LAMA Hurtownia firan i zasłon

Siedlce

Opinie o LAMA Hurtownia firan i zasłon

handlowiec

prosze o jakies informacje o firmie

obiektywnie

ale to niestety była prawda. szkoda, że gowork usunął ten komentarz. skoro nie ma sensu komentować to po co te tłumaczenia....

Pan Konrad z fryzurą na gel :)

Ciekawe, że żaden Pan Jarosław u mnie w firmie nie pracował :) Podejrzewam, że jest to opinia jakiegoś frustrata, który na rozmowie był, ale się nie załapał lub byłego pracownika wywalonego za dyscyplinarkę (czyli jednej z dwóch osób zwolnionej w ten sposób w historii firmy). Nie ma sensu komentować. Nie każdy może być PH w naszej firmie, ci którzy się sprawdzają dostają dobre pieniądze i pracują już od 5-8 lat. P.S. Lakierek nie noszę :P

zainteresowany

Wysłałem swoje CV i mam nadzieję, że sprzedaż jest z katalogu, a nie z samochodu.... Teren pracy wydaje się duży Podlaskie, Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie Ciekawe czy codziennie w domu czy również nocleg w hotelu i ile wizyt dziennie Handlowiec wyślij aplikację to nic nie kosztuje....

handlowiec

Witam Czy ktoś może napisać coś o tej firmie,bo nie wiem czy aplikować tam czy to nie będzie strata czasu.Dziękuje

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat LAMA Hurtownia firan i zasłon, bo jakoś zapadła cisza. Czekamy na newsy od pracujących.

Zostaw opinię o LAMA Hurtownia firan i zasłon - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAMA Hurtownia firan i zasłon