Complet Sp.j. Chmielewscy

Opinie o Complet Sp.j. Chmielewscy

Ewelina

@Drive, rozumiem, że warunki zaoferowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej były w Twojej ocenie satysfakcjonujące. Czy mógłbyś je opisać? Jakie natomiast były w rzeczywistości? Warto, tę kwestię uściślić i dokładnie przedstawić ze względu na innych użytkowników zainteresowanych pracą w Complet Sp.j. Chmielewscy.

Drive

Omijać szerokim łukiem,młody i stary strasznie pazerni o wszystko trzeba się prosić,praca jedynie dla emerytów,bo stawki głodowe,na rozmowie obietnice,a rozczarowanie już po pierwszym kwitku z wyplaty...

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Complet Sp.j. Chmielewscy, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Stefan

Czyżby tak dobrze pracowało się i nie ma chętnego do wpisania kilku zdań? Szkoda, szukam pracy.

Xxx

Witam Jak wygląda praca na szwalni? Ciężko? Jak zarobki?

Pat

swieżo po wypłacie , jest ok . Wiadomo mogłoby być więcej ale to zalezży od miesiąca. Średnio nie schodzę poniżej 17 zł/h brutto. Plus premię, stazowe i okolicznościowe.

xxx

Complet to firma solidna, szanująca pracowników co jest bardzo ważne. Warunki pracy bardzo dobre. Jeśli ktoś lubi pracować to i wynagrodzenie jest wysokie i nawet można dostać premie od szefostwa. Szefostwo jest OK.

Zadowolony

Nie wiem kto pisze te opinie, ale pracuję w tej firmie już sporo lat. Raz są lepsze miesiące, raz słabsze. Wiadomo jak to praca w akordzie, ale ogólnie jest ok. Wynagrodzenia na czas na koncie w pełnej wysokości. Nadgodziny rozliczane uczciwie. Wynagrodzenie w 100 % oficjalne. A warunki pracy? Może w starej siedzibie i były fatalne, ale w nowej XXI wiek. Radzę samemu sprawdzić a nie czytać opinie zwolnionych, kiepskich pracowników. Bo dobrzy nie zostają zwolnieni i zostają. Tylko miernota odchodzi.

baja

wyzysk totalny 1400zł netto zarobki lipa jak i warunki pracy nie polecam tam tylko pracują ludzie z orzeczeniem o niepełnosprawności albo ci co sa zatrudnieni na pół etatu i kasa pod stołem to pasuje szefowi tej firmy takich ludzi szukają

Odradzam

Stary to człowiek zwistny, beszczelny, obłudny, dwulicowy - odradzam szkoda energii!

były pracownik

Złodziej do potęgi oszukuje na wypłacie że aż żal patrzeć ma swoją matematykę ci co pisali wyżej to oni sami 195 godz a wypłata 1472 zł akord zbiorowy a na akodzie stawki za meble glodowe i na dodatek brutto nie polecam takiej firmy

Zwolniony

Nie polecam starego!

xyz

TAK! Przenoszą się kwiecień/maj 2015...niedługo..

Jaka się pracuje w tej firmie ? Jakie szefostwo ? Czy to prawda że przenoszą firmę od kwietnia do Rzegnowa ???

Lolipop

Racja atmosfera jest naprawde dobra polecam.A zarobki jak wszedzie roznie to bywa ale ogolnie ok polecam

Zostaw opinię o Complet Sp.j. Chmielewscy - Gniezno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complet Sp.j. Chmielewscy