Opinie o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sekretariat szkoły policealnej COSINUS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły Średnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS w Chorzów

Richy

Jako słuchacz nie polecam tej placówki. Arogancja i zaściankowość "wykładowców", nie przygotowanie większości z nich. Dyrekcja nie reaguje na skargi. Sale szkoleniowe wyglądają jak puszka na sardynki bo robi się spęd 3, 4 grup z różnych grup i semestrów i w sali przeznaczonej dla max 20 osób dość często i gęsto siedzi po 40-50 osób. Jeżeli znajdę inną placówkę która utworzy ten kierunek który mnie interesuje natychmiast się przenoszę. Szkoda czasu spędzonego w Cosinus. Ostrzegam wszystkich z Lublina żeby omijali tą placówkę.

Jolanta

W wątku wciąż wypowiadają się osoby, które jako słuchacze szkoły uczęszczają do tej placówki, a nie są jej pracownikami. Przypominam, że forum służy do wyrażania swojej opinii na temat pracodawcy ze strony zatrudnionych. Czy znajdzie się tu ktoś pracujący w sekretariacie szkoły Cosinus? To ważne, by dowiedzieć się, jakie warunki zatrudnienia są w tym miejscu oferowane kandydatom. Może pracownicy mają możliwość bezpłatnego korzystania z kursów i szkoleń?

EdytaJaw

Polecam szkołę Cosinus. We wrześniu rozpoczęłam naukę w tej szkole na kierunku rachunkowość. Super nauczyciele wiedza jest przekazywana w jasny i czytelny sposób. A Dyrekcja docenia nasze wysiłki. Lubię atmosferę w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS za: Wykłady

@Gość, dlaczego sądzisz, że trudno znaleźć dobre strony pracy w tym miejscu? Rozumiem, że także byłeś tam zatrudniony? Co według Ciebie należałoby zmienić, aby pracowało się lepiej?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekretariat szkoły policealnej COSINUS? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku praca?
Fajter94

Zgadzam się z poprzednikiem bo przecież pieresze wrazenie najważniejsze i jeśli wita cie uśmiech i sliczna buzia to chcesz tu zostac bo jakby bylo inaczej to biore dokimemty i ide eo innej szkoly.pani Anna konkretna i miła.

Jesssy83

Bylem rozbawiony opiniami na tej stronie.Zamiast o pracy w tej firmie,znajdują sie opinie głównie o osobach tam pracujących nawet nie o szkole.Byłem w sekretariacie ostatnio się zapisać i zrozumialem sens opini.Gdyby nie złota obraczka blyszczaca na rece pani Ani to bym juz przy zapisie zapraszal na kawę.Śliczna kobieta i przedewszystkim przemiła i dawno nie spotkalem tak sympatycznej osoby.Ona przyciaga ludzi i jeśli nauka będzie tak mila jak pani Ania to polecam każdemu!

@Justa81, myślę, że w różnych lokalizacjach sytuacja może wyglądać różnie. Jak sądzisz, z czego wynikała duża rotacja? Czy pracodawca miał duże wymagania? Posiadałaś może wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku? Dlaczego odradzasz dłuższą współpracę? Sądzę, że mogłabyś znaleźć jakieś pozytywy zatrudnienia w Sekretariacie szkoły policealnej Cosinus.

@Andrzej

Niestety pozytywów jest bardzo malo, a może nawet wcale! Całkowicie popieram opinię @Justa81. Jeśli ktoś szuka normalnej pracy, szkoda czasu na tą firmę.

Luise89

Gdy jest Pani Sekretarz Ania to jest wszystko! Jak dobrze że wróciła!

TomEk90
@Luise89

Zgadzam się i nie rozumiem dlaczego ma takiego współtowarzysza bo to jakaś porażka

Jak Wam się pracuje w firmie? Czy jesteście zadowoleni z oferowanych warunków zatrudnienia? Czy pracownicy Sekretariatu szkoły policealnej Cosinus mogą liczyć na umowę o pracę oraz pakiet socjalny? Jaka atmosfera panuje? Dajcie znać, jak przedstawia się aktualna sytuacja!

Justa81
@Andrzej

Do dupy.Zero socjalu i zero premii.Rotacja pracowników wyższego szybla skutkuje ciągłym zmianami z niekorzyścia dla sekretariatów.Pracowałam w zupełnie innym mieście na północ od Chorzowa ale wiadomo że wszędzie jest tak samo.Przejściowa praca ok ale wiązać z tą firmą przyszłość odradzam.

Martyna

czyli dobry pracownik potrafi zdziałać cuda?

Stefan

Podpowiedzcie czy potrzebny jest może pracownik gospodarczy?

Yeti

Świetny sekretariat i szkoła!

Halinka66

zgadzam się z Panem wcześniej! Co to za głupi szczyl tam siedzi????? Porażka dla szkoły i żal mi Pani Ani..........z kim musi siedzieć.

Guciogucio

Pozostaje mi się zgodzić z opiniami na tak ale tylko jeśli chodzi o lokalizację i panią anię. Aż miło się idzie do miejsca gdzie wita cię uśmiech i wszystko załatwisz w przemiłej atmosferze. Ostatnio jednak wraz z ulubioną panią sekretarz siedzi jakiś gówniarz który jest od wejścia nieprzyjemny wyniosły i zupełnie niekompetentny jakby siedział tam za karę. Liczę że to nieudolne zastępstwo na krótki czas bo taka osobistości zdecydowanie psuje wizerunek. Kto wejdzie i pozna to coś już nie wróci a to bardzo zła reklama bo kto zna to co było i jaka jest pani ania to wie że niema lepszeho sekretariatu nigdzie.

Regina

Dobra opinia o firmie potwierdzona na forum to chyba najlepsza wizytówka.

nieudolny

co za nieudolny marketing szeptany...

KAROLINA.KAROLA

LOKALIZACJA PO PRZENIESIENIU SUPER. PANIE W SEKRETARIACIE PO ZMIANIE TEŻ SUPER. NIE WIEM KTÓRA PANI JEST LEPSZA BO BYŁAM U OBU I JEŚLI WCZEŚNIEJ KTOŚ PISAŁ O PANI KTÓRA SIĘ JESZCZE NAUCZY TO TAK BEDZIE I NAUCZY SIE USMIECHU DO NAS BO PRZECIEZ TO NIC NIE KOSZTUJE.POZDRAWIAM OBIE PANIE JEŚLI TO CZYTAJĄ I WIEDZĄ O TEJ STRONIE A SZCZEGÓLNIE PANIĄ SIEDZĄCĄ NA WPROST WEJŚCIA BO JEST TĄ PRZESYMPATYCZNĄ :-)

Martyna

Dobra lokalizacja sekretariatu, przemiła atmosfera. Pani Agata bije pełnym profesjonalizmem taki pracownik to prawdziwy skarb. Więcej takich osób potrzeba. Rzetelnie i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Pani Ania również sympatyczna osoba ale widać że musi krótko pracować bo wiele niejasności pomaga jej pani Agata rozwiązać ale pewnie niezadługo szybko dorówna swojej koleżance z pracy. Sekretariat jak najbardziej na plus. Pozdrawiam Pani AGATO.

karolin1999

Podzielam wypowiedź kogoś powyżej,Pani Anna przemiła i przechwiedząca bo nie dość,że się uśmiechnie to jeszcze odpowie na KAŻDE pytanie! Jestem, pełna podziwu :) Więcej takich Pań a sekretariat szkół przestanie mieć łatkę złych,starych,zmierzłych bab :) Nie mogłam trafić lepiej!Teraz uczyc się dalej i jak czegoś nie wiem to WIEM do kogo się zwrócić. Pozdrawiam Pani Aniu!:)

kto1994

Pani Ania wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Sekretariat szkoły policealnej COSINUS - Chorzów

• Jak się pracuje w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS?

Zobacz opinie na temat firmy Sekretariat szkoły policealnej COSINUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekretariat szkoły policealnej COSINUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekretariat szkoły policealnej COSINUS