Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

rury

ja was pogodze najlepsi spawacze są na w7. Jak gora to czyta to z was . ładnie się smieje. Jedno jest ciekawe czy wpr zniknie jak wp i ktory wydział go wchłonie. Leoiej zeby kazdy wydział miał duzo roboty i zakład zarabiał to i my będziemy zadowoleni. A kwestia ktorzy spawacze są lepsi´ i tu i tu są dobrzy i kiepscy spawacze. Pozdrawiam

spawacz

tak wadzcie się dalej . Na wps jest poprostu kontrola jaka jest. Jak by bie kolorowali tych podzespołow i spawacze nie sprzedawali swoich elementow wyglądało by to tak jak na wpr. Tylko strach pomyslec jak Libherr zabierze resztę. Co wtedy będziemy robic.

arman

Tak. Na WPR możecie robić wszystko, tak jak np. Tele 1500 które wrociło od was tak poklejone ze chłopaki z WPS musieli je poprawiać kolejne pare dni. Nadajecie sie do lania faz i to wszystko.

wpr
@arman

sorry zapomnielismy ze na wps szlifuje sie wszystkie spoiny

WPS - wielcy panowie spawacze do WPR - wielkich pa
@wpr

Spoiny trzeba było faktycznie szlifować ale po pracy spawaczy z WPR z tym że wcześniej było żłobienie :) A szlifuje się u nas owszem ale max. 25mm długości spoiny i wszystkie zakończenia, ponieważ mamy chyba jako jedyny wydział nacisk na załącznik "B" do Liebherra. Co do robienia wszystkiego na WPR to proponuję elementy z fazami takimi że można wrzucić 10 kg gwoździ lub jeżeli macie kompleksy przechodząc przez WPS to zawsze możecie zacząć od sanek i żyrandoli tam są drobne spoinki akurat dla was i odpowiedzialność też spora bo na sankach się jeździ a i żyrandol lepiej żeby się nie rozleciał nad głową :)

Ivan
@arman

To u was się robi te duże teleskopy 1500? W kadrach mówili, że spawacie jakieś małe rurki dla Libhera.

spawacz

nie samymi ramami firma żyje chyba że ktoś się boi że tylko ramy umie spawać...

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
drukarz

Żyj chłopie w naiwności i twórz teorie spiskowe. Może spytasz swojego kierownika czy będą kolejne ramy.

spawacz

coś mi tu śmierdzi konkurencją która chce zaszkodzić tymi głupimi wpisami... przecież wciąż szukają spawaczy, ogłaszają się w radiu, zatrudniają nawet kobitki a dziś pytałem czy dalej płaca kasę za znalezienie nowego spawacza i kadry to potwierdziły - czy tak zachowuje się firma która straciła zamówienia? to po co im spawacze skoro nie mają roboty. Nie słuchajcie tych bzdur wypisywanych przez konkurencję która szuka spawaczy i na nic innego niż sianie strachu ich nie stać

d.

który to ZAPIEKANKA Tłuścioszek???

pracownik wpr

ale wy pieprzycie nawet jak nie bedzie ram to na wpr mozemy robic wszystko.

juz niedługo po wpr

dziś słyszałęm od pewnego spawalnika ze ramy mamy robić do końca roku. no to się wydział rozleci całkiem i tak już ledwo zipi . ciekawe gdzie te kolesiostwo teraz będzie robić

Wesoły Lakiernik

Robi zapiekanki w mikrofali i i i i i i i w sumie to tyle co robi. Ale i za niego się ktoś w końcu weźmie ile można tą bambaryłę tolerować.

ganja

Jak tam pan ZAPIEKANKA Tłuścioszek z wosa robi jeszcze czy już w macu frytki podaje

staszek ze sfornych gaci

koń i lis to największe zakały tego zakładu, obydwoje nie mają pojęcia o robocie dlatego jeden lata jak poj...ny a drugi rysuje co mu się podoba. prawdziwy specjalista wie co może puścić a czego nie a ty ośle rysujesz bo się boisz reklamacji.

kolega

Ja też myślałem, że jestem kolegą mojego kierownika, a nic mi nie dał. Muszę się chyba bardziej starać. Ja by chciał nawet 12 groszy :(

uniwersalny

Ja nie dostałem nic od 5 lat.W tym dziale gdzie rządzi zięć od Józka,ale Józka już praktycznie nie ma.Myślę że przyjdzie też kolej na zięcia i ten jego cały gabinecik.W tym dziale podwyżki dostają tylko koledzy kierownika.Różnica pomiędzy najnższą a najwyższą stawką wynosi 7zł.Czy to normalne?-wstyd i skurwysynstwo

szczęśliwy

jestem szczęsciarzem dostałem 75gr podwyszki juz zastanawiam się na co wydac tą kase.

FELO
@szczęśliwy

... NO TO JAKIEŚ 120 BRUTTO NA KREDKI DLA DZIECIAKA STARCZY...

bolek

Przejrzałem stare wpisy i było wiele narzekań, a od kumpla słyszałem, że nie jest źle. Ostatnio podobno nawet podwyżki były. To co poprawiło się?

łosiowy

LIS !!! NU PAGADI !!!

łosiowy

LIS !!! NU PAGADI !!!

klient

coś firma słabo przędzie bo faktur nie płacą

patrzę i niewierzę

(usunięte przez administratora) jesteście i tyle, nie potraficie zrobić porządku z tymi baranami - trzeba stanąć i powiedzieć dosyć, to nie taśma ale konstrukcje dźwigowe i czasy możecie sobie włożyć w (usunięte przez administratora) a jak chcecie więcej zarabiać na oraniu pracowników to zapraszam na trasę targać gałę, połowa z kadry kierowniczej się do tego nadaje. jak to nie pomoże to jest jeszcze stara dobra metoda która działa na każdego, niezależnie od stanowiska, pleców czy grubości portfela - uważajcie poganiacze bo cyt. "będzie wpierdalll ale w drugą stronę. Ocena zakładu - dno i metr mułu kierowniczków i innych wdupowłazów za pieniążki taką ciotą trzeba się urodzić

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA