Zakłady Meblowe ABJA

Kraczewice

Opinie o Zakłady Meblowe ABJA

mp

Omijajcie firmę szerokim łukiem.Firma nie uwzględnia reklamacji,nie przyznaje się do swoich błędów,nie wywiązuje się z umowy . Działania wobec klienta są niezgodne z przepisami prawa i prawa konsumenckiego. W przypadku dochodzenia swoich praw pozostaje jedynie droga sądowa.

tadeudx
@mp 22.08.2017, 11:46

ja nie miałem problemów z reklamacją, uwzględnili

Lidia

Bardzo dobra firma, kuchnia wykonana starannie i profesjonalnie. Takiego efektu potrzebowałam :)

Anna

Meble zakupione w abji otrzymałam na czas, wniesione, postawione tam gdzie trzeba no i dobrze wykonane. Jestem zadowolona.

Ania

Zamówiłam meble kuchenne, które super zrobili, mają doświadczenie i umieją doradzić.

użytkownik zarejestrowany

dil
użytkownik zarejestrowany

jeśli chodzi o meble z abji to nie miałem na co narzekać

marta

A ja bardzo polecam firmę ABJA, zostałam bardzo mile obsłużona, i co ważne zarówno szefostwo jak i pracownicy są mili i posiadają pełną kulturę w obsłudze klienta, a meble w moim wypadku kuchnia została wykonana na czas i nie było żadnych problemów. Nawet szef firmy przyjeżdżał w czasie montażu i na koniec aby dopilnować czy wszystko jest dobrze. Polecam

Józef z Pułtuska

Super meble w super cenie! Obsługa w salonie w Warszawie na najwyższym poziomie - profesjonalne doradztwo i aranżacja na poziomie projektu architekta (zaoszczędziłem w ten sposób kupę kasy!) Jedyny - niewielki - mankament, to odpłatne wniesienie, ale cóż...warto było wydać parę złotych, żeby nie wydarzyło się nic nieprzewidzianego w transporcie. Przy tej klasie mebla nie warto oszczędzać! Naprawdę polecam! Pozdrawiam i do zobaczenia!

a

niestety prawda

Ktoś, nie polecam

Abja meble nie polecam.( usunięte przez administratora ) Nie zależy im na zadowoleniu klienta.

Zostaw opinię o Zakłady Meblowe ABJA - Kraczewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Meblowe ABJA