszę dajcie znać to będe już w gotowości bo zależy mi na pracy w PHU WYSOKIŃSKI

ilonka

chyba szukają @seba, mi się przynajmniej tak wydaje, że szukają, bo jakiś czas temu jeszcze było całkiem sporo ogłoszeń w tym temacie tak naprawde i teraz wiem, że jest tak, ze czasem sa takie okresy rekrutacyjne po prostu.. mam nadzieje, że teraz coś będzie, bo jest nowy rok w sumie i tez zatrudnienie wzrośnie mam nadzieje.

OLO

ROBIE CZESTO ZAKUPY W HURTOWNI. DOBRZE POSTRZEGAM FIRME. NIE WIEM JAK JEST OD SRODKA ALE OCENIAJAC Z BOKU TO MAM PODZIW

joki

SPOKO. DA SIE WYTRZYMAC , JA NIE NARZEKAM. POZDRO

jlo

WSPOLPRACUJE Z TA FIRMA KILKANASCIE LAT.BARDZO DOBRZE POSTRZEGAM ZATRUDNIONY PERSONEL.DOBRZE PROWADZA SELEKCJE-DOBRZE MOTYWUJA

PRACOWALEM W OKRESIE WAKACJI . TERAZ STUDIUJE W WAWIE PRACUJE W TESCO DORYWCZO TUTAJ BRAK TYCH RELACJI.DOBRZE WSPOMINAM

inek

pracowalam kilka lat . Jestem teraz na wychowawczym-nie narzekalam.Jak bedzie mozliwosc wroce

niki

pracuje i studiuje.jest spoko.nie narzekam

szamanka

Dziwny zbieg okoliczności... 4 mega pozytywne komentarze po kolei w bardzo krótkim odstępie czasu, a reszta negatywne... :>

olo

ja jestem zadowolony.spoko.ucze sie i pracuje.jak skoncze studia bede chcial pracowac w swoim zawodzie-informatyka

pewnie kolego miales lepkie recece.nigdzie nie lubia zlodzieij. ja jezdze i nikt nic mi nie potracil. jest ok

YamYest

polecam jedynie osobom, które są zdesperowane, zarobki mierne, zero szacunku dla pracownika, nie masz prawa być chory, nie masz prawa wcześniej pójść do domu( i tak pracujesz zazwyczaj po 10-12h) obcinają ci kasę za nie twoje błędy, w tej firmie warto jedynie pracować na magazynie, dla kierowców odradzam

asko

pracuje ponad 3 lata . jestem bardzo zadowwolona

alek

pracowalem tam 3 miesiace w wakacje .wspaniala zaloga, wspaniala firma.pieniadze zawsze na czas.w nastepne wakacje znowu tam wroce .jest super

praca

pracuje 8 lat jestem bardzo zadowolona.jest to moja 3 praca nie zamierzam zmieniac pracy super

praca

tam stawialem swoje pierwsze kroki po ukonczeniu szkoly-bylem zielony ;nauczylem sie bardzo duzo-logicznego kreatywnego myslenia. teraz prowadze wlasna firme z uznaniem wspominam wszystkich wspolpracownikow. gdyby cofnal sie czas poszedlbym tam po raz drugi

OLO
@praca 31.10.2010 11:52

JA PRACOJE KILKA LAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY

nick

małe zarobki, nikogo nie obchodzi los pracownika, NIE POLECAM

Zostaw opinię o PHU WYSOKIŃSKI - Międzyrzec Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU WYSOKIŃSKI