Keller Polska

Opinie o Keller Polska

mega-majster

macie racje dobrze to było kiedyś w firmie keller polska z ludzmi robią co chcą.... a pracują ci co język GŁĘBIEJ TRZYMAJĄ...

obserwator

prawda ,chce sie powiedziec dobre juz bylo w tej firmie, keller wrecz rozpieszczal pracownikow .jednak w tym wszystkim zbyt malo kompetentnych bialych kaskow , ktorych problemem najmniejszym jest pilnowanie roboty .teraz niema po co do keller polska startowac zbyt duzo strat i bledow co odbija sie najbardziej na zatrudnianiu ,na robotnikach ... czy to nie prowadzi czasem do ......

kij im w oko

po za kilkoma majstrami nikt sie nie przejmuje pracownikiem fizycznym a nie kiedy poprostu musisz wszystko umiec począwszy od podstaw elektryki koncząc na hydraulice maszyny a na poczatku zatrudniają cie jako operatora ładowarki i w tym momencie stajesz się zwykłym popychaczem i smieciem nie operatorem bo operator siedzi w palownicy lub wiertnicy i tez ma cie za nic a czasem jak ma kaca lub boli go ŁEB to jeszcze zrobi to tak "panie kierowniku ja uprzejmie informuje ,ale to jego wina(ładowarkowego)" a w Ożarowie tylko siedzą a jak zajrzą na budowe to test trzeżwości i czy wahy nie lejesz

remas

Firma sie rozpada, ludzie siedzą od miesięcy w domu i czekają na prace a biuro nie wie kiedy coś ruszy. Inne firmy potrafią zadbać o pracowników a Keller obiecuje tylko wtedy gdy ktoś jest potrzebny, a gdy pracy jest mało pracowników z umowy zlecenia ma głęboko w (usunięte przez administratora). Gdy prace ruszą pełną parą zacznie sie zatrudnianie ludzi \\\"spod budki z piwem\\\" bo nikogo nie stać na siedzenie kilka miesięcy w domu za darmo i bez ubezpieczenia i ludzie odchodzą. Z doświadczeniem i uprawnieniami jakie ma przeciętny pracownik Kellera można znaleźć lepszą prace w stabilnej firmie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Keller Polska kandydat na stanowisko IT Service Desk Technician ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
firma krzaczek

pracuję od lipca i jedna wielka pomyłka od grudnia siedzę na postojowym i nie wiem czy nie będę kwitł do końca marca co to za przepływ pracy żadnej koordynacji tłumaczą się brakiem kontraktów to niech zwolnią wszystkich i nie (usunięte przez administratora) ludzi a do tego jeszcze unijny program podsłuchiwania rozmów pracowników oraz "sprawdzanie czy są lojalni "

hfgjsdffgty

racja ludzie to zbieranina ,jest tam atmosfera antypatii,szczególnie do nowych,robią tam klany rodzinne

raspieg

ale ty koles klepiesz glupoty firma dziad powaleni majstrowie kadra kierownicza zwykly syf nie firma pracujesz tylko wtey kiedy jestes potrzebny w firmie

witam zaproponowano mi prace w magazynie firma pracuje od 7 do 18 czy to robota zmianowa z wymiana na dni wolne codzienie po 11 godzin pracy troche długo,

Moim zdaniem jest to bardzo dobra firma. Mnie w tej firmie majster bardzo dobrze mnie traktuje i wypłata nie jest też zła sale mogła by być lepsza.

indoor

Na umowie - zleceniu w kellerze nie przysługują żadne urlopy, kilometrówki czy delegacje. Miejsca pracy zmieniają się często, czasami kilka razy w miesiącu. Dziś praca za niewiele ponad 3 tys. nie jest niczym wyjątkowym, szczególnie dojeżdżając do niej często kilkaset kilometrów za swoje pieniądze. Tak jak kolega napisał - można tu nabrać doświadczenia i zacząć zarabiać dobre pieniądze w innej firmie. Coraz więcej ludzi odchodzi bo nie mogą pracować kilka lat na umowie zleceniu

Alf

dokladnie na umowie zleceniu to lipa a ta firma daje umowe o prace po paru latach, jezeli ktos idzie do kellera to tylko aby nabyc doswiadczenia i ucieka do innej firmy aby miec normalna umowe o prace

michu

Firma nie byla by zla gdyby nie zatrudniala na umowe zlecenie bo przy zarobkach 3,5 tys wydajac miesiecznie na paliwo ponad 700zl gdyz pracownik umowy zlecenia nie ma zwaranych kosztow dojazdu a praca jest w 99% poza miejscem zamieszkania to juz jest MALO CIEKAWE byc w domu 6 dni w mc za te pieniadze i 0 urlopu....

Zostaw merytoryczną opinię o Keller Polska - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Keller Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Keller Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keller Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Keller Polska