Complet Sp.j. Chmielewscy

Opinie o Complet Sp.j. Chmielewscy

Filtruj opinie po kryteriach:

obiektywny
 Opinia

Może ktoś za słabo się stara i dlatego ma niższe wynagrodzenie?

TakiJan
 Opinia

Po kilku latach w tym zakładzie poznaniu ludzi i kadry mogę powiedzieć kilka słów. Dobrze zarabiają (usunięte przez administratora) to fakt. Choć ostatnio nie każdy... A tak na serio. Ludzie są przyzwyczajeni do 3500 4000... Ok jak jest duzo zleceń. Ale w okresie letnim jest jak jest. Fakt że akord jest tutaj "uznaniowy" to inna sprawa. Ale myślę że jeżeli ktoś chce pracować a nie tylko "chodzić do roboty" to jakoś tam zarobi. Ogólnie nie ma tragedii jak na Gniezno.

BLO
 Opinia

NEGATYWNIE CO DO WYNAGRODZEŃ TO TYLKO PUPILKI MAJĄ TAKIE STAWKI.

BLO
 Opinia

WITAM ZAROBKI W TEJ FIRMIE TO KPINY CO PISZĄ 18-22 NA GODZ. SA TO STAWKI DLA PUPILKÓW A PRACOWNIK NOWY Z DŁUGOLETNIM STAŻEM 15 ZŁ. TO STAWKA GWARANTOWANA A TAK TO PRACA NA AKORDZIE I PENSJA 2100 DO 2300? .TYLKO PUPILKI MAJĄ 3000 LUB PONAD 3000.WIĘC NIE SĄ TO ZAROBKI JAK SIĘ OFERUJE.NIE JESTEM Z ZAKŁADEM POWIĄZANA ALE WIEM ŻE SĄ PRZEKŁAMANIA W WYNAGRODZENIACH.

Ewelina
 Opinia

@Drive, rozumiem, że warunki zaoferowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej były w Twojej ocenie satysfakcjonujące. Czy mógłbyś je opisać? Jakie natomiast były w rzeczywistości? Warto, tę kwestię uściślić i dokładnie przedstawić ze względu na innych użytkowników zainteresowanych pracą w Complet Sp.j. Chmielewscy.

Drive
 Opinia

Omijać szerokim łukiem,młody i stary strasznie pazerni o wszystko trzeba się prosić,praca jedynie dla emerytów,bo stawki głodowe,na rozmowie obietnice,a rozczarowanie już po pierwszym kwitku z wyplaty...

Tak8Nie

Opinia

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Complet Sp.j. Chmielewscy, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Stefan
 Opinia

Czyżby tak dobrze pracowało się i nie ma chętnego do wpisania kilku zdań? Szkoda, szukam pracy.

Xxx
 Opinia

Witam Jak wygląda praca na szwalni? Ciężko? Jak zarobki?

Tak7Nie

Pat
 Opinia

swieżo po wypłacie , jest ok . Wiadomo mogłoby być więcej ale to zalezży od miesiąca. Średnio nie schodzę poniżej 17 zł/h brutto. Plus premię, stazowe i okolicznościowe.

xxx
 Opinia

Complet to firma solidna, szanująca pracowników co jest bardzo ważne. Warunki pracy bardzo dobre. Jeśli ktoś lubi pracować to i wynagrodzenie jest wysokie i nawet można dostać premie od szefostwa. Szefostwo jest OK.

TakNie1

Zadowolony
 Opinia

Nie wiem kto pisze te opinie, ale pracuję w tej firmie już sporo lat. Raz są lepsze miesiące, raz słabsze. Wiadomo jak to praca w akordzie, ale ogólnie jest ok. Wynagrodzenia na czas na koncie w pełnej wysokości. Nadgodziny rozliczane uczciwie. Wynagrodzenie w 100 % oficjalne. A warunki pracy? Może w starej siedzibie i były fatalne, ale w nowej XXI wiek. Radzę samemu sprawdzić a nie czytać opinie zwolnionych, kiepskich pracowników. Bo dobrzy nie zostają zwolnieni i zostają. Tylko miernota odchodzi.

Tak1Nie

baja
 Opinia

wyzysk totalny 1400zł netto zarobki lipa jak i warunki pracy nie polecam tam tylko pracują ludzie z orzeczeniem o niepełnosprawności albo ci co sa zatrudnieni na pół etatu i kasa pod stołem to pasuje szefowi tej firmy takich ludzi szukają

Tak2Nie

Odradzam
 Opinia

Stary to człowiek zwistny, beszczelny, obłudny, dwulicowy - odradzam szkoda energii!

Tak4Nie

były pracownik
 Opinia

Złodziej do potęgi oszukuje na wypłacie że aż żal patrzeć ma swoją matematykę ci co pisali wyżej to oni sami 195 godz a wypłata 1472 zł akord zbiorowy a na akodzie stawki za meble glodowe i na dodatek brutto nie polecam takiej firmy

Tak1Nie

Zwolniony

Nie polecam starego!

Tak5Nie

xyz
 Opinia

TAK! Przenoszą się kwiecień/maj 2015...niedługo..

Opinia

Jaka się pracuje w tej firmie ? Jakie szefostwo ? Czy to prawda że przenoszą firmę od kwietnia do Rzegnowa ???

Lolipop
 Opinia

Racja atmosfera jest naprawde dobra polecam.A zarobki jak wszedzie roznie to bywa ale ogolnie ok polecam

TakNie1

Zostaw opinię o Complet Sp.j. Chmielewscy - Gniezno