Tele2 Sp. z o.o

Opinie o Tele2 Sp. z o.o

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Tele2 Sp. z o.o?

Inna
 Opinia

Na szczęście już w tej prężnej firmie która funkcjonuje jeszcze dzięki wyzyskowi osób tam pracujących nie pracuję ale te 20 zł brutto to śmiech . Niech panie jaśnie kierowniczki usiądą i pozdzierają gardło przez 8 lub 10 godzin a może nabiorą szacunku dla dziewczyn tam pracujących To z ich krwawicy mają te wysokie pensje i premie . Więc szanowne kierownictwo więcej szacunku bo jak zostaniecie same na 17 piętrze to same będziecie ciągnęły i jęczały do mikrofonu. Byście się wstydził zaproponować taką stawkę za świąteczny dzień. Jakoś za Pana Adama można było dać dodatek w wysokości 100 zł i firma nie zbankrutować. Raptem za waszych rządów nie ma pieniędzy na nic, ale na wasze pensje i podwyżki dla was są

kuba

duzo dzwonienia, sciemnianai

tak jak tu ja oceniliscie 2 to i tak wysoko

Zostaw opinię o Tele2 Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele2 Sp. z o.o

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.