Opinie o PKS Świdnica w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PKS Świdnica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PKS Świdnica o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKS Świdnica w Świdnica

Michał Nowy wpis

Macie dobre zdanie o tej firmie ?

maciek Nowy wpis

Hej, w ogóle to ile zarabia tutaj taki kierowca PKS, bo słyszałem, że 3000 złotych miesięcznie. Pozdrawiam.

tomi Nowy wpis

jechaliśmy w tym roku pks świdnica nad morze.Kierowcy są uprzejmi, pomocni i sympatyczni.Podróż minęła Nam bardzo dobrze.Polecam każdemu z korzystania z Ich usług

wyrozumiala Nowy wpis

Juz odrazu dziadostwo. Ludzie to tylko narzekaja a nie wiedza jak ciezko jest pracowac wlasnie z takimi klientami jak Ci ktorym wiecznie cos nie pasuje. A bo siedzenia nie wygodne, a to kregoslup ja boli i musi miec fotel jak krol..moze jeszcze kawka i ciasteczko na koszt firmy?wiec moje pytanie dlaczego nie polecicie samolotem? LUDZIE TROCHE WYROZUMIALOSCI!! DAJCIE SPOKOJ TYM LUDZIOM CO TAM PRACUJA. NIE WYZYWAJCIE SIE NA NICH. TO ICH PRACA ZA MARNE PIENIADZE ALE ZA TO ILE PRZYKROSCI I NERWOW. WYLUZUJCIE. Ps. A POZA TYM BARDZO MILA I USMIECHNIETA OBSLUGA I ZAWSZE WYCZERPUJACA INFORMACJA. Pozdrawiam:-D

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PKS Świdnica? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
były klijent

Dziadostwo, dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. Autobusy przyjezdzaja z 1.5 godzinnym opóźnieniem, żadnej informacji ze strony pks swindnicy czy placowek pks w danej miejscowości w której autobus sie zatrzymuje. Brak kompetencji kierowców jak i kierowników w tej firmie. Zero zainteresowania klijentami, takie dziadostwo i popelina to tylko w Polsce, juz nie wspomne iż ceny rosną z roku na rok, autobusy w coraz gorszym stanie a jakość samych usług poprostu tragiczna!!! Najlepszym rozwiazaniem było by żeby ludzie przestali korzystać z usług tej firmy to może wezmą sobie to wtedy dopiero do serca. Bo jak na razie siedzą na stołkach, pieniążki wpływaja do kieszeni i każdy ma w nosie jak to wygląda i co się dzieje z tym PKSem!!!

pasazerka

Może czas najwyzszy,żeby aktualiaowali rozklad,bo autobus nie kursuje,a dlae jest w rozkladzie,jest informacja o likwidacji kursu na stronie,ale nie mam obowiązku doszukiwac sie i czytac wszystkiego skoro jest "aktualny "rozklad".Więc pytam po co w ogóle Pks Swidnica ma na stronie ten rozklad jeśli bardziej w prowadza w błąd niz informuje...

Pracodawców i ludzi tam pracujących oceniam dobrze.!

Zostaw merytoryczną opinię o PKS Świdnica - Świdnica

PKS Świdnica