Opinie o Modro Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Modro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Modro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modro Sp. z o.o. w Gniezno

Firma na dzień dzisiejszy pracy nie ma 3 miesiące temu było dużo pracy ( nocki , soboty ) a teraz każą nam brać urlopy zero logistycznego myślenia . Firma zarządzają osoby niekompetentne . Kierownicy siedzą w biurze i sobie kawały opowiadają bo się nudzą . Główny klient z Niemczech przestał zamawiać towar i nie wiadomo ile ta firma jeszcze pociągnie . Nie polecam tu pracować jeden drugiemu obrabia (usunięte przez administratora) nawet szefostwo . „Kierownik”pras czuje się bezkarny robi co chce , mówi co chce i nikt mu uwagi nie zwraca .(ten od problemu z alkoholem) Reszta wcale nie jest lepsza ludzie tu pracują po 15 lat i się przyzwyczaili do atmosfery jaka jest we firmie . Prezes spokojny człowiek ale ma bardzo złych doradców co widać po tym co się dzieje. Jeśli chcesz awansować to nie ma takiej opcji chyba ze masz kogoś znajomego albo rodzine we firmę bo tacy tez są i się ślizgają Umowy dają na miesiąc potem na 3 miesiące lub na 5 . Jezeli cię zwalniają dowiadujesz się w tym samym dniu zero szacunku do pracownika . Kiedyś się tu fajne pracowało teraz byle by przetrwać . NIE POLECAM

@Anioł

Dalej nie pracujecie w piątki? Firma nie oferuje żadnego postojowego wynagrodzenia za ten dzień? Jeśli chodzi o zarobki, to czy dostajecie więcej niż najniższą krajową, czy nie? Jestem zainteresowany pracą w tej firmie. Myślę nad złożeniem CV.

Ja Nowy wpis

Poszukują teraz ślusarza - szlifierza na pełny etat, byłbym zainteresowany z uwagi na umowę o pracę. Ale nie wspomina się w ogóle o wymaganiach w tym ogłoszeniu, myślicie, że bez doświadczenia też mógłbym się zgłosić? Proponują szkolenie i przygotowanie do pracy, więc może wystarczą zdolności manulane na początek?

QWERTY

Witam, brał ktoś udział w rekrutacji na stanowisko Dyrektor zarządzający. Opowiecie coś na temat samej rekrutacji? W ogóle jakich pytań się spodziewać? Są jakieś zadania do wykonania? Widziałam, że pracodawca oferuje umowę o pracę oraz stacjonarny tryb. A jakie zarobki? Podacie widełki?

Syty Nowy wpis
@QWERTY

Zarobki są na pewno bardzo dobre powyżej 7 tys . Zadań raczej do wykonania tez żadnych nie ma .

Bibi Nowy wpis
@QWERTY

Dyrektora nadal szukają nowego bo ten co miał być się wycofał ciekawego czemu ..

Marzena

Te umowy o których piszesz to są umowy o pracę czy zlecenie? Jak z chorobowym? Płatne jest? Te urlopy co musicie wybierać to też są płatne w 100%? Co jeśli ktoś nie ma? Wtedy musi iść na bezpłatny urlop?

Wuja

To na ile zmian teraz pracujecie?Ile osób zostało wysłane na przymusowy urlop?Czy w firmie jest rzeczywiście tak źle że nie ma roboty?

Bejbik
@Wuja

Firma pracuje tylko do czwartku , produkcja musi wykorzystać swój urlop do września zjechać do 10 dni :( za jeden piatek płaci pracodawca za kolejny nam 1:1 .

Wuja
@Bejbik

Czy biurowi pracują w piątki czy też biorą urlopy?Z jednej strony nocki i soboty a z drugiej 4dniowy system pracy ze skrajności w skrajność widzę tutaj przejscie

Marzena
@Wuja

Zanosi się może na zwiększenie tej ilości pracy? Czy pracownicy obawiają się zwolnień jak tak dalej pójdzie? W ogóle to na jakiej umowie tutaj się pracuje? Można liczyć na umowę o pracę?

Jacek

Miło się pracuje, to jednak jest, co robić? No i ile Wam płacą, za darmo nikt by raczej do firmy nie zaglądał?

Anioł
@Jacek

Miło się pracuje bo po pierwsze nie ma pracy nadal nie pracujemy w piątki a po drugie nie ma osoby najbardziej toksycznej we firmie . Kasa jest kiepska jest kryzys we firmie

@Anioł

Czy Modro Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Firma Modro Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Dyrektor zarządzający. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Maciek

W firmie jest problem z alkoholem?

Weles
@Maciek

Problemu z alkoholem nie ma, bo obok firmy jest stacja benzynowa (:

David

Jak ktoś lubi dużo wypić to jest praca idealna dla niego. Wódka leje się tam strumieniami a szczególnie jak kierownik idzie do domu to nikt trzeźwy nie wychodzi z tego zakładu . Nie mówiąc o tym że pod wpływem alkoholu są obsługiwane wózki widłowe i maszyny produkcyjne

Dawid
@David

Ale zabłysnąłeś pewnie ktoś Cię za to upomnial i już nie pracujesz tylko opinie ludziom pracującym psujesz

Użyj mózgu
@David

Bardzo dobrze rozwijająca się firma znana nie tylko w Polsce ale i poza granicami naszego kraju ????naprawdę wszystko przekroczyłeś kolego nie pij tyle bo już kolega firmy myli ???????????? wystarczy wziąć się do pracy powodzenia ????????

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega? Czas pandemii nie sprzyja zatrudnieniu ale może są szanse?

Czy Modro Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak

Anatol

Czy są aktualnie szanse na pracę w firmie, czas przestoju nie sprzyja.

Tak, to ja

Pracowałam w biurze trzy lata. Odeszłam ze względów osobistych, ale gdyby nie to, chętnie pracowałabym w MODRO do tej pory. Opinie są bardzo różne, ale wiadomo, że każdy pracownik ma inny zakres obowiązków, inne ustalenia z pracodawcą i inne kompetencje. Ja mogę wyrazić jedynie subiektywną opinię. Jeśli chodzi o moje stanowisko, warunki zarówno finansowe, jak i zakres obowiązków były satysfakcjonujące. Nie było to stanowisko samodzielne, wszystkie decyzje podejmuje kierownik działu, pracownik jedynie wypełnia jego polecenia, sam podwładny nie jest w żaden sposób decyzyjny, mimo to oczekuje się od niego inicjatywy i zaangażowania. Wiadomo, że niektórym będzie to odpowiadać, innym nie, dlatego pretendując do stanowiska w biurze, należy brać ten aspekt pod uwagę. (Wiem, że niektórzy pracownicy nie czują się dostatecznie zmotywowani aby wykazywać inicjatywę.) Jeśli chodzi o kierownictwo, to bardzo stara się stworzyć atmosferę przyjazną pracownikowi, natomiast nie da się w żaden sposób przekonać do innych racji, niż swoje własne. Ja przyjmuję to jako realizację swojej wizji rozwoju firmy i konsekwentne podążanie obraną drogą niekoniecznie zrozumiałą dla wszystkich, natomiast należy pamiętać, że firma nie jest organizacją opartą na demokracji i to jak ma funkcjonować jest zależne od osób na odpowiednich stanowiskach. Jeśli chodzi o dyrekcję i kierownictwo, to ilu pracowników, tyle opinii, ja natomiast bardzo pozytywnie wspominam współpracę, szczególnie szacunek i kulturę.

Kobalt

Nie polecam działu Okęcia meblowe tam jest chory psychicznie kierownik do byle czego (usunięte przez administratora) się

Bartek

Firma mając opinię dobrego pracodawcy stworzyła warunki dla pracujących żeby byli zadowoleni!!

Fajna atmosfera i luz kierownicy.W żadnej poprzedniej pracy nie spotkałem się z czymś takim że kierownicy tyle czasu poświencają na uczenie nowych ludzi.Można o wszystko pytać bez stresa. Pokażą i wytłumaczą ze spokojem nikt głowy nie urywa.Najważniejsze to chęć do roboty.Robota ciekawa.Ludzie fajni i można się razem pośmiać.Na produkcji też pracują kobiety.Jak jest w biurze to nie wiem ale ludzie też się tam wydają spoko i często zagadają jak do nas przychodzą. Prezes bardzo spokojny i kultura.Wypłata zawsze na czas co jest najważniejsze.

@pracownik

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia w firmie Modro. To ważne pracować w przyjaznym otoczeniu i atmosferze. Piszesz, że przełożeni uczą nowych pracowników. Czy oferują także kursy lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Można starać się o premie? Nie znalazłem żadnych ogłoszeń o pracę. Czy mógłbyś napisać, jak aktualnie wygląda sytuacja z rekrutacją nowych pracowników?

@Szymon

Ja jeszcze nie byłem ale w sumie jestem tu krutko.Ktoś słyszałem że był.Ludzie przyjeżdżają czasem z zewnątrz szkolić np jak przyjechała nowa maszyna to było szkolenie dla pracowników.Premie dostajesz jak się starasz i wyróżniasz.każdego miesiąca nawet możesz.Coś słyszałem że nadal szukają do pracy i w sumie ostatnio rzeczywiście kogoś nowego zatrudnili.Papiery zawsze przecież możesz złożyć,co ci szkodzi.Ja uważam że warto i jestem zadowolony że nie muszę nigdzie dojeżdżać.

Szymon

@Kolo, masz rację, bardzo fajna strona na facebooku https://www.facebook.com/Modro-sp-z-oo-115918298471395/ Można dużo się dowiedzieć o firmie i tego jakie mają podejście do pracowników. Odniosłem wrażenie, że bardzo na plus, a Ty co o tym sądzisz? Jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak przybliż jakie warunki pracy panują w firmie i jakich kwalifikacji oczekuje od pracowników pracodawca. Na stronie facebooka firma zachęca przyszłych pracowników, że przy tak szerokim wachlarzu technologii – głównych i uzupełniających – każdy znajdzie u nich swoje miejsce. Każdy pracownik zostanie wyszkolony i wdrożony do pracy. Aplikować można osobiście w siedzibie firmy.

Szymon

@anonymous, czy zamierzasz złożyć swoje CV do Modro? Czy ktoś z pracowników czyta forum i mógłby odpowiedzieć na pytanie, które padło poniżej? Może ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w Modro? Będą to pomocne informacje dla tych, którzy są zainteresowani pracą w tym miejscu.

Kolo
@Szymon

Zajrzyj na fejsa. Mają fajną stronke

Tak myślałamnad złożeniem cv

Na ile zmian jest praca na produkcji i czy kTobiety też tam pracują?

Igor

Niezbyt pochlebnie pisaliście ostatnio. Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

John Rambo

Hej firma nie dej się, ale co tam euro sie liczy(dla pana prostaka z volvo), a pracownik zarabia groszaki, ale zreszta co to ma byc za firma jak 40℅ produkcji idzie w kibel...

rt

hej nie ma teraz zadnych ofert prac od nich @Fio ale mozliwe ze za jakis czas sie cos od nich pojawi..

Zostaw merytoryczną opinię o Modro Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Modro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modro Sp. z o.o.?

Modro Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wrzesińska 196
    62-200 Gniezno