Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print

Opinie o Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print

Niks

Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print poszukuje do pracy

Cool GIRL

Na takich [usunięte przez moderatora] to tylko jedno: INSPEKCJA PRACY i SĄD ARBITRAZOWY i sprawa załatwiona. Doigraja się. Też mi wiszą kasę za materiały. Słodko, słodko... Drukarz - P.F nie jedna drukarnię [usunięte przez moderatora]. Żaden profesjonalizm. Czysty syf...

UWAGA TEN GOSCIU TO MEGA WIELKI [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!! KUPUJE Z ROZMACHEM I NIE PLACI ZA TOWAR!

sprzedawca

Oszust totalny!!! Nam też obiecywał szybką spłatę..., nakupował towaru i NIC!!! Nie zobaczyliśmy zapłaty do dziś... Sprawa jest w sądzie!!!

pracuś

ci co tam jeszcze pracują, tylko pogrążają go i siebie w długach- raczej nigdy im już za pracę nie zapłaci bo to bankrut. Kasa jaka wam wisi za pensję jest niczym przy tym co wisi we wszystkich możliwych hurtowniach zaopatrujących go w materiały. Dziwne że jeszcze ta firemka działa.

pracownica

dobra ddrukarnia??? facet wisi nam od cholery kasy i ciągle nas unika ale jak go dowiemy to nie bedziemy sie prosic ja jestem w ciazy nie mam pracy a kase mi wisi od tamtego roku

A ja pracowałem i jestem zadowolony spoko atmsfera..... szef ma małe problemy finansowe a nie wszyscy jednak odchodzą (ciekawe dlaczego ) Jak było dobrze to nikt nie narzekał niestety raz jez dobrze a raz źle dobra drukarnia :)

ja

Nie no pracodawca świetny... ( usuniete przez admina) To prawda że jak ktoś sie o swoje pieniądze upomni to zaraz wylatuje z pracy i czeka na kase miesiącami! A już rekordem świata są nadgodziny, których jest bardzo dużo a za które nie płaci. Dramat. Jako drukarnia też do [usunięte przez moderatora]! Prowizorka!!! Jednym słowem ZENADA!

kicio

Nie polecam, szef beznadziejny zwykły dorobkiewicz, nie szanujacy ludzi, nie wypłacalny, obiecuje ludziom gruszki na wierzbie a wypycha tylko swoje kieszenie. Wyrzuca ludzi z pracy jak sie upominają o pieniądze, nic ciekawego. Jak ktoś lubi za darmo pracować to może mu się spodoba, warunki fatalne, zimno, brud, smród.

Zostaw opinię o Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Wielkoformatowa Prime Print