counter
3 18 23 5 1
Oferta Nowy wpis
Kandydat

Osoby poszkodowane w celu odzyskania należności proszę o kontakt pod numerem telefonu +48(516-798-306)

Michał Nowy wpis

Ogólnie dobra oferta dla tych, którzy chcą coś robić na swoim aucie jako podwykonawca. Płatność zawsze w terminie.

Radek Nowy wpis
Klient

Świetna firma, polecam jeśli szukacie pracy w transporcie, można liczyć na ich ofertę, wypłaty zawsze w terminie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 70 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Daf-Trans Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

RomcioZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 354 dni.

Czy firma przyuczą w podwójnej obsadzie na początek.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 373 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Daf-Trans Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Artur

Mając chęci do pracy i odpowiednie umiejętności można liczyć na dobre pełne zadowolenie.

obiektywnie

nie no super opinie. jakaś pani wiola, dorota, kasia,edyta czy anna to najlepiej wiedzą jaka jest rzeczywiście sytuacja za kierownicą w tej firmie, zwłaszcza że kobiet jeżdżących to w daf-transie nie ma. nie chcę ubliżać nikomu ale PANI WIOLU a czy jest pani pewna swojego męża że spowiada się z każdego grosza z wypłaty? bo mi pachnie troszeczkę tym że siedzi mu pani w kieszeni i wygania z domu bo resztę miesiąca jest zbędny. bo ja z doświadczenia wiem że jak się tam pracuje to się i zarabia i co jak co ale NIGDY ale to NIGDY wypłata nie była ani o złotówkę pomniejszona ani o godzinę opóźniona. a pracować no cóż trzeba. ale wcale nie jest źle. pracować czyli jeździć a nie pauzy kręcić od piątku do środy bo na dzanguerze szbko czas leci.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 474 dni.

Jak szefostwo w Daf-Trans Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

cerveza beer

State Of Trance 900 Utrach 2018 Cosmic Gate VIOLET

Wiola

Mój mąż się przyjął 3 miesiące temu,pierwsza wypłata wypłacona o połowę mniej jak powinna być,druga z jednodniowym opóźnieniem,później zebranie i przesunięcie wypłaty do 10 każdego miesiąca z ostatniego i jeszcze się wyrobić nie mogą.Szlak już mnie bierze jak można prawie półtora miesiąca pozostawić ludzi bez wypłat tym bardziej jeśli ma się dzieci,kredyty,nie polecam i będę darzyła do tego by mąż wrócił do poprzedniej.Lepiej mniej zarobić a na czas dostać pieniądze.pozdrawiam ale nie polecam dno totalne

@Wiola

Dobrze, że zechciałaś opisać nam tu sytuację, która spotkała Twojego męża. Zastanawiające jest to, iż pracując w Daf-Trans dostał on o połowę mniejszą wypłatę niż była mowa. Wynagrodzenie powinno być przecież zgodne z tym, zapisanym w umowie. A czy mąż próbował w jakiś sposób wyjaśniać tę sprawę ze swoim Przełożonym? Jestem tego bardzo ciekawa.

@Dorota

A w ilu firmach transportowych na papierze masz najniższą krajową a pod stołem "oszałamiające stawki", które według własnego uznania mogą zmniejszać, a to paliwa za dużo spalonego, a to co innego....

@Dorota

Czy sprawa ta została wyjaśniona? Przełożeni są skłonni w ogóle do takich rozmów. Możesz coś powiedzieć o warunkach pracy?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Daf-Trans Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Kasia
@Administrator

Jeśli pracownik godziwie zarabia to żadne benefity pozapłacowe nie są mu potrzebne

Tomasz
@Kasia

o gratisach nie ma mowy, ale (usunięte przez administratora) zawsze się dostanie w gratisie

Edyta

@anna, obecnie poszukiwani są Spedytorzy, warunkiem jest posiadanie prawa jazdy z odpowiednią kategorią oraz też dyspozycyjność i doświadczenie. Czy ktoś z odwiedzających osób forum ,aplikował? Jeżeli tak napiszcie czy na rozmowie kwalifikacyjnej można dowiedzieć się jaką dostanie się umowę i stawkę?

anna

@szczęka, errata, szukają obecnie przecież kierowców C+E w UE do przewozu drobnicy oraz ładunków sypkich silosami

mar

Własnie zaczeli szkać nawet na przyuczenie biorą.

reptewie

Opinia jakiegoś Bartka widniej jak widać od dłuższego czasu ale opinii innych kierowców nie ma... sam dodawałem kilka ale coś je wymiotło.... jaka firma takie i opinie jakiś Bartków... Omijać szerokim łukiem. Chyba co tydzień moderator usuwa opinie hahaha. Pozdrawiam kierowców i jeszcze raz omijać ą firmę....

Bartek

nie ma co omijać. firma na poziomie. tabor zadbany, a że praca polega na jeżdżeniu to chyba zrozumiałe. jeżeli lepiej się pobawić to cv składać do cyrku. daf trans zawsze wypłacalny co do grosza i zawsze na czas a nawet wcześniej!!! z ludźmi jak najbardziej idzie się dogadać. szef, spedytorzy, mechanik idzie się dogadać. zarobki w porządku, chyba że się ma modelkę za żonę albo kredyt z kilkunastoma zerami do spłaty.

okun

omijać szerokim łukiem radzę

Zostaw merytoryczną opinię o Daf-Trans Sp. z o.o. - Sopot

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Daf-Trans Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Obodrzyców 30 lok. 1