JUBILER KORN Z CHORZOWA

Chorzów

Opinie o JUBILER KORN Z CHORZOWA

hjhjjk

no to faktycznie wygląda to bardzo neiciekawie. A masz świadośc @Jan N. że brak umowy możesz zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy i zrobią szybciutko z tym porządek. I to bardzo szybciutko. Zobaczysz.

PIOTREK

firma JAKA FIRMA ? TETRYKI SAME !!

Jan.N
@PIOTREK 09.01.2012 05:29
firma JAKA FIRMA ? TETRYKI SAME !!

A JETII KTOŚ WIDZIAŁ TAK SAMO ZOBACZYSZ 2000ZŁ -NIKT TAM TYLE NIE ZARABIA ? UWAŻAJCIE NA DWIE WYDAJĄCE ODLEWY ,ZŁOTO POZOSTAWIONE NIE ZGADZA SIĘ ,CIULAJĄ KLIENTÓW .WŁAŚCICIEL Z ZŁOTNICTWEM NIE MA NIC WSPÓLNEGO NIE UMIE NIC !! PŁACA W RATACH NAJNIŻSZA KRAJOWA ,BRAK UMOWY ,ATMOSFERA MOCNO ŚMIERDZĄCA .

OLEK

TO NACIĄGACZE NIE PŁACĄ , OSZUKUJĄ A JAK LAWIRUJĄ NIE POLECAM A TE ICH NIBY WYROBY Z ZŁOTA TO POKRAKI , PSEUDO ZŁOTNICTWO !!!!!!!!!!

BYŁAM

CO LUDZI SIĘ PRZEWINĘŁO PRZEZ TĄ NIBY FIRMĘ LUDZIE !!!!! MNÓSTWO

złotnik

Finanse wypłaca w 3 ratach i to z bólem to ile razy można się upominać o swoje .Wszyscy to debile a on [usunięte przez moderatora] jest najmądrzejszy .I synalek ten jego taki bystry jak .........no dobrali się .FACHURY

Mirek

Ja polecam było miło ale się .........! jak chcecie to się sami przekonajcie . Zatrudniają samych dupowłazów i nienormalnych lizusów .Takie raczej kreatury ,a złotnicy to tylko z nazwy nie mają z tym nic wspólnego .

fachu

Nie polecam kiszka finansowa jak i moralna ............................

OLEK

Firma to bardzo wykorzystuje pracowników nie płaci na czas ,a ten obleśny szef ,taki mały ,szkoda gadać nie polecam . U unikajcie tej firmy jak ognia .

Zostaw opinię o JUBILER KORN Z CHORZOWA - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUBILER KORN Z CHORZOWA