Biuro Nieruchomości Brandt SA

Opinie o Biuro Nieruchomości Brandt SA

JoannaP

Ja nie mam zadnych zlych wspomnien po pracy w tym biurze.Kierownik ok.Szefostwo normalne.Jedno z niewielu miejsc gdzie z czystym sumieniem wystawiam 4+.Naprawde bardzo dobrze mi sie tam pracowalo.

mania

Zdecydowanie nie polecam ani jako pracodawcy ani partnera biznesowego, w żadnej formie

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Biuro Nieruchomości Brandt SA na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Zostaw opinię o Biuro Nieruchomości Brandt SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Nieruchomości Brandt SA