Daf-Trans Sp. z o.o.

Sopot

Daf-Trans Sp. z o.o.

Opinie o Daf-Trans Sp. z o.o.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Daf-Trans Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Kasia
@Administrator 15.03.2018 08:26

Jeśli pracownik godziwie zarabia to żadne benefity pozapłacowe nie są mu potrzebne

Edyta

@anna, obecnie poszukiwani są Spedytorzy, warunkiem jest posiadanie prawa jazdy z odpowiednią kategorią oraz też dyspozycyjność i doświadczenie. Czy ktoś z odwiedzających osób forum ,aplikował? Jeżeli tak napiszcie czy na rozmowie kwalifikacyjnej można dowiedzieć się jaką dostanie się umowę i stawkę?

anna

@szczęka, errata, szukają obecnie przecież kierowców C+E w UE do przewozu drobnicy oraz ładunków sypkich silosami

mar

Własnie zaczeli szkać nawet na przyuczenie biorą.

reptewie

Opinia jakiegoś Bartka widniej jak widać od dłuższego czasu ale opinii innych kierowców nie ma... sam dodawałem kilka ale coś je wymiotło.... jaka firma takie i opinie jakiś Bartków... Omijać szerokim łukiem. Chyba co tydzień moderator usuwa opinie hahaha. Pozdrawiam kierowców i jeszcze raz omijać ą firmę....

Bartek

nie ma co omijać. firma na poziomie. tabor zadbany, a że praca polega na jeżdżeniu to chyba zrozumiałe. jeżeli lepiej się pobawić to cv składać do cyrku. daf trans zawsze wypłacalny co do grosza i zawsze na czas a nawet wcześniej!!! z ludźmi jak najbardziej idzie się dogadać. szef, spedytorzy, mechanik idzie się dogadać. zarobki w porządku, chyba że się ma modelkę za żonę albo kredyt z kilkunastoma zerami do spłaty.

okun

omijać szerokim łukiem radzę

Zostaw opinię o Daf-Trans Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daf-Trans Sp. z o.o.