Cukiernia Michalscy

Kraków

Opinie o Cukiernia Michalscy

Iza

@. a jak wyglądają odpowiedzi Cukierni Michalscy na e-maile? Są to wiadomości do pracowników czy klientów? TY jesteś pracownikiem? Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz i jak wygląda Twoja praca?

Niesamowite chamstwo panuje w tej firmie - widać to nawet w odpowiedziach na e-mail

Iza

Co sądzicie o nadchodzącej promocji w Cukierni Michalscy z okazji imienin Marcina w dniu 11 listopada z obdarowaniem każdego Marcina darmowym rogalem? http://www.cukierniamichalscy.pl/ Na plus taki zabieg marketingowy? Ktoś z Was skorzysta z promocji?

ref

@bo no taka prawda ze zawsze tak poiwnno byc nie uwazasz?

haha

widze, że to nie pierwszy nie ostatni Klient Michalksiej zrobiony w ciemno ! no cóż Pani Małgorzato czas sie pakować pod most !!!

ameritum

niestety co do jakości wypieków, to Michalscy bardzo się popsuli. Tydzień temu zakupiłyśmy na Wrocławskiej torcik czekoladowy i czarny las. Biszkopt był suchy, wręcz kamienny, masa smakowała zjełczałym masłem, a sama polewa czekoladowa bez smaku, tylko słodka, mdła. Zwróciłam napoczęty kawałek, albo raczej ostatek ponieważ pani sprzedająca sprzedała mi całość jakiegoś kawałka leżącego z tyłu lady. Nie z całego ciasta leżącego przy szybie. Rozczarowałyśmy się.

gość

Czy Michalscy zmienili nazwę i nazywają się teraz Jonasz? Poszukują pracowników do sklepu sieciowego i na Strzelców 26 prowadzą nabór.Wie ktoś czy to jakaś inna firma czy to jednak dalej Michalscy pod inną nazwą?

romek

nie wiem jak to u Was wygląda konkretnie, ale ja na przykład zastanawiam się nad pracą u nich, owszem przeczytałem już kilka negatywnych opinii, ale wydaje mi się, że są one mocno przesadzone tak naprawdę i tutaj pojawia się już problem, ponieważ nie wydaje mi się, żeby dobrym pomysłem było pisanie opinii pod wpływem emocji.

ada

To ja juz nie wiem co myslec o cukierni Michalscy, bowiem jak widać są i bardzo zadowoleni pracowncy, jak i niezadowoleni. Jak o sobie piszą od momentu rozpoczęcia działalności w 1992 roku Cukiernia Michalscy cieszy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości wypiekom o wyjątkowym smaku. Z tym sie jeszcze moge zgodzić, ale co do pracy się pogubiłam.

Półtoraroczna pracownica

Jako była pracownica z ponad półtorarocznym doświadczeniem śmiało mogę polecić pracę u Michalskich (logo bez korny). Czytając powyższe komentarze chciałam odświeżyć informację dla wszystkich szukających pracy - polecam! Pracuje się za uczciwe pieniądze, nigdy nie zostałam oszukana na pieniądze. Ile się chce pracować tyle się pracuje, dyscyplina jest, aby utrzymac poziom w cukierniach. Wyroby cukiernicze przepyszne, stad łatwo sie poleca klientom. Jezeli komuś zalezy na pracy i dobrze wypelnia swoje obowiązki to nigdy nie ma problemu. Ludzie, szanujcie swoje prace i pracujcie, a nie tylko wymagacie !!!

pawel

Właśnie, bo cukiernia Michalscy ma bardzo dobre opinie klientów jesli chodzi o wyroby, szczególnie torty, to mają jakieś problemy?

dudi

i @488, interesowałaś się głębiej tym co się stało w Cukierni Michalscy? udało Ci się skontaktować z tamtymi ludźmi?

Od lat współpracuję z Firmą.Mam tylko same dobre wspomnienia. Coś się jednak tam podziało! Telefony osób z którymi dotąd rozmawiałam - milczą lub mają zapchane skrzynki.!!!!????

lukas

Temperatura czasami musi być chyba na odpowiednim poziomie, by się ciasta nie rozpuściły, pewnie wystarczy się odpowiednio ubrać.

tuki

we wcześniejszych komentarzach chyba ktoś strollował mówiąc źle o Cukiernii Michalscy. Dobrze, że ma ona tyle pozytywów

Amaretto

Ja też pracowałam u (usunięte przez administratora)i nie mogę złego słowa o kobiecie powiezdziec. Były lpsze i gorsze dni, ale to jak wszędzie chyba? Ogolnie pozostawila po sobie dobre wrazenie, dobrze wspominam wspolprace.

Giee

Jak ktoś nie lubi klientów to lepiej żeby na sali nie pracował, aniw żadnych usługach... No bo wiadomo czy za kasą, cyz handlowiec czy kelnerka to trzea się uśmiechac i znosic ludzi nie wazne jacy są. Ja pracuje na szęście "na zapleczu" więc mnie to nie dotyczy. I supelnie nie rozumiem uwag tych wyżej, bo ekipę u (usunięte przez administratora)mam zgrana a szefową sympatyczną :)

mary

No tak, praca w usługach ma to do siebie, że czasem trafi się wymagający i upierdliwy klient, no, ale trzeba się z tym liczyć, czy pracując w cukierni Michalscy, czy gdzie indziej.

Nowa

Pracuje od 3 tygodni w krakowskiej galerii w cukierni i nie zauważyłam, żeby coś było nie tak, dziewczyny miłe sympatyczna atmozfera, szczerze jedynie na co można by bylo narzekać to klienci czasami :P Reszta ok, wiec moze cos sie zmienilo...

Annaaaa

Ja również tam pracowałam u Michalskich i nie narzekam. Jeśli mowa o (usunięte przez administratora) oczywiście, bo słyszałam że są dwie takie firmy. Ja pracowałam na Pawiej i było ok

Magistralna

Patrze i oczom nie wierze, wcześniej tu nie zaglądałam, dopiero post dodany przez kogoś wyżej spawił, że wątek się "odświeżył". No ja tam pracowałam i nidy nie mogłam narzekać, pensja ok jak na te czasy i możliwości, usmiech i miłe słowo od szefowej jeśli z nią się widziałam, koleżanki tez spoko.. ale może to ywynika z faktu, że piszecie "szef" ? No bo przecież są dwa rodzaje cukierni Michalscy, jedna zarządzana przez faceta a druga przez babkę. Z tą drugą mam właśnie doświadczenia

kaśkabr

Trochę dziwią mnie Wasze opinie , bo ja nie mogę powiedzieć za wiele złego na temat tej firmy. Pracowałam tam przez dwa lata i poza jakimis drobnnymi sprzeczkami na tmeat biezacych spraw, moja wspoółpraca z szefem przebiegała bezproblemowo.

Jaką proponują stawkę? Przy takiej rotacji pracowników jak piszecie jest może szansa dorobić trochę w wakacje w Cukierni Michalscy?

ja od krotkiego czasu pracuje u michalskich. ludzie super, luzna atmosfera. nie wiem kto pisze takie komentarze.

BM

WCALE NIE JEST TAK NAJGORZEJ W NIEKTORYCH FIRMACH ZNACZIE GORZEJ JAK SIE KOMUS NIE CHCE ROBIC TO I MICHALSKI NIE POMOZE HIHIHIHI

Zostaw opinię o Cukiernia Michalscy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Michalscy