Opinie o PayUp Polska S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PayUp Polska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PayUp Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PayUp Polska S.A. w Toruń

Omijajcie szerokim łukiem NIE POLECAM

NiePolecam

zdecydowanie nie polecam. Kuszą perspektywą fajnych pieniędzy. Pierwsze dni w pracy i już wiadomo, że będą obcinali za brak targetów (czytaj BD) a podwyżka dopiero jak się progi zrobi czyli za jakieś 6msc oczywiście jak się zda egzamin. Za ilość pracy to wypłata słaba (po podwyżce około 3k brutto)

Alicja

@anonymous, czy nadal współpracujesz z PayUp Polska S.A.? Jak ze swojej perspektywy możesz ocenić to, co aktualnie dzieje się w tej firmie?

@Alicja

Tak, jeszcze pracuję ale ile można pracować bez motywacji? Nowi przychodzą i zarabiaja tyle co ja po kilku latach. Nie ma podwyżek, brak motywacji, wciąż tylko uszczypliwe uwagi że raport źle zrobiony, straszenie naganą za błąd literowy w raporcie. Brak słów.

Alicja

@meg, rozumiem, że obowiązki, za które jesteś odpowiedzialna wymagają od Ciebie sporo wysiłku. W jaki sposób PayUp Polska S.A. docenia Twoje zaangażowanie? Czy masz zapewniony jakiś pakiet benefitów?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PayUp Polska S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
adam

Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem

On

kiedyś każdy PH miał bardzo długi staż pracy teraz jest starych może z 30% reszta ciągle rotuje. To chyba o czymś świadczy.

kk
@On

ód Toyota Yaris, Plany do wyrobienia jak ktoś chce sumiennie wykonywać pracę (w zależności od regionu). Premia składa s... możecie coś więcej o zarobkach i planach, targetach do wyrobienia powiedzieć? pytam ponieważ zastanawiam się czy wysłać cv

@kk

Yaris dostępne wersje 2os. Z kratka, hybryda lub 5osobowy.nigdy nie wiesz co trafisz. Cele 10 podpisanych 7 zainstalowanych. Trzeba utrzymać bazę a jest ciężko, kierownicy demontuja klientów, klienci odchodzą i dużo sie zamyka sklepów. Często jest tak ze minus odrabiasz 2-3 miesiące wtedy wypłata to grosze a jeszcze ci wymawiają ze to twoja twina.

Zyta

Podstępem zwalniani doświadczeni pracownicy, marża wypłacana ale nie ze wszystkich składników (nie ma wglądu do wszystkich danych kierownik daje tylko to co chce), pieniądze nie są wypłacane na czas, wieczne problemy ze sprzętem i fakturami na infolinię się nie dodzwonisz do biura tym bardziej a jak już się uda to biuro zje*** klienta, klienci wyżywają się na pracownikach. Wystarczyło mi kilka miesięcy aby przekonać się, że ta firma to dno. Nie polecam.

NicK

Samochód Toyota Yaris, Plany do wyrobienia jak ktoś chce sumiennie wykonywać pracę (w zależności od regionu). Premia składa się z 4 składników. Zarobki jak się robi ponad plan to można na koncie zobaczyć 4 a nawet więcej. Podstawa zależy od wynegocjowania. Atmosfera ok, ale jak to w handlu i ciśnienie też jest, ale dla handlowca powinno to być normalne (parcie na wynik).

kk
@NicK

Alicja

@on napisałeś o nieustającej rotacji w PayUp Polska S.A. Czy dotyczy ona całej firmy czy tylko działu, w którym pracujesz? Co, Twoim zdaniem może na to bezpośrednio wpływać? Jak na ten moment mogą przedstawiać się warunki zatrudnienia dla osób, które starają się o stanowisko w tej firmie?

On

Trochę się popsuło w ostatnim czasie atmosfera mocno dokuczliwa. Parcie na wynik ogromne obiecują duże pieniądze zapierdzielasz wiecznie dostajesz opierdziel od klientów a pieniądze wcale większe nie są a wręcz walczysz o premie jakakolwiek. Polecam firmę 50/50.

Alicja

@Ela, jakie konkretnie informacje Cię interesują? Czego chciałbyś się dowiedzieć? Myślisz o aplikowaniu? Jeżeli tak, to na jakie stanowisko? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy różnią się w zależności od docelowego stanowiska.

Ela

Jakieś świeższe informacje na temat firmy ktoś może podać?

Forest

Jakieś info dla zainteresowanych ?

ph

Nikt nic nie napisze? Jakie zarobki ( widełki) Jakie plany Jakie premie Jakie auta ? Dla PH - to najważniejsze !

Alicja

@erf, aktualnie jest oferta na stanowisko - przedstawiciel handlowy ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży. Co myślicie? ;)

Tadek
@Alicja

podbijam . pracuje to ktoś lun pracował ? Może się zgłoszę ...

erf

@dominik teraz to juz jest tylko oferta dla przedstawiecila handlwoego do spraw rozwoju sieci sprzedazy oferuja samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Megg

99% pozytywnych wpisów o firmie Payup piszą kierownicy.......

Megg

Firma porażka szkoda czasu

Myk

Hej, mam niedługo rozmowę w tej firmie. Napisze proszę jak jest na rekrutacji? Nadal są testy, pytania? Ile obecnie się zarabia na okresie próbnym ? Jakimi autami jeżdżą pH? 2 os czy 5 . Pozdro

załąmany

ale wy pie...licie wszyscy. Jakbyście byli tacy zajebiści to nie musielibyście latać po tych wszystkich rekrutacjach i opowiadać jacy to wy jesteście wytrwali, pracowici i jak to bardzo wam zależy. Śmieszni jesteście! gdzie nie pojdziecie to was zwalaniaja hahaha

niby że co
@załąmany

Jasne, trzeba mieć silną mentalność żeby bez studiów utrzymać się na kierowniczym stanowisku w PayUp... W ZOMO też ludzie pracowali długooo ale co musieli za to robić... - "bohaterowie"

Zostaw merytoryczną opinię o PayUp Polska S.A. - Toruń

PayUp Polska S.A.