Huta Szkła "Jedlice"

Jedlice

Opinie o Huta Szkła "Jedlice"

szukam pracy

Jak wyglądają zarobki na automatach i czy są jakieś dodatki jaki jest system zmianowy.

sa8
użytkownik zarejestrowany

albea1 jak chętna jestem ale jakie dokładnie są wymagania? przede wszystkim nie wiem czy jako młoda reprezentantka płci pięknej miałabym szanse na takie stanowisko

wq

Jak tam Jaruś ludzie dajcie znać czy już wiecie jaka to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jaką mendą był w częstochowie

TK
@wq 17.10.2016, 18:44

Nie zaufałbym ....., w żadnej sprawie

Allbea1

Ponoć szukają kirownika utrzymania ? Czy ktoś coś ?

stary wyga

Hej ludzie powiedzcie coś o waszym nowym szefie produkcji o tym dziadu i czy już pokazał pazurki czy nie? jestem bardzo ciekawy.

stary wyga

Jak nowy szef produkcji

andrzej

witam, gdzie zniknol zabytkowy bunkier kolo przystanku ?

syfjakchuj

nie warto ciezka praca szczegolnie na automatach,male zarobki i traktuja jak murzyna za czasow niewolnictwa

Młody

I zaczynaja sie zwolnienia jak kupił to Portugalczyk

Zostaw opinię o Huta Szkła "Jedlice" - Jedlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Szkła "Jedlice"