Opinie o Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w Poznań

PRACOWADCA

Witam, dziś czekałam na infolinii ponad godzinę na rozmowę z konsultantem, aby się tylko dowiedzieć, kto prowadzi moją sprawę. Oczywiście ani ta osoba, ani kierownik telefonów nie odbierają. Pracownicy mają urlopy, super, a ja NIE OD LAT! I się tłumaczą , że za mało mają ludzi, a co MNIE TO OBCHODZI?? jak żyć za moje pieniądze i ściągać podatki , to nie mają z tym problemu. I się nie pytają, czy mnie stać, czy ja zarobiłam . Koszmar. Czekać na pozwolenie 3 miesiące. Czyli mam postawić na "kołki" auto, bo nie dostanę na czas pozwolenia na zatrudnienie. Czy kogoś będzie obchodziło- banki, zus, us, że mnie nie stać im płacić bo czekam na pozwolenie od UW W POZNANIU??? Polska to kraj , który a ni trochę nie dba o osoby, którzy ją karmią, to właśnie z małych i średnich przedsiębiorstw mają "PAŃSTWOWE PIENIĄDZE" . A cały czas nam rzucają kłody pod nogi, aby nam było trudniej zarabiać. KIEDY I KTO MA ODWAGĘ TO ZMIENIĆ??? Zmiana rządzących nic nie daje, bo są to ci sami ludzie, którym na wszystko stać i wszystko mają za darmo. Pozdrawiam i ubolewam nad tym, że pewnie będę musiała zamknąć firmę, bo na stanie i czekanie mnie PO PROSTU NIE STAĆ!!!

Pracodawca - Poznań
@PRACOWADCA

Zgadzam się z poprzednią opinią. Wydział Spraw Obywatelskich Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu to najgorzej pracujący wydział tego urzędu dla obywatela. Ponad miesiąc temu nasza firma złożyła wnioski o zezwolenia na pracę dla cudzoziemców. Do dzisiaj nie ma żadnej reakcji ze strony urzędników. Nagminnie łamią kodeks postępowania administracyjnego bowiem przed upływem 30 dni od otrzymania wniosków nie informują wnioskodawcy o nowym terminie załatwienia sprawy. Powyłączali telefony i uruchomili fikcyjną infolinię, bowiem nie można się dodzwonić na infolinię. Dzwoniąc jest tylko komunikat, że zadzwonić później bo dużo ludzi dzwoni. I tak np. przez dwa tygodnie codziennie. Polecamy Panu Wojewodzie aby tam sobie sam dzwonił i się tą drogą czegoś dowiedział o tym wydziale, to może jak w praktyce zobaczy tą fikcję jaką firmuje, przyjdzie wreszcie po rozum do głowy i spowoduje właściwą organizację. Pan wojewoda jednak dzwoni na komórkę do dyrektora wydziału jak coś potrzebuje i z infolinii nie korzysta. Tak samo jest z wysyłaniem e-maili. Podany adres e-mai to automat i na zapytanie przychodzi tylko odpowiedź, że odpowiedzą tak szybko jak to będzie możliwe. Mija miesiąc i nie ma żadnej odpowiedzi. Lepiej jak by uczciwie napisali - "nie dzwonić, nie pytać o sprawy, mamy wasze sprawy gdzieś ...". Po co ta fikcja z infolinią i adresem e-mail dla klientów ? (Pytanie retoryczne). Nowa ekipa PIS-u już rok rządzi tym wydziałem i jest 100% gorzej jak było za poprzednich dyrektorów. Zaczniemy składać pozwy przeciwko wojewodzie o odszkodowania bo to co się dzieje w tym Wydziale to kpina i cynizm z klientów i pracodawców.

żal
@Pracodawca - Poznań

A co mają urzędnicy - siedzieć po nocach i ci wnioski rozpatrywać? Ruszcie głowami. Najgorszy urząd, bo wniosków ponad 10 razy więcej, a pracowników wciąż tylu samych jak było. Nasz kochany rząd chciał przyjmowac imigrantów, ale ma głęboko gdzieś, jak to ma wyjść w praktyce. Niech się urzedasy męczą za prawie najniższą krajową, ale no jak to przecież wy płacicie podatki, to powinni siedzieć po nocach i robić za trzech.

Olga
@żal

Na jakiej podstawie pozwalasz sobie na wypowiedź, że wniosków "ponad 10 razy więcej" ? Od kogo aż tyle więcej ? tzn do jakiego innego/innych urzędów porównujesz ?

A sior
@żal

Kogo to interesuje ilu jest pracowników?? To przyjmijcie darmowych Stażystów za grosze a bardziej wydajni od was będą..

Barnaba

Może wystarczy uzbroić się w większą cierpliwość? Tu pracują ludzie i nie mogą się mylić !!

A sior
@Barnaba

Pracują ludzie? Zalegają mi z 500+ dwa lata. Ja bym musiał z procentami oddać. Mniej plotek i kaw.

Dziewczyny jaki styl panuje w Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców?

Andy

Poł roku wytrzymałam wiecej nie dałam rady, zarobki marne jak na taką ilośc pracy i ciągle i tak mało ja ciągle nie moge dojść do siebie po pracy w tym wydziale, nie spodziewałam się ze tak moze być w urzędzie

Bożena
@Andy

Szukam aktualnych informacji o pracy w tym urzędzie. Napiszesz, jakie obejmowałaś stanowisko? I jakie wykonywałaś na nim obowiązki? Dzięki.

paula
@Andy

czy mozesz napisać coś więcej na ten temat lub czy mogę skontaktować się z Tobą na priv, stoje przed wyborem podjęcia tam pracy

Żonaty

Dziś czekałem na połączenie 321min 49s W końcu się rozłączyłem. Po prostu PATOLOGIA !!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Bożena

@anonymous, Twój komentarz nie jest zbyt zrozumiały, czy zechcesz go rozbudować? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Jak wygląda kwestia umowy, benefitów? Czy na zatrudnienie mogą liczyć też osoby niepełnosprawne?

W lodzi jaki jest (usunięte przez administratora) tak jest wygodnie zamordyzm w koncu ludziska wyjda na ulice

sili

Ludzie teraz jest jeszcze gorzej. Nie ma z kim rozmawiać Poprosiłam o spotkanie z P. Dyrektor wyznaczono termin maj. YOOPI! Nie dowiesz się kto prowadzi sprawę , kiedy możesz otrzymać dokumenty nic. Jak mamy pracować zgodnie z prawem, pytam jak ?! Cofnęliśmy się w rozwoju , Europa ma niezły ubaw z nas.Chwalić się ze gospodarka rośnie to umieją, ale ułatwić zalegalizowanie pobytu Ukraińcom nie potrafią. A takie mądre głowy. Jak zwykle Panie Premierze , Panie Wojewodo żyjemy w kraju absurdów. Chcemy , ale nie umożliwiamy. Gratuluje logiki. Panie Wojewodo może wreszcie podniesie Pan płace w UW żeby młodzi ludzie z chęcią przychodzili do pracy. Wściekły Pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców - Poznań

• Jak się pracuje w Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców?

Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców
1.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ks. Jakuba Wujka 1
    61-581 Poznań

Wielkopolski Urząd Wojewódzki Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców