Opinie o FlexWorkers w Szczecin

Firma Flex Workers ApS zatrudnia pracowników pracujących w piekarniach, restauracjach, opiece spo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexWorkers w Szczecin

Jacek - 2011-03-02 17:03:50 Czy ktoś wie pod jaką nazwą działa teraz Flex Workers ? (usunięte przez administratora)

Robson!

Witam Mam wielka prosbe!Od dluzszego czasu kreci mnie temat wiatrakow!Moze ktos podac namiary jak aplikowac na montera poprzez Flex Workers???prosze o numer tel.do firmy! Z GORY DZIEKUJE ZA NIEZBEDNA POMOC!!! Piszczie na e-maila:rajan29@op.pl

No właśnie...jak wygląda sprawa z pozwem? Ja licze na to , że niedługo dostanę jakieś zadośćuczynienie Czy ktoś ma jakieś bliższe informacje?

odi

o jaki pozew chodzi moge dostac jakis namiar na detale? u mnie jest problem z podatkami za 2009 i 2010 prosze o pomoc

klm
@odi

ale gdzie jest problem w polsce czy w dani?

odi
@klm

problem jest w dunskim skacie o jakim pozwie wyżej jest mowa?

rafi

Zdzwoń jeszcze raz ,a przekonasz sie że jest inaczej

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FlexWorkers? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Dzwoniłem ostatnio do biura w Szczecinie w sprawie podatku.Z tego co zrozumiałem to działają dalej pod tą samą nazwą.

Jacek

Czy ktoś wie pod jaką nazwą działa teraz Flex Workers ?

Dyziu

W zwiazku z tym ze 3F-dunskie zwiazki zawodowe-zaproponowaly mi zajecie sie sprawa flexa przekazuje wiadomosc dalej. Zaoferowano mi odszkodowanie z prowizja 10% dla 3F bez ponoszenia kosztow. Jesli chcesz sie przylaczc do zbiorowego pozwu prosze o wyslanie mi skanu kontraktu i danych kontaktowych na ten email.Wysokosc odszkodowania jest w trakcie negocjacji. Pozdrawiam Dariusz Dyzio 0044 7761050153

to wszystko to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W PAZLOTKU SCIEMA I WAZELINA TE KURSY TO STRATA CZASU LEPIEJ JUZ W POLSCE WYJDE Z KASA obiecuja oczy mydla CHCA CI POMOC NIEWIERZ W TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdro RAPER!!!

piekarz

A ja mam pytanie do uczestników szkoleń , co myslicie o konsultantach (usunięte przez administratora)

radek

Czesc, wlasnie przegladam te stare posty o flexie bo sam jestem zainteresowany kursem w listopadzie ale ma mieszane uczucia. Tez jestem z NS tylko ze teraz jestem w Londku. Daj znac prosze czy sie zdecydowales, a jak tak to jak bylo i w ogole napisz co mozesz o tym. pozdrawiam, Radek. (usunięte przez administratora)

skandynawianman

Powiem tak. Firma jak firma. Mialem tam kontakt i z profesjonalistami i z ludzmi, ktorzy po prostu tam pracuja. I nic zlegto to nie znaczy. Szkolenia byly po prostu szkoleniami. Za to dokumenty sa po prostu potrzebne. Sam na tamtym rynku bym sie nie odnalazl. A tak papiery mam, propozycje pracy tez. A to ktora pani tam mila, a ktora miala gorszy dzien zupelnie mnie nie interesuje.

oj oj oj. Jak to jest, ze nam Polakom wszystko zawsze nie wychodzi? Pelno jest slabeuszy na rynku pracy i jedynym co najlatwiej mozna zrobic - to narzygac na firme ktora robote zalatwiala. Niech mi ktos pokaze latwy rynek pracy, to sama chetnie sie tam przeniose. Dania tez nie jest prosta. Za to moi znajomi od lat tam wlasnie pracuja i sa zadowoleni. W tym moja kolezanka wlasnie przez Flexworkers.

Maciej Klimat

Hej jestem na kursie montera turbin.Żarcie ok,spanie ok,internet,bez stresowe szkolenie.Kasa to okolo 1700-2200msc(zalezy gdzie mieszkasz,ile dzieci,zonaty..).Nawet jak nie znajda pracy,to masz pare dobrych papierów po szkoleniu,no i dostajesz kase za to ze cie szkola.Jeśli w Polsce cos takiego znajdziecie i wiecej wam dadza,to rzeczywiście oszukuja was ci z Flexa,ale nie sadze :) (usunięte przez administratora) znajdzieie na nk jak chcecie wiecej informacji.Pozdrawiam

Dunka

WSTYD WSTYD !!!! JAK JA SIE CIESZE ZE WYJECHALAM Z TEGO KRAJU. TAKIE PROSTACTWO CO PISZE TU, AZ MI WSTYD.!!!! NIE DZIWI MNIE ZE KACZYNSKI JEST TAK POPIERANY W POLSCE. SAMI NIEUDACZNICY CO SAMI SOBIE NIE DAJA RADY, ZAWSZE ZNAJDA OSOBE NA KTORA MOGA NASWINIC. JESTEM W SZKOKU, !!!! JAK WAM TU TAK NIE PASUJE TO PO CHOLERE TU SIE ZGANIACIE, MYSLICIE ZE MY DUNCZYCY BEDZIEMY WAS TRAKTOWAC JAK KROLOW I ZE MY W DANII BEZ WAS RADY NIE DAMY, TYLKO PROBLEMY SA. A ICH TRZEBA OMIJAC JAK GOWNO!! ZAMIAST BYC WDZIECNI, TO NIE........POLAK ZAWSZE CHCE WIECEJ, A JAK NIE TO CIE ZNISZCZY. NO ALE NIESTETY Z TYCH 40 MILIONOW POLAKOW, MUSZA BYC UPADKI. NIE MOWIE ZE TAKI FORUM JEST ZLA RZECZA, ALE KAZDY CZLOWIEK MA TROSZKE INTELIGENCI I POWINIEN ZACHOWAC SIE JAK CHLOWIEK. NIESTETY NIEWIEM KOMPLETNIE NIC O CALEJ TEJ ORGANIZACIJ, ALE MIMO TO MOZNA SIE ZACHOWAC. I WIEM, BO MIESZKAM TU CALE ZYCIE, ZE OBOJETNIE GDZIE SIE CHLOWIEK ZNAJDZIE W DANII, TO ZAWSZE MOZNA LICZYC NA POMOC I "FAIRNNESS". DLATEGO SZOKUJE MNIE TO!! NAPISALAM TO W BRZYDKIM JEZYKU, ALE ZEBY WIEKSZOSC Z TYCH LUDZI TO ZROZUMIALO TO NIESTETY NIE DA RADY INACZEJ. DO LUDZI PROSTYCH, PO PROSTACKU!!!!!!

czytam czytam te posty regularnie od pó� roku i widz� coraz wi�ksz� �ciem� z ta firm� -aż przykro że Polacy robi� na Polakach taki BIZNES......troch� zainteresujcie si� tymi praktykantami i pomóżcie im z t� prac� .......troch� uczciwo�ci ...........obserwator

kika

Czytam sobie te Wasze teksty i nadgarstki mnie bolą coraz bardziej... Krótkie pytanie. Wielu z Was kończyło szkołę gastronomiczną w Polsce. Czy mieliście z góry obiecane posady po ukończeniu takowej? Jeśli tak to poproszę namiary, też chcę... Na zajęciach jeden z nauczycieli podał nam adres strony gdzie sie ogłaszają duńscy pracodawcy, w samej Kopenhadze było ponad 130 ofert. Wydaje mi się że nawet, jak po praktykach coś pójdzie nie tak, to mając w ręku CPR, certyfikat higieny, i kilka innych dość istotnych dokumentów, można sobie spróbować poradzić... W końcu jesteśmy chyba dorosłymi ludźmi (niestety, wątpliwości mam coraz częściej) Pozdrawiam Karolina Ps. Dla zainteresowanych: Konfitur szukajcie sobie we własnym towarzystwie.

Pysio

Hello Czytajac WSZYSTKIE powyzsze komentarze doszedlem do wniosku ze lepiej bedzie gdy nawiaze osobisty kontakt z osobami zainteresowanymi wyjazdem i podjeciem pracy za granica pomijajac WSZELKICH POSREDNIKOW . W zwiazku z taka decyzja POSZUKUJE ZAINTERESOWANE OSOBY ze znajomoscia jezyka niemieckiego badz angielskiego do nawiazania kontaktu ze mna . Posiadam samochod osobowy kombi i SZUKAM OSOB z rejonu woj. Slaskiego , Opolskiego i Wroclawskiego . WYJAZD do dowolnego kraju w Europie kwestia uzgodnienia . Pracowalem w wielu krajach europy i znam jej topografie . Podaje kontakt mailowy ; (usunięte przez administratora)l Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych PYSiO PS . Osoby tylko w wieku powyzej 35 lat i BEZ NALOGOW !

Z kursu na futtera , ktory niedawno sie skonczyl nikt nie dostal zadnej, pracy... a podobno beda oraganizowac nastepne kursy.... dobry sposob na wyciaganie kase z unii...

realista

jak czytam te bzdury osob ktore sa zafascynowane Flexem to widze tylko prostote i prymitywizm tych ludzi. Przyjechaliscie do Danii dobrze zjesc? najesc sie frykadeli i miakaronow? zejdzcie na ziemie kucharze i piekarze bo jeszcze nie wiecie dlaczego tak naprawde jestescie na tym kursie. Kucharzy i piekarzy nie brakuje w tym panstwie ale taniej sily roboczej owszem. dla poprawnosci mieszkacie w Danhostelu czyli najtańszej dunskiej noclegowni, jecie bo płacicie za to wielkie pieniadze, bedziecie niebawem to odrabiac na praktykach, pracowac nocami, dniami i w niedziele za prymitywne pieniadze....dalej nie chce mi sie juz pisac, a kto w miare jest bystrzejszy niech ucieka poki jeszcze nie jest za pozno...

knutt

Dla mnie to ściema. Starałem się na kurs na montera turbin ale niestety odpadłem w przedbiegach ponieważ pani powiedziała, że nie mam doświadczenia. Po to chyba idę na kurs aby się czegoś nauczyć i zdobyć jakiekolwiek doświadczenie w tej dziedzinie. Angielski znam dobrze, mam nawet aktualne badania wysokościowe do prac powyżej 80m, tylko, ze nigdy nie robiłem na wiatrakach. Gdzie sens, gdzie logika.

Zostaw merytoryczną opinię o FlexWorkers - Szczecin

FlexWorkers