Opinie o Bsusługi Bartosz Siciński w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bsusługi Bartosz Siciński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bsusługi Bartosz Siciński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsusługi Bartosz Siciński w Świebodzice

Grzegorz Nowy wpis

Mi próbował sprzedać Citroena i pobrał zaliczkę, bo miał przygotować samochód i przywieźć do Wrocławia. Samochód przywiózł, ale po odpaleniu przestał działać. Miał naprawić i w efekcie zabrał samochód i nigdy już go nie widziałem. przy korespondencji nazwał mnie (usunięte przez administratora) bo nie chciałem odebrać zepsutego samochodu i nie zwrócił zaliczki. Czy ktoś ma jego PESEL bo chcę iść do sądu

Poszkodowany Nowy wpis
@Grzegorz

Korespondencja wystarczy. Proszę to zglosic. (usunięte przez administratora) jest wielu.

Wygląda na to że ten człowiek (usunięte przez administratora) wielu ludzi. W pojedynkę nic nie zdziałamy. Zjednoczmy się tu i wystąpimy z pozwem zbiorowym. Zostawcie adresy skrzynek mailowych żebyśmy mogli połączyć siły.

Mateusz Nowy wpis

Witam czy ktoś miał problem z opłaceniem Cła .ponieważ kupiliśmy samochód od Bartosza Sicinski .obiecał że dokona opłaty cła daliśmy pieniądze za opłacenie .do dnia dzisiejszego nie opłacil i mamy problemy z opłaceniem ponieważ jest zadluzony .czy ktoś miał podobną sytuację ??

Rafal

Bartosz Siciński jest (usunięte przez administratora) sprzedał mi auto ,w które musiałem włożyć bardzo dużo pieniędzy, jest to handlarz samochodowy bierze auta z Berlina z Komisu i bez opłacenia cła sprzedaje ludzia, aktualnie dorwał się do niego urzad skarbowy firmę zapisał ba siostrę oraz dziewczynę

Viola@ mala
@Rafal

Dlaczego pan pomawia siostrę i dziewczyna ,to jest kłamstwo ,za to kłania się kodekd karny

Rafal2
@Rafal

To jakaś ściema dotyczaca auta że musiałeś facet włożyć duzo kasy auta używane zawsze się naprawia do salonu po nowe.... kupywales i czegoś nie widziałeś??? A jak mogłeś kupić od tej firmy skoro ona nie istnieje od kilku lat ??? Ściema chlopa który pisze....

Czy po rozmowie w Bsusługi Bartosz Siciński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH

Bartosz Siciński jest (usunięte przez administratora) zyruje na ludziach szukających pracy wykorzystuje sytuację na rynku pracy nie polecam tej agencji

Ta agencja to jedna wielka ściema banda (usunięte przez administratora)

Skargs

Witam. Pan Petro Koordynator w firmie Soop nie wypłaca pieniędzy ludziom. Dziewczyna Ludmiła pracowała 1.5 miesiąca inie otrzymała wynagrodzenia. Proszę zająć się tą sprawą.

Aga
@Skargs

ja tez nie dostalam wynagrodzenia za cały miesiąc pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Bsusługi Bartosz Siciński - Świebodzice

• Jak się pracuje w Bsusługi Bartosz Siciński?

Zobacz opinie na temat firmy Bsusługi Bartosz Siciński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bsusługi Bartosz Siciński
  • Młynarska 7 lok. 6
    58-160 Świebodzice
  • NIP: 8842293403 REGON: 022075937

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042