Limbex sp. z oo

Lublin

Opinie o Limbex sp. z oo

ilo
użytkownik zarejestrowany

wiecie co chcialabym zapytac was, czy polecacie ta firme developerska, poniewaz w Lublinie wraz z mezem szukamy jakiegos profesjonalnego biura oraz rzetelnego z ktorym chcielibysmy nawiazac wspolprace chcemy znales mieszkanie na wlasnosc

Bąk

Mieszkanie ok, tylko nikt ci go nie sprzeda narazie bo w ksiegach wieczystych jest juz jakis podwykowaca

Chabry

Witam, Czy ktoś może kupił mieszkanie na ul. Chabrowej z Limbexu?? jakies opinie sugestie?

Jarek

Prawdopodobnie złodziejski LIMBEX ogłosił upadłośc

Jarek

Uwaga podwykonawcy!! Firma nie płaci za wykonane prace. W umowie 30 dni a już minąło pół roku i brak pieniędzy

wojtek

firma limbex to jest dno i same sa poprawki nie nadaje sie ta firma do budowania

dyrektor:)

pieniadze na czas lecz zarobki bardzo złe. 1680zł na umowie plus premia he dajcie spokoj żal.pl. oszusci itd słynny accord he obiecuja tylko... lecz nie wywiazuja sie z tej słynej premii nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o Limbex sp. z oo - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limbex sp. z oo