Opinie o FlexWorkers w Szczecin

Firma Flex Workers ApS zatrudnia pracowników pracujących w piekarniach, restauracjach, opiece spo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexWorkers w Szczecin

mm Nowy wpis

Więc jak się wróci do Polski z takimi pieniędzmi to w sumie można fajnie żyć, bo to dobre zarobki będą @witek.

romuald Nowy wpis

no może tylko leniwi ludzie są przestzregani przezd pracą u nich? bo ie wydaje mi się, żeby konkretnie było tak jak mówią @das, Poza tym popieram Cię, ja też chcetnie dowiedziałbym się jakiś konkretów ale oststnio z tym na forum jest cieżko jak widc, o nic idzie wisona i moz eludzie będa bardziej pomocni.

das Nowy wpis

no to nieciekawie ;-( a może jakieś konkrety, może ktoś pomoże i udzieli info jak i co teraz tam się dzieje- bedziemy wszyscy (zaciekawieni) wdzieczni

syla

No i dalej nie moge zapomnieć Katarzyny Ścibisz ,no bo jak można zapomnkieć kogoś kto przez dziewięć miesięcy nie potrafił nauczyc się podawać godziny po duńsku...no nie można

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FlexWorkers? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
hassan

rozliczałem te dochody w polskim urzedzie i wyszło troche podatku ale po zastosowaniu odpowiednich ulg nie zapłaciłem nic.,a rozliczenie tego w Danii też było bardzo proste i jeżeli ktoś zrobił to dobrze to nie ma problemu a jeśli źle to musi poprawić i tyle

janusz

witaj ja tez dostalem wezwanie do rozliczenia sie ze naszym urzedem skarbowym i tez niewiem co robic za rok 2010

Antoni

Witam wszystkich, niech ktoś mi wyjaśni jak to jest z firma fairwind instalation ze szczecina, czy to porządna firma?? przyjęli mnie i muszę założyć działalność ale to najmniejszy problem, ewentualnie doradzcie czy lepiej wystawiać fakturę czy ra (usunięte przez administratora) nek. powiedzcie jak to jest ze szkoleniami, wiem ze są płatne, ale czy każde szkolenie kończy się jakimś egzaminem pisemnym, testem czy ustnym i czy jest prosty. co do kasy to ponoć przez pierwsze 600 h stawka 8 euro i później po iluś tam godzinach 10 euro i itd. czy na wyjazdach pracuje się z samymi obcokrajowcami czy są też Polacy. pozdrawiam

nnnnnn

tak ja dostalem i boje sie ze po tym (usunięte przez administratora) co tam przezylem to jeszcze bede musial oddac kase ktorej nie mialem w reku nigdy ............

odi Nowy wpis
@nnnnnn

ja dostalem i wychodzi ze mam niezle do zaplacenia a ty?

kjhgfdsa

Witam Czy ktoś z uczestników szkoleń otrzymał ponowne rozliczenia ze SKAT za lata 2009 ,2010

Heniek Muzykant

Napisz ile mieśięcy w roku stawiacie te turbiny?? Pochwal się! :)

sam

Podaj jakieś namiary do siebie to dam ci kontakt do człowieka który moźe cie rozliczyć.

Do rozliczenia nie jest ci potrzebna firma ,moźna to zrobić samemu a jeźeli nie potrafisz to poproś kogoś kto juź sie rozliczył .

szysia

witam wszystkich bylem kursantem tej firmy jako piekarz w zeszlym roku to fakt wszystko bylo pieknie ladnie obiecanki cacanki a gupim polakom radosc a teraz trzeba zanich placic brali zanas grubom kase teraz jak czlowiek chce sie rozliczyc z podatko to szukaj wiatru w polu bo flex woker zginol zapadl sie i tylko przychodzom korespodencje ze my musimy placic zanich ludzie co zwami czy ktos moze powiedziec co stom firmom jak ich znalesc

pifpaf

Witam, ja skończyłem kurs kucharza w Danii. Chciałbym się dowiedzieć coś o odszkodowaniu. Ma ktoś jakieś wiadomości? Mój mail haft76@wp.pl

Kolego,bądz człowiekiem, daj jakieś namiary do siebie albo do tej ksiegowej!Odwiedziłem już chyba tuzin biur podatkowych i nikt nie był w stanie mi pomóc!Odezwij się!

anonim - 2011-05-31 21:56:05 Tez myslalem ze mnie oszukali ale znalazlem biuro rachunkowe ktore mnie rozliczylo z dania i z polska. Te przychody sa prawidlowe, bo tak wynika z naliczanego wynagrodzenia w gornej czesci odcinka wyplaty. na reke dostawalismy mniej, bo potracali nam ten smieszny modul. Ksiegowa cos mowila o odliczeniach w Danii, ze wychodzi podatek do zaplaty na pismie ze skatu bo nie rozliczylismy sie w terminie. ale mnie w biurze rachunkowym rozliczyli przez internet, sa odliczenia za kilometrowke miedzy Polska a Dania, za kazdy dzien w Dani i jeszcze na rodzine ponoc mozna, ale to nie u mnie. Mi po rozliczeniu wyszlo, ze jeszcze mi zwroca podatek :) zaplacilem ksiegowej i jak urzad dunski mi zwroci kaske to i tak bede do przodu, a przynajmniej spie spokojnie ze nikt mnie za nic nie bedzie scigal. Dzięki za odpowiedz ! Mógł Byś podać mi namiary na to biuro , ja byłem w dwóch kancelariach podatkowych , nie byli w stanie mi nic pomóc! (usunięte przez administratora)

Witam,byłem na kursie monterów turbin,każdy wie dobrze ile nam płacili za miesiąc a tu przychodzi mi rozliczenie podatku i według SKAT-u zarobiłem 42.900 kr.,do zapłacenia mam 8.124 kr. podatku. Co z tym zrobić? Pozdrawiam.

Dno i jeszcze raz dno(usunięte przez administratora).Nie kompetentni!

Czy ktoś sie orientuje czy bedzie jakis zwrot podatku za kurs i jaka to bedzie kwota ?? Jak ktoś coś wie niech pisze na mcpe@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o FlexWorkers - Szczecin

FlexWorkers