ZUP Tadeusz Badura

Świdnica

Opinie o ZUP Tadeusz Badura

Patrycja

@yhywspominasz o pracy w weekendy i nadgodzinach oraz że często takie sytuacje się zdarzają. Co przez to rozumiesz? Czy natężenie pracy jest szczególnie duże w określonym okresie roku?

yhy

Ogólnie zakład jak zakład, z zewnątrz ładnie wygląda, ale organizacja żadna. Wszystko szybko, najlepiej na wczoraj i pracownicy się nie liczą, oczywiście poza "lizodupami". Wypłaty zazwyczaj są na czas. Zdarzają się poślizgi i jest po 10. Często zdarzają się sytuacje masz zostać w sobotę, w niedzielę i na nadgodziny, a zapłata - damy Ci ekstra urlop, którego nie ma kiedy odebrać. Jak już się dużo nazbiera, to ewentualnie zapłacą. Socjal??? W tej firmie nie istnieje. Jeżeli chce się pracować spokojnie, to nie tu.

Nick

W wykonaniu wyroku sądu Okręgowego w Świdnicy z dnia 7.04.2017 sygn. akt I C 2237/16, „Ja, Andrzej Zieliński, przepraszam ZUPBADURA Sp. z o. o. Sp. k. w Świdnicy za niezasadny i niestosowny komentarz z dnia 27 maja 2015 r. na portalu gowork.pl formułowany przeze mnie pod adresem tej spółki, w szczególności za twierdzenie, że pracują tam osoby niezrównoważone. Te moje wypowiedzi o ZUPBADURA Sp. z o. o. Sp. k. były nieprawdziwe i naruszyły dobrą sławę (renomę) ZUPBADURA Sp. z o. o. Sp. k. jako godnego zaufania przedsiębiorcy i pracodawcy, w związku z czym wyrażam swoje ubolewanie i odwołuję wszystkie te komentarze” mgr inż. Andrzej Zieliński

Patrycja

@Waldekrozumiem, że jesteś pracownikiem ZUP Tadeusz Badura. To ważne, że w firmie można liczyć na terminowe wypłaty. Możesz powiedzieć też coś więcej o warunkach zatrudnienia? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? Każda dodatkowa informacja może być pomocna. @Ciekawy widzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny.

Ciekawy

Witam ile proponują spawaczowi na dzień dobry? Tylko proszę o normalne odpowiedzi. Pozdrawiam

Waldek

Wypłaty w terminie .

J

Z tego co wiem to tutaj z firmą wszystko jest w tym momencie w porządku, nie można za bardzo narzekać na to jak jest prowadzona firma, więc dajcie spokój, na stronie zakładu jak już zostało napisane w tym momencie są ogłoszenia i warto tam regularnie zaglądać

Popek

Wejdź na stronę zakładu i kliknij w zakładkę "Praca". Czy mam cię za rączkę zaprowadzić jeszcze?

Eminem

Oferty są cały czas

kolega borysek

(usunięte przez administratora) ty bałwanie skończ tą dziecinade i weź się za robotę , widzę że od czasu kiedy pracowałeś w ZUP dalej nic się nie zmieniło dalej jesteś gamoniem i daj sobie siana z dodawaniem tych urazów z wikipedi bo to robi się już nudne, życzę ci dużo zdrowia w zrośnięciu się kręgu th12 leż w łózku wygrzewaj się i broń panie żadnych wycieczek bo uszkodzisz sobie kręg tp17 i tz14.

Spawacz

Smianie jest.

Czarna

Karta wypadku ? A masz swiadkow na to co niby zaszlo ? Bo z tego co wiem to nikt, nic o tym zdarzeniu nie wie i nie slyszal ... Nie rob z siebie posmiewiska czlowieku. Taki stary i taki glupi ... Ps. Dziwie sie ze "pracownik S.L" jeszcze Cie nie zaskarzyl, o oczernianie.

Zalosne

Widac te problemy. Szczegolnie jak dodajesz zdjecia na fejsa z wycieczek. Nie osmieszaj sie chlopie ...

kloniks

Gdzie ta dobra kasa ? bo na pewno nie u Badury 10 - 12 zł netto to dla Ciebie taka duża kasa bo premie to możesz ale nie musisz dostać

Spawacz
@kloniks 13.09.2016 21:09

Na zebraniu nikt się nie odezwie a na necie wielkie kozaki. Dlatego macie te 10-12 zl? Bo krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje ;)

riko

Kurde jak każdy z was chce robić tak te godziny to niech idzie do wagonów tam koledzy nie mają limitu idź na podfirme dostaniesz te 20 zł i będziesz jechał po 12h cały miesiąc braknie pracy dostajesz kopa , pracuje już długo u Badury i wiem jak jest a jest dobrze, dostając te 15 czy 16 na start to i do tego 50% premi to ci wychodzi 24zł jestem ciekawy gdzie w okolicy płacą takie stawki, pracujesz dobrze, są efekty twojej pracy dostajesz dobre wynagrodzenie, odkąd tam pracuje jeszcze ani razu nie zabrano mi premii , nawet ślusarz-monter jak ma te 13 czy tam ile jak dostanie pełną premie to wychodzi mu 19,5 ale to trzeba pracować a nie lecieć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trudno badura nie płaci godzin i trzeba się z tym pogodzić ale zawsze można sie jakoś dogadać nikt nikogo nie pogryzie, mistrzowie są naprawdę w porządku nie ma żadnego problemu z wolnym zawsze się dogadasz , spokojnie można napić się kawy, odpocząć od szlifierki czy czegoś tam nikt nie stoi ci za plecami i nie patrzy na ręce , praca jest naprawdę spoko atmosfera też dobra ty jesteś ok to reszta też jest ok ale jak walisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to niema się co dziwić że cienki odcinek na koniec miesiąca jest pełno innych firm w koło każdy coś dla siebie znajdzie , tyle z mojej strony a marudy niech się wezmą za robotę :)

Lolek

Czyli to co piszą w ofercie to ściema??O 18zł(brutto) na godzine można pomarzyc.Tak na poważnie spawacz z doświadczeniem ile maksymalnie dostanie?

Stiwi

Czytam tak te posty i najbardziej mnie wkurza jak widze jak Ci wazeliniarze wiecznie pisza ze jak sie chowa po kontach i teksty tego typu, to sie nie ma premii i podwyzki ... Wybaczcie, ale ja zapi... jak dziki i oczywiscie tez sobie robie male przerwy jak kazdy zreszta ale to chyba nic dziwnego bo praca jest fizyczna. I szczerze popieram kolegow ktorzy pisza ze kasa jest mala. I oczywiscie teraz hejt ze idz do wagonow albo cos podobnego. Prawda jest taka ze przez takich jak Wy wazeliniarze, nic sie nie zmieni bo Badura powie ze sa tacy ktorym sie podoba ... nie pozdrawiam.

Łąder
@Stiwi 05.09.2016 23:16

Tak szczerze mówiąc to właśnie jest na odwrót kurde jak można robić co miesiąc nie dostając premii? ale cóż co nie którym właśnie taki układ pasuje zamknąć się i siedzieć cicho i być dymanym, właśnie Badurze taki układ pasuje, a jak ludzie nic sobie z tego nie robią to będzie tak nie inaczej i nic się nie zmieni w tym kierunku i koło będzie toczyć się dalej, czasami trzeba się odezwać a nie gadać między sobą że jest tak i tak a każdy wie jak jest. Co nie zmienia faktu że co niektórzy jak by mogli to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkłem by sobie podtarli.

Lolek

A jak zarabiaja tam spawacze?W ofercie z PUP-u jest 18zł/h+możliwość otrzymania jakiejś nagrody??

Sciema
@Lolek 30.08.2016 16:01

Hahaha

skrobak

Każdy z was dużo gada a mało robi, patrząc na jakąś część ludzi pracujących w tym zakładzie to wcale się nie dziwie że jeden ma 11 drugi 12 a 3 15zł/h nie dostaje premii i tak dalej , niech każdy da coś z siebie i będzie ok , i nie ma co się dziwić że tak jest jak 2 stoi za parawanem 3 gdzieś się chowa za konstrukcją a 5 poszło do domu bo byli na % itd zakład nie jest zły jak się większości wydaje trzeba przyjść i trochę z siebie dać od razu Krakowa nie zbudowano.

zniesmaczony
@skrobak 30.08.2016 10:14

Co Ty za pierdoły opowiadasz ? Wszyscy dobrze wiemy ze stawki są mocno zaniżone w tej firmie ... I nie wiem o co Ci chodzi w tym wpisie bo jak widzę wyżej, temat jest już zupełnie o czymś innym. Badura nie płaci nadgodzin a pózniej jest zdziwiony ze nikt nie chce zostać po godzinach ... Inna sprawa jak sie idzie po podwyżkę i nie wiadomo jakby się człowiek nie starał to zawsze powiedzą że nie da rady ... Niech zaczną słuchac ludzi, bo opinie ta firma ma już straszną.

Oszukany

W Urzędzie pracy piszą że ZUP Badura płaci 15 zł/h a jak przyjdzie sie na rozmowę to jest już diametralnie inaczej mówią że mogą dać najwyżej 12 zł/h OSZUSTWO ! Ja już zgłosiłem do PUP że bierze udział w oszukiwaniu ludzi a jak będzie trzeba to i może jakaś telewizja sie tym zajmie pozdrawiam i nie polecam w żadnym wypadku tej pseudo firmy

Bez komentarza
@Oszukany 29.08.2016 21:50

Powiedziałbym wiele słów na temat tej firmy ale wolę spać spokojnie ;) Miłej nocy.

Czarna

Smiechu warte :O oglaszaja sie w urzedzie pracy, ze szukaja ludzi na produkcje i do czyszczenia a teraz uwaga "zarobki od 15 zl i nagroda" ... Pracownikom z doswiadczeniem nie zaproponuja takiej stawki, a pierwszemu lepszemu z ulicy z grubej rury daja tyle ...

Bezradny

Wielki hejt za wprowadzenie trzech zmian dla spawaczy. My też mamy wlasne życie :(

ja

a ponoć GB szykuje sie do przejęcia firmy, przez ślub z Marta. Hahahha

Zenek

I pani Bożenka lata na miotle z alkomatem

Nie powiem.

Są spawacze i spawacze... Możesz mieć i 30 lat stażu ale to nie zmieni faktu, że nie nadajesz się do tej pracy.

Umowę dają po 1,2 miesiącach firma nie jest zła tylko trzeba mieć chęci do pracy, bo jak przychodzą takie młotki do pracy i po tygodniu już ich niema to wybacz że później gadają że nie chce dawać podwyżek i umowy.

jacek

Czy ktoś może mi powiedzieć. Jak jest z umowami w tej firmie?czy dają umowę o pracę? Bo nie wiem czy składać tam cv. Dzięki za info.

Wołodia Ilicz

Witam. O stawkach wyższych zapomnijcie bo uwaga dyrektor powiedział, że norwedzy się nie zgadzają, ponieważ te które macie są mega z a j e b i s t e. Takie bzdety to niech na kółku gospodyń wiejskich opowiada ciziak zakłamany. Następnie Bober , pan kierownik , łepek który do tarcia chrzanu się nie nadaje a jednak pełni funkcję, pewnie dobry p o d p i e r d a l a c z, i tak się stanowiska u Badury zdobywa. Nie z fachowości tylko domyślacie się z czego. Syf , kiła i mobbing. Premia 50 % co to za p o j e b a n y układ , jak jej nie dostaniesz to zarabiasz tyle co w biedronce , a czy ją dostaniesz (odpowiedzcie sobie sami). Pozdrawiam Jacka G. który jak już pisałem (ale ktoś skrzętnie stara się o usuwanie postów, widocznie prawda w oczy kole) sprzedał się za 3,20 i jest częścią tego cyrku. A Badura i tak widzi Brada Pitta w lustrze i jest mega z siebie dumny z osiągniętych sukcesów, życzę dalszych owców w tym świecie iluzji polskiego pseudo kapitalizmu. Ludzie jak macie inną możliwość to z pewnością nie przyjmujcie się do ZupBadura inc.

czosnek

Witam jestem spawaczem z 11letnim stazem zaprosili mnie na probki zrobilem dobrze i skierowali mnie do kadrowej i krzykneli mi ze zarobie 1500zl na reke a po miesiacu podwyzka.Jak od razu nie dostanie sie to sie bedzie pracowalo za to co se wywalczyles i ponoc strasznie wala wode hehe tak slyszalem

Grzegorz

Co wy wygadujecie, przecież w Polsce jest źle a u Badury [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Stawki takie, że nie wiadomo co z kasa 10 tego zrobić. Czy kupić Żonie futro za 3 tys czy zmienić auto , czy podarować jakiejś fundacji z tys. W każdej kieszeni kupa szmalu. A to że premie ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za nic albo nie pasujesz im z charakteru, to przecież nie mobbing tylko rzecz gustu Bobra, a o gustach się nie dyskutuje. Wysraj się w domu a zjedz śniadanie na kolację i nie ma problemu tak to widzą. To polscy kapitaliści i H im w Dupę.

olek
@Grzegorz 13.02.2015 08:23

GB to psi chrupek Tadka. Jest on pierwszym kapusiem. Jeżeli chętnie z tobą rozmawia to znaczy że mu nie pasujesz i niedługo polecisz z roboty. Nie daj boże wykażesz się i wyjdzie na idiotę, to już możesz szukać innej roboty. Umowa o dzieło dożywotnia gwarantowana, umowę o pracę ma tylko w/w kapuś.

jaaa

do Licok . Chyba nie wiesz co mówisz nie znasz redlij ludzie gdzieś musza pracować nie da sie życz bez pieniędzy a Badura i jemu podobni wykorzystują tą sytuacje i albo jesteś nie doinformowany albo pracujesz jako naganiacz bo Babury a pozatym zapytaj sie ile przez ostatnie 5 miesięcy przewinęło sie pracowników czy to same niedołęgi były czy ludzie którzy chcą godnie zarabiać i żyć

jarek

witajcie właśnie sie chce zatrudnic na suwnicę jaka umowa jest? i pensja?

Vito

Ja nie polecam nikomu tej firmy bo kasa wcale nie jest taka dobra jak piszą wyżej warunków socjalnych zero przebieranie się na oknie jedna toaleta i jeden toi toi i to ma wystarczyć na około 50 osób może więcej na zmianę śniadanie jesz gdzie popadnie ale za to pracujesz na okrągło przysłowiowo świątek piątek i niedziela i nikt nie pyta czy masz coś zaplanowane na weekend czy nie tylko że masz być bo jak nie to pożegnaj się z premią

JCK

Ja tu pracuje ponad 3 m-ce i praca jest ciężka (jak wszędzie) ale ok. Stawkę na warunki świdnickie mam dobrą i mozliwośći premii. Firma przyzwoita i ludzie też ok. Polecam

EDEK

Praca w tej firmie jest ok, jak ktoś ma chęci do roboty. Patrząc na inne firmy ze strefy, które zatrudniają poprzez gówniane agencje pracy ludzi za lipne stawki, co już przerabiałem to nie ma co narzekać

Cameron

To tak. W zakładzie wprowadzono 3 zmiany po 10 godzin (W soboty też i każdy ma być) 6.00-16/14.00-24.00/20.00-6.00 Bądz dwie zmiany po 12 godzin. (Nocke zaczynasz z soboty na niedziele a kończysz z piątku na sobotę) W niedziele jak każą to trzeba też przyjść. Ja odmówisz to ci premie zabiorą bądz masz szukac innej pracy. Najlepsze, że ci nie zapłacą za nadgodziny. Tylko sobie bierzesz wolne. Długo nie wytrzyma ten zakład. 50 %(Ja również) już szuka nowej pracy. Polecam zakład ludzią którzy nie mają co robić w domu, bo tu możesz robić po godzinach ile chcesz. nie musisz nawet do domu chodzić ;)

kolo

Bylem lacznie w pienciu firmach w Swidnicy i najbardziej profesjonalnie bylo wlasnie w Badura ZUP oraz na wagonach. W zup pracowalem jeszcze dawno temu teraz widze ze sie rozwijaja nowe hale i ponoc lepsze warunki (tak mowili z tej hali nowej).

WACŁAW

PRACOWAŁEM W PRZESZŁOŚCI W KILKU FIRMACH I NIE JEST TU TAK ŹLE. CO PRAWDA STOŁÓWKI TU NIE MA ALE IDZIE PRZEŻYĆ JEŚLI KTOŚ PRACUJE NA JEDNA ZMIANE I MA COS ZE SOBĄ. PRACUJAC TU JUZ ROK DOSTALEM 4 PODWYZKI NA GODZINÓWKI ZA UCZCIWA I SUMIENNA PLACE. MAJSTRY SA JACY SA, ALE NIE JEST TRAGICZNIE. ROTACJA PRACOWNIKOW JEST, ALE TYLKO TYCH, KTORZY JAWNIE SIE ZA PRZEPROSZENIEM OPIERDZIELAJA. SZATNIA JEST MAŁA ALE BARDZO CZYSTA A SZAFKI NOWE. KTOS KTO NARZEKA NA TO, TEN CHYBA NIGDY ZA CZASOW PRL NIE PRACOWAL.

Życzliwy
@WACŁAW 18.08.2014 08:06

Uwierz że sie zawiedziesz kolego.. Pozdrawiam

Harry 29

własnie mam iść tam pracować i cholera nie chcę kolejny raz się wpakować SZUKAM NORMALNEJ PRACY I MAM . . . . . NADZIEJĘ,ŻE JUŻ STAŁA

@Harry 29 04.08.2014 18:22

Kolego zatrudnij sie najpierw a później wypowiadaj. Każda firma jest zajebista ze strony biznesmenów i innych firm oraz od stron biurowych.. Certyfikaty i nagrody nie świadczą o dobrym traktowaniu pracowników.

polak

wARUNKI SANITARNE TO JAKAŚ KPINA JEST. TRZY UMYWALKI I 4 PRYSZNICE NA KILKADZIESIĄT OSÓB. SZATNIA STRASZNIE MAŁA PRZEZ CO CIĘŻKO SIĘ PRZEBRAC. BRAK STOŁÓWKI, DO SZAFKI NA NARZEDZIA ZMIESCISZ KASK I SZLIFIERKE. A RESZTE NARZEDZI CHOWASZ DO PLECAKA. OBOWIAZEK NOSZENIA KASKU A NA HALI JEST STRASZNIE GORĄCO. BRAK TOALETY NA HALI TYLKO TOI TOI NA DWORZE W KTÓRYM STRASZNE JEBIE!!! BARDZO MAŁE STAWKI JAK NA TAKIE WARUNKI PRACY. NIC DZIWNEGO, ŻE NIE MAJA LUDZI.

@polak 16.07.2014 23:15

A po miesiącu obiecują już umowe o prace ale nie martw sie nie dostaniesz, ludzie pracują po trzy lata i dalej zlecenie..

ZUP Abc

Pracuję dopiero dwa miesiące i nie narzekam - na razie umowa zlecenie...

zero kasy

Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Alicja

ma ktoś jakieś informacje jaki tam system pracy zmiany umowa o pracę? i jak zarobki?

Zostaw opinię o ZUP Tadeusz Badura - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUP Tadeusz Badura