Reiter

Opinie o Reiter

bn jlk
użytkownik zarejestrowany

no to dobrze @mroszi bo juz sie też bałam. A atmosfera to moim zdaniem podstawa zatrudnienia, zeby pracować bez stresu, na spokojnie no i bez nerwów..

krokodyl

widziałam ogłoszenie o zapotrzebowaniu osób do tejże firmy, dlatego tez weszłam sobie na forum co by poczytać jak ludzie oceniają to miejsce z własnego punktu widzenia i myslę........że raczej cv tam nie wyślę, tam musi być okropnie !

ja pracuję a nierobom precz

NIe zgadzam się z powyższą opinią. Wynagrodzenia w zależności od stanowiska - ale generalnie powyżej średniej. Pracy w nadgodzinach - mało i DODATKOWO !!! płatna. Sama część ludzi zatrudniam do mojego działu i zawsze będę się pozbywała tych którym nie zależy na uczciwej pracy. Kiki - a czy ty nie jesteś aby tą osobą która w godzinach pracy zamiast pracować zajmowała się załatwianiem prywatnych spraw przez internet ???

tam byłem

Bardzo wymagający. Można się dużo nauczyć. Niestety jak ktoś się nie sprawdza to out :(

Zostaw opinię o Reiter - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reiter