Fabryka Mebli „Golmeb”

Głuchów

Opinie o Fabryka Mebli „Golmeb”

Bispol

Praca na jedna zmiane, czasem ponadgodziny( płatne normalna stawke), praca odpowiedzialna za stawke max 10zł/h( śmiech). Praca zazwyczaj bez umowy, jak sie doprosisz to zlecenie 600zl. Wypłata raz na tydzień 200-400zl na tydzień w zależności od humoru pracodawcy...

Hanna

Jak wygląda rozwój pracownika w Fabryka Mebli „Golmeb”?

znajomy
@Hanna 31.03.2017 10:34
Jak wygląda rozwój pracownika w Fabryka Mebli „Golmeb”?

Praca tam nie rozwija wręcz przeciwnie stajesz się wrakiem człowieka

kiss

Dla mnie idealne to jest to, że zawierana jest z pracownikami umowa o pracę, bo przecież dbają o to, żeby pracownik był zadowolony z warunków pracy. W końcu o tak stabilne zatrudnienie jest teraz dość trudno, bo do tego dorzucają i tak odpowiednie socjale.

Andrzej

Wystarczy się wykazać, żeby zostać docenionym i zarabiać godziwe jak na nasze warunki pieniądze. Nie od razu Rzym zbudowano, jednak cierpliwość popłaca. Każda firma w okresie próbnym płaci mniej. Szczerze polecam, nie trzeba pracować na śmieciowych umowach, bo dają umowę o pracę.

@Andrzej 24.08.2016 10:04

to śmieszne, tam się nie da wykazać, bo wszystkiego zabraniają, a szefostwo to oszuści materialni

Anonime

Nie polecam, wypłata mierna i nie jest na czas, niespójne polecenia i działania szefostwa, chamskie odzywki, wszystko na wariackich papierach jeszcze o dziwo się trzyma

Anonim

w firmie nic sie nie zmienilo . jak nieplacili tak nie placa, totalny balagan , popsute maszyny i zero organizacji , caly ten syf zaczyna sie w biurze a odpowiedzialnosc ponosi pracownik ktory otrzymal bledne polecenia , jesli ktos chce byc jedna z ich malp droga wolna, dziwie sie ze ta fabryka jeszcze stoi...

Magda

Mój mąż pracował tam porażka kilka razy musiał jeździć po swoją kasę i zrobił więcej niż miał w umowie a pieniędzy dostał dużo mniej niż w umowie istne oszustwo chamstwo

noname

nie warto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na maksa 0 organizacji

robert

ta firma to totalna porazka,( usunięte przez administratora ),

jarek

pozytywne opinie? kolego ja stracilem miesiac czasu bo zamiast popytac znajomych najpierw spróbowałem swoich sił dopiero na miejscu okazało się co to za ludzie a jak komuś znajomemu powiedziałem że tam pracuje to każdy od razy pytał czy płaci haha odradzam ten przybytek

angelodimateo

Nie warto! Nic sie nie zmieniło niż opinia w powyższych komentarzach

Witam czy może ktoś napisać jak tam jest na dzień dzisiejszy??? Czy warto podjąć prace? i czy zapłata jest na czas?

ja2

sam decydujesz, czy zgadzasz się na proponowane warunki pracy.

ja1

jest najlepsza

zgadzam sie cała prawda

Nie polecam, odradzam, pracowała tam i jeśli ktoś chcę się pchać(usunięte przez administratora) w tej firmie droga najkrótsza

Zostaw opinię o Fabryka Mebli „Golmeb” - Głuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli „Golmeb”