Opinie o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GOOD JOB Aleksander Nowak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GOOD JOB Aleksander Nowak o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD JOB Aleksander Nowak w Wodzisław Śląski

Mati

We dwóch z kolegą mamy jechać do dyń jesteśmy z Lubelskiego...wczoraj babka wysłała nasze zgłoszenia do Holandii i czekamy na odzew...może w nast tygoniu trzeba będzie jechać...a wy jak jedziecie samochodami czy busem? My jedziemy we dwóch więc jak coś moglibyśmy kogoś zabrać po drodze żeby taniej dojazd wyszedł...

Unknown

@Karolek, @Polonus Zastanówcie się czy warto jechać, ja co prawda byłem na magazynach i siedziałem na (usunięte przez administratora) tydzień czasu bez pracy, aż wróciłem do Polski. Nie wiem jak na dyniach, ale ta agencja ma strasznie wysokie opłaty mieszkaniowe i ogólnie jest kiepska, lepiej poszukać innej agencji. Z resztą jak uważacie, możecie spróbować, ale szkoda 700zł w dwie strony, jeżeli będzie tragedia.

polonus

kiedy wyjeżdrzacie ? ja też na dynie z Tarnowa jestem.Może jest ktoś taki co już był i ma doświadczenie z tym biurem.

karolek

witam ja też na te dynie mam jechać i nie wiem czy warto ryzykować?

Pracownik Produkcji

Weryfikacja języka, gdyż oferty pracy wymagały w stopniu komunikatywnym, podpisanie dokumentów. Rozmowa na Skype, wytłumaczenie podpisywanych dokumentów

Kilka podstawowych pytań po angielsku, oraz czy posiada Sue prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe

MatKAR

Witam, mam możliwość wyjazdu przez owe biuro do pracy przy zbiorze dyń. Ktoś był? Jakieś opinie? Warto, nie warto?

karolek
@MatKAR

witam a z jakiego miasta będziesz wyjeżdżał? bo ja z Gliwic

Woj

Mam możliwość wyjechać z tej agencji do pracy do holandii do zbioru jabłek. Jeżeli ktoś był tam lub się wybiera proszę o informację na temat warunków i czy da się tam zarobić czy ledwie wystarcza na koszty pobytu.

Teresa Lewandowska

P Aleksandra,otóż zgadzam się z opiniami, które tu zamieszczają ludzie ja napiszę natomiast O tym co dziś spotkało mojego syna.Otóż w nocy czekałam z syn na dworcu w Lodzi, czekaliśmy na przewoźnika,który miał zawieźć syna do Holandii,umowa,a jakże. Podpisana wszystkie dokumenty wysłane,tylko przewoźnika nie było!!Kilka godzin w nocy od 23:30do 4:00 czekaliśmy i nic kontaktowałem się z jakimś kierowca kazalczekac,następne godzina mija i nic aż w końcu ten kierowca twierdzi,że nie może skontaktować się z biurem,wiem o tym,bo w końcu noc jest od tego by spać a nie odbierać telefony,a najgorsze jest to,że kiedy zmęczeni nocnym czekanie na przewoźnika i zmęczeni tym czekanie wróciliśmy do domu,rano dzwoniąc do pańskiego biura,nikt nie odbierał telefonu,to ja się pytam,co to jest,to legalne? jak Pan się do tego odniesie,czy warto jechać i pchać się w coś takiego?Przecież osoba z waszego biura umawial tego przewoźnika,jeśli było coś nie tak to mogła telefonicznie syna poinformować,a po cholerę musieliśmy czekać jak idiota,tak właśnie!!!Czy pan uważa,że to jest w porządku!Nie ukrywam sie,podpisałea się i czeka na wyjasnienie ,

Aleksander Nowak

Witam wszystkie firmy które zajmują się szykanowaniem i oczernianiem agencji ( tzw " szeptany marketing " ) Proszę was o zachowanie przyzwoitości zawodowej i zajęcie się uczciwą pracą! Dziękuje :) Kandydaci którzy mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszam do kontaktu milowego na : pytanie@goodjob.com.pl lub kontakt telefoniczny na nr +48 535 474 535 Posiadamy dużo ofert pracy o różnym profilu, także zapraszam do zapoznania sie z nimi.

@Aleksander Nowak

Widać Panie Aleksandrze, że albo Pan żyje w innym świecie, albo pracuje w innej agencji (jeżeli tak, to proszę podać jej nazwę). Ponieważ zachęca Pan Ludzi do podejmowania pracy przez Waszą agencje, a nawet nie potraficie zapewnić godzin pracownikom, to nie jest normalne. Ocena 0 na 10, prawda w oczy kole?

Kobieta pracująca
@Unknown

Tak zgadzam sie.Panie Aleksandrze dlaczego nie chce Pan przyznać ze tak jest jak piszą przecież wysyłając ludzi zagranice nie macie wpływu na to co ich tam spotyka tak? Jadą tam i podpisują z reguły umowę z agencją holenderką wiec ta pierwsza nie może być ważna .Ja myślę że gdyby tu w Polsce podpisywało by się ta druga umowę albo udzielało więcej informacji to nie byłoby problemu bo każdy na miejscu bez kosztów by zdecydował czy warto jechać a tak ludzie są rozwscieczeni proszę się nie dziwić i postawic się w ich sytuacji.Ja byłam udało mi się fakt ze zawsze byłam pod tel.nie odmówiłam żadnej pracy jaką mi agencja hol.zaproponowała ,nie balowałam,sprzątałam w domku po pracy (zeby kary niebylo)po wszystkich bo inni nie mieli czasu za dnia bo musieli się wyspać na nocną balange ,i zaowocowało tym ze miałam stałego pracodawcę u którego pracowałam kilka m-c.Wiec ludzie może i macie trochę racji i Pan Nowak TEZ ale pamiętajcie JAK KUBA BOGU TAK BOG KUBIE.

@Kobieta pracująca

Witam wszystkich kandydatów, którzy szukają informacji na temat naszej agencji. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to zapraszam do kontaktu osobistego lub tel. pod numerem 535 474 535. Jesteśmy do Pastwa dyspozycji w godzinach od 8-16. Forum goł łork nie jest prawdziwe i obiektywne. Na tym forum głównie opinie wypisują hejterzy którzy dostają zapłacone za szykanowanie agencji X. Miałem telefony od takich osób z taką propozycją : 150 zł na m-c - nie skorzystałem! Druga sprawa: zamieściłem kilka wątków wyjaśniających oskarżenia naszej agencji, ale dziwnie zaginęły :) Także jeśli szukacie wiarygodnych opinii to proszę nie tu.. podaje namiary na nas: 535 474 535, maila: pomoc@goodjob.com.pl

Unknown

Nie polecam agencji, jeżeli szukacie pracy w której macie gwarantowane 0 godzin tygodniowo, to śmiało można jechać. Praca czasami jest, czasami jej nie ma. Ludzie uciekają stamtąd bardzo szybko. Zdarzają się sytuacje, że siedzicie po tydzień na d**ie i żadnej godziny nie macie. Ceny mieszkań są strasznie wysokie, zaliczki każdy dostaje czy mu się to podoba czy nie. Naprawdę zastanówcie się zanim tam pojedziecie, nie warto tracić czasu i pieniędzy. Nie mówię tego z powodu złego doświadczenia które tutaj zdobyłem i przyczyniło się to do mojej niechęci pracy w Holandii, ale z czystego serca jako przestroga dla osób, którym zależy na pracy i chcą coś zarobić. Przyjedziecie tam, to bierze Was całkiem inna agencja, inna rekrutuje w Polsce. To jest paranoja nie do opisania.

Bravo
@Unknown

Bravo !!!!!!!!!PRAWDĘ PISZESZ .Ludzie czytajcie czasem opinie oni naprawdę was ostrzegają ale jak to Polak jak nie zobaczy to nie uwierzy .Tak jak ja do puki nie pojechałam niewierzylam ha ha ha!!!!Teraz się śmieje sama z siebie bo taka naiwna byłam !!!!!!!!!!!!!!!

Patka

witam! czy ktoś pracuje w firmie good job i mógłby się podzielić jakimiś informacjami o niej? czy jest wgl praca, jakie warunki mieszkaniowe i jak z wypłatą? oraz czy ktoś wyjeżdża w najbliższym czasie z tej firmy? proszę o kontakt na e- mail: patka9547@op.pl z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje pozdrawiam! :)

pawel

Nowak!!!!przez takich zlodzieji jak Ty uczciwi Polacy musza cierpiec.Moim zdaniem te wszystkie agencje powinno sie pozamykac a takich jak Ty przykladnie powywieszac na latarniach przy ulicy Wiejskiej.

gienek

Witam mam pytanie odnoscie pracy w fabryce sera w Dronten.Jak to wyglada na miejscu z godzinami i zakwaterowaniem?

becia

sorki to do Oli było

becia

czy ktoś ma jakieś informację jeżeli chodzi o pracę szwaczki przy obszywaniu dywaników jakie tam są warunki jest o co warte ??proszę o odpowiedź jeżeli coś o tym wiecie

maluda

witam Jedzie ktos do pracy do venray ? w tym tygodniu praca przy pakowaniu elektroniki.

Aleksander Nowak

Witam serdecznie konkurencje i wszystkich aktywnych forumowiczów czy może raczej hejterów :) Jestem Mangerem firmy Good Job. Jeśli mają Państwo uwagi co do naszej agencji to zapraszam do kontaktu bezpośredniego w celu wyjaśnienia sytuacji lub chociaż zdobycie się na odwagę i podanie swoich danych, żebyśmy mogli jakoś zareagować. W ciągu sezonu wyjeżdża sporo ludzi a wpisy tutaj stanowią 0,01 % ludzi którzy są niezadowoleni. Przez anonimowe wyrażanie opinii nie pomagacie innym w podjęciu uczciwej pracy. Na innych forach są pisane bardzo podobne wpisy na inne agencje :) Proszę o rozważenie mojej prośby.

Byłam widzialam

Byłam widziałam to wszystko prawda co piszą.w holandii trafiacie do innej zupełnie firmy i podpisujecie umowe good job tam niema.Niema możliwości się z nimi z kontaktować po pierwsze internet niema zasięgu a jak jest to cud,tel.nie odbierają na sms odpowiadają zeby się kontaktować ze swoim koordynatorem a oni umywa ja ręce bo tylko wysyłają ludzi i nie maga nic zrobić .masakra siedzisz na domku 2 3 dni do pracy i tyle,nie dajcie się oszukiwać ja napewno przez to biuro juz nie wyjadę szukajcie biur które mają swoje file w holandi .te osoby co tu trafiają przez takie firmy nie maja aż tak źle bo dzwonią i robotę mają w innym miejscu.Dla tych co nie byli w holandi - trafiasz na domek a tam mix prawie każdy z innej agencji z polski mowie o pracach szklarnie ,pole ,... I tak wszyscy pracują w jednej agencji tu w holandi jakiś koszmar.Zastanówcie się czy warto kuszą praca a tak naprawdę to w sezonie mają ludzi pod dostatkiem.muszą ściągać bo tylko 3 max m-c możesz pracować .Jak chcesz to jedz coś tam zarobisz ale odliczyć koszty bilet i wyzerka która lepiej wes duzo zarcia bo tu drogo fajki lub tyton nawet jak nie palisz to zchandlujesz ,,to nie wiem czy 800 euro dołożysz.JA PRZEZ TA FIRME JUZ NIGDY

doniesienie

Zapewniam drogich poszukujących pracy, że jest to agencja niewiarygodna. Wiem coś na ten temat. Obiecano prace a mam nic. Przenoszenie z miejsca na miejsce, brak pomocy i wsparcia. Żadnych odpowiedzialności, czysty wyzysk. Zapraszają do pracy tabuny ludzi a potem tylko problemy. Biorą za dowóz, kampingi i ubezpieczenia z których z pracy nie idzie zapłacić. To czysty skandal. Prokurator.

zmartwiona

A jakie tam macie zakwaterowanie? W domkach, pokojach? Ilu osobowe? Jest znośnie czy nie? Jest internet? Mam wyjazd za parę dni i nie wiem jak się naszykować... Pozdrawiam!! :)

zawiedziony

Serdecznie nie polecam. Fatalna umowa, opłaty stałe a praca dorywcza. Nigdy więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD JOB Aleksander Nowak - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD JOB Aleksander Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOOD JOB Aleksander Nowak?

Kandydaci do pracy w GOOD JOB Aleksander Nowak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOOD JOB Aleksander Nowak