Opinie o Barbor Sp. z o.o. w Skowarcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Barbor Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Barbor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbor Sp. z o.o. w Skowarcz

Estera Nowy wpis

Sporo opinii ale nikt nie pisze którego stanowiska to dotyczy. Wiadomo, że jedno drugiemu równe nie będzie. Chodzi mi o pracę przedstawicieli handlowych. Wygrzebałem stare ogłoszenie ale wiem, że często warto podesłać swoje CV i tak właśnie zrobię. Wynagrodzenie uzależnione od wyników. Czyli jest jakaś podstawa gwarantowana? Czy pensja wyłącznie na zasadzie prowizji?

Yjz

Firma kompletnie nie profesjonalna. Placa grosze, mają problem by rozliczyć się z pracownikiem za badania. Kierownik w Gdańsku nie zna się na niczym. Nie potrafi nawet czytać dokumentów wz. Wywala mnóstwo produktów dobrych. Wszystkie swoje obowiązki spycha na innych. Omijajcie szerokim łukiem. Chyba że lubicie obozy pracy.

Emilia
@Yjz

To czemu pracownik nie weźmie faktury za badania? Można wziąć taką z odroczoną płatnością i wtedy firma sama to opłaca.

Iwona Nowy wpis
@Emilia

Bo na początku firma zaznacza że zwrócić koszty tak jak za delegacje na szkolenie do Warszawy a później i tak trzeba walkę stoczyć żeby to wypłacili

Vik Nowy wpis
@Yjz

Potwierdzam. Warunki fatalne

Po rekrutacji

Jestem po rekrutacji w firmie Barbora. Nigdy nie byłem uczestnikiem tak nieprofesjonalnej rozmowy. Odbyła się zdalnie- ja i 3 osoby, z czego 2 siedziały razem. Tylko Pani rekruterka zachowała poziom, dwie pozostałe kobiety wyciszały mikrofon, rozmawiały między sobą, śmiały się do kamerki. Zero profesjonalizmu. Zrezygnowałem, skoro tak ma wyglądać współpraca.

Vik Nowy wpis
@Po rekrutacji

Pełna zgoda

Firma kompletnie nie przygotowana na pracę. Ludzi traktują jak śmieci. Nie znają się na niczym. Pracuje się po 12 h na dobę 7 dni w tygodniu! Każą przyjść do pracy w dzień wolny. Owszem, dają umowę o pracę, ale na tym bajka się kończy. Kierownik nie robi nic, bo nic nie umie, poza lataniem z telefonem albo termometrem. Robisz za niego wszystko. Nie wierzcie w bajki które wam będą opowiadać. To wyszkoleni manipulatorzy. Za lekko ponad dwa i pół tysiąca będziecie robić wszystko.

Arek

Też tak słyszałem

Emilia
@Arek

No ale dla niektórych te 2500 to jak kokosy, więc zawsze znajdą się tacy co będą się zatrudniać, pomimo panujących warunków i atmosfery.

Serio?! Pracuję w tej firmie na umowę. Ilość godzin w miesiącu jest zgodna z kodeksem pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Barbor Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Gdzie można szukać aktualnych ofert pracy u nich?

Mateusz

Gdzie jest siedziba tej firmy i w jakich miastach jeszcze są oddziały?

Zbysiio....

Witam. Czy polecacie zatrudnić się w tej firmie na stanowisko operatora wykrawarki???? Pytam o firmę w Skowarczu.

Snake

A jak pracuje się w Barbor Skowarcz czy warto tam się zatrudnić?

No cóż, widać że w barborze pracują głównie specjaliści od buzz marketingu :) To firma idealna dla tych, którzy lubią wchodzić w d... przełożonym. Atmosfera idealna, krzyki, wyzwiska i podchody, kto będzie pierwszy u szefa, żeby się poskarzyc. Pozdrowienia, "koledzy"!

;

piękna moderacja postów, nie ma co!!!

admin

Jesteś doświadczonym pracownikiem? Znasz dobrze firmę BARBOR SP. Z O.O.? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbor Sp. z o.o. - Skowarcz

• Jak się pracuje w Barbor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barbor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Barbor Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Klimatyczna 4
    83-032 Skowarcz