Narzędziowy24.eu

Rzeszów

Opinie o Narzędziowy24.eu

Agnieszka

Zainteresowani pracą w Narzędziowy24.eu? Na ich stronie internetowej możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://narzedziowy24.eu/praca/ Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie pracodawcę?

zaintersowany

@darek jeśli pracodawca oferuje Ci samochód, szkolenia zagranicą to mało prawdopodobne,że nie jest to umowa o pracę..widać solidna firma bo niektóre wymagają własnego samochodu. A ludzi z doświadczeniem mogą zapewne liczyć na wysokie zarobki.

Zostaw opinię o Narzędziowy24.eu - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Narzędziowy24.eu