meble olszewski

Gniezno

Opinie o meble olszewski

Bernard

Jestem bardzo zadowolony, profesjonalne wykonanie, kuchnia dopracowana w każdym szczególe. Wszystko wykonane zgodnie z ustalonym terminem. Szczerze polecam

Mała Mi

Potwierdzam. Najpierw czekałam na montaż bo miałam ustalony termin. Potem Pan nie odbierał, a na końcu jak go przycisnęłam - powiedział, że nie ma jeszcze zrobionej kuchni. Tak się dzisiaj podchodzi profesjonalnie do klienta.

wiola2704

W czerwcu 2015r złozylam reklamacje , dzwoniłam ,bylam osobisvie nikt się do stycznia nie zjawił po prostu maja klienta w d....e nie polecam dużo obiecują mało robia .

IZA

SZCZERZE NIE POLECAM, PAN PO DOKONANIU POMIARU, POWIEDZIAŁ ŻE SIĘ ODEZWIE W SPRAWIE PROJEKTU I WYCENY, JEDNAK WRAZ Z JEGO ODJAZDEM KONTAKT SIĘ Z NIM URWAŁ. NIE ODBIERA ODE MNIE TELEFONÓW, NIE MOŻNA SIĘ Z NIM W ŻADEN SPOSÓB SKONTAKTOWAĆ. PODEJŚCIE DO KLIENTA BARDZO NIEPROFESJONALNE!!!

Zostaw opinię o meble olszewski - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meble olszewski