Opinie o Nowigo Sp. z o.o. w Pomarzanowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nowigo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nowigo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowigo Sp. z o.o. w Pomarzanowice

Jarek Nowy wpis

Jedno jest piękne Firma pokazuje ze bez jednego kochanego cudownego oraz najmądrzejszego pana Leszka nie istnieje… wszyscy są skazani na niego bo można na nim polegać o każdej godzinie w każdej porze ! Bez niego firma nie istnieje ..

Boro Nowy wpis

Robiłem w tej firmie Brygadzista namawiał do protestu byśmy pracowali do 14 a na końcu uciekał ze on nic nie wie …. Fajni ludzie ! Klimacik fajny praca spokojna

Iwona Nowy wpis
@Boro

Zgłosiliście to zachowanie brygadzisty do kierownika? Ciekawa jestem co chciał osiągnąć czymś takim...

Tanio

Zajebista firma tanie drewno jesteś trochę Marcin męczy buła ale masz tanio!!!

Dres Nowy wpis
@Tanio

Pod ktoś numer do tego ziomka z Gorzkiego?

Krzysztof

Brak kultury, zero szacunku zatrudniają i nagle zwalniają jak kartki w zeszycie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nowigo Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Trick

Tragedia

Kacper

No to w firmie aż tak dużo jest osób z Ukrainy ?

Cztery
@Kacper

4 os

Oceniam bardzo przyzwoicie, kasa zawsze w terminie .

Poinformuj wszystkich co dzieje się aktualnie w firmie Nowigo Sp. z o.o. w miejscowości Pomarzanowice. Czekamy na newsy.

Wali 27

Masakra z tą firmą ludzi traktują jak (usunięte przez administratora)dużo obiecują a robia inaczej nie polecam.

Ecik

Janek wózkowy nie polecam Piotr zawsze wszystko sprawnie ladowal nie było kolejek

Wali 27

Wyzyskiwacze nie polecam

Gosc99

Nie polecam pracować w tej firmie , liczą się tylko Ukraińcy . Zmieniają zmiany jak się zatrudniłem mówili że po 8 godzin , popędzają ludzi żeby pracowali jak mrówki . Okazało się ,że zmieniają zmiany po 10 godzin i niestety zwolnili mnie . Ponad to umowa była ze zła data , może najpierw nauczcie się wystawiać dobrze umowy .

Ryszard

Wysłałem do tej firmy moje CV, licząc na to, że być może uda nam się nawiązać współpracę w zakresie eksportu. Członek zarządu firmy odpowiedział mi bardzo krótko, zapytując, ile chciałbym zarabiać (to już pokazuje kulturę firmy - nie byli zainteresowani tym, jaki miałbym plan rozwoju eksportu, itd, liczy się tylko kasa, którą mieliby płacić pracownikowi). Odpowiedziałem, że aby odpowiedzieć na to pytanie, musiałbym wiedzieć, jak w tej firmie na ten moment wygląda kwestia eksportu, jaki byłby zakres obowiązków, jakie plany rozwoju eksportu, itd. Kiedy otrzymałem odpowiedzi (zresztą niesamowicie lakoniczne), napisałem, jakie byłyby moje oczekiwania finansowe i jaka byłaby w tej kwestii propozycja firmy. Odpowiedzi już nie było (a chyba już jakieś naprawdę minimum kultury osobistej nakazywałoby odpisac, chocby, że nie jesteśmy zainteresowani). To tylko pokazuje, jaki poziom kultury osobistej w tej firmie obowiązuje. Pisze o tym celowo, aby inne osoby, które chciałyby nawiązać współpracę z firmą Nowigo, były świadome jakie standardy w tej firmie obowiązują. Cóż, poziom kultury w polskim biznesie jest jaki jest i firma Nowigo jest tego przykładem - firma pewnie chciałaby rozwijać eksport, a tymczasem z butów wystaje słoma. W gruncie rzeczy żal mi takich firm, ponieważ w dzisiejszych czasach bez jakiegoś minimum kultury osobistej nie da się niczego wielkiego osiągnąć.

omek
@Ryszard

Rzeczywiście kultura firmy na poziomie troglodytów.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowigo Sp. z o.o. - Pomarzanowice

• Jak się pracuje w Nowigo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nowigo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowigo Sp. z o.o.?

Nowigo Sp. z o.o.
  • 28