UNIMET Sp. Jawna

Tyczyn

Opinie o UNIMET Sp. Jawna

Kierownik unimetu w tyczynie to jakieś nieporozumienie traktuje pracowników jak za przeproszeniem zwykłe gó...na. Oczekuje donoszenia na innych kto tego nie robi jest przez niego wyzywanym i gnębionym. Niestety ma nad sobą ludzi z którymi trzyma i nic mu nie grozi. Nie zatrudniajcie się tam bo nie wytrzymacie psychicznie. Dobrze by było żeby ktoś dostrzegł te opinie i coś z tym zrobił

arko
użytkownik zarejestrowany

@Zbynio a te dodatki dla rodziny to co dokładnie? Jeśli się orientujesz to napisz proszę, chętnie dowiem się jak UNIMET działa. Firma mi się w sumie podoba, ale nie jestem pewien wysokości zarobków na produkcji.

BEZIMIENNY

ona - 2010-12-01 20:31:11 kierownik unimetu w tyczynie to niekierownik!!!!!!!!!!!!!!! zupełnie nie potrafi zadbac o pracowników.. tylko wymaga.. non stop dzwiganie ciezarów itd.. juz nawet niechce mi sie pisacbydlak to mało powiedziane kawał huuu z niego a zaraz zanim jego dwa przydupasy co wchodzą mu w dupę mowa tu o gościu z wąsem i piszczącym głosem jakby ktoś go wykastrował i tym chłystku co jedzi na wózku widłowym. ludzie dajcie sobie spokój z baranami do piachu z nimi... pozdrowienia z sereniogrodu i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie opchodzi co powierdzial rysio. pseudo ma szrek hahahhahahahha

były pracownik

to prawda ten człowiek ma mentalność obozową typowy kapo panuje tam zasada przepier... młodego itp dużo ludzi stamtąd odchodzi właśnie przez tego bydlaka odradzam pracę tam

ona

Zostaw opinię o UNIMET Sp. Jawna - Tyczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIMET Sp. Jawna