GROTT Janusz Trznadlewski

Święcica

Opinie o GROTT Janusz Trznadlewski

mały

to niech pan wysle zdjecia tej hali u mnie juz pół roku temu miałą stac i nic nie zrobił ten oszust i kłamca,

Masakra

Masakra co tu czytam jak paskudna jest zawiść ludzka. U mnie hala stoi cudowna taka jak chciałem nie mam nic do zrzucenia ! Brawo i oby tak dalej jak ktoś chce zobyć niech pisze zaprosze do siebie i pokaże wszystko zgodnie z planem

Flor

Witam. Zostałem oszukany przez Pana Janusza pisałem już o tym wcześniej. Zamówiłem hale u innego producenta, jednak zaoferowałem Panu Januszowi by zamiast oddać zaliczkę na którą czekałem kilka miesiecy , dokręcił płytę warstwową do konstrukcji i bedziemy kwita . Ewentualnie jeżeli nie ma kasy niech odda samochod stal czy cokolwiek warte 20 000 . Pan Janusz na to przystał ale i tak nie podjął się pracy. Chciałem mu iść na ręke ale on i tak mnie oszukał. Obecnie prowadzę rozmowy z programem UWAGA chciałbym nagłośnić temat Pana Janusza w telewizji, zgłosiło sie do mnie kilka osób chętnych do współpracy, redakcji temat się podoba. Pan Janusz nadal oszukuje ludzi jego ogłoszenia są ciągle w internecie, myśle ż eprzez ten program ostrzeże dalszych chętnych na współpracę z GROTT. Szukamy chętnych do współpracy. piszcie na maila ekrzesla@gmail.com

@Marcin 20.10.2017 22:37
Witam pana wyglada na to ze ja tez się dałem wkrecic w gry tego człowieka czekam jeszcze max 2 tygodnie i wezmę się za niego...

i jak wyglada u pana sytuacja?

@Marcin 20.10.2017 22:37

moze pan powiedziec jak sie toczy sytuacja z tym kłamca?

Karolina

@mały - bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w GROTT Janusz Trznadlewski. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku.

mały

moze ktos napisac gzie robi ten oszust i kłamca,?

trapez

pisz na mail

mały

jaki pozew na czym ma polegac?

Trapez

Tata z mama składają pozew zbiorowy kto chętny ? stylchuck@gmail.com

Karolina

@Maria jak wygląda poziom usług świadczonych przez GROTT Janusz Trznadlewski? Napisałaś, że nie ma rewelacji - mogłabyś podać więcej szczegółów? Na pewno osoby zainteresowane na tym skorzystają

Maria
@Karolina 20.07.2017 18:44

Witam .Jeśli chodzi o rewelacje to miałam namyśli organizacje pracy .możemy porozmawiać tel. lub email proszę podać.

mały

jakies postepy macie z tym oszustem czy dalej czekacie na budowe?

maria
@mały 19.07.2017 16:57
witam, a moze pani powiedziec gdzie to jest ta budowa? odemnie nie odbiera tel.

Małopolska pod krakowem

@maria 19.07.2017 21:14
Małopolska pod krakowem

witam. wybudował u pani juz ta hale ten oszust?

Kochanka

Ciekawe czy zona wie o jego kochanka jak jezdzi po polsce do klientów

jaro5

Też jak tu wyżej piszący zostałem naciągnięty przez p.Trznadlewskiego na zaliczke na budowę hali,termin realizacji minął w 2016 r.a p. Janusza ani "widu,ani słychu "brak kontaktu. Myśle,ze może powinniśmy zacząć działać jakoś w grupie.ma ktoś jakis pomysł. Mam kontakt z jeszcze jedna osoba naciągnięta przez tego p.

Mati
@jaro5 28.05.2017 08:39

Też się nabrałem u tego oszusta napisz do mnie na maila może zadziałamy razem carmati1987@poczta.fm

hala
@8641413036 10.05.2017 15:36
Pozytywne opinie tylko żona wystawia posługuje się magistrem a nie ma pojęcia o swojej wykonywanej pracy...

budował u pana hale i wywiazywał sie z terminem czy zwlekał?

Floro

Witam. Termin mialem na pazdziernik 2016 po czym przesunieto na kwieciec 2017. Kazdy moj telefon konczyl sie informacja ze Pan Janusz bedzie za dwa dni na dzialce. Trwa to juz od poczatku roku obecnie nie odbiera telefonow. Jestem niezadowolony . wplacilem zaliczke w marcu ubieglego roku. Po miesiacu Pan Janusz dzwoni ze ma okazje kupic duzo stali i chcialby jeszcze zaliczke a hala bedzie tansza. Teraz ani zaliczki ani stali ani hali.

trapez
@Floro 11.04.2017 19:26

stylchuck@gmail.com napisz pogadamy ;(

anna

MAŁY
@anna 21.02.2017 10:31
super firma nam stawiał wiate jestem bardzo zadowolona wszystko szlo zgodzie z planem firma godna poleceniu...

dlaczego pani pisze głupoty ze wszystko idzie zgodznie z planem jak on zawsze przeciaga terminy u mnie przeciaga JUZ DWA MIESIACE ?

Oszukany

Czytając te wszystkie posty stwierdzam że chyba sam Pan Janusz je piszę i sobie słodzi :). Wiaty stawia , jest bardzo uprzejmy ale jest jedno pytanie za czyje pieniądze i czyja praca ? Wysyła ludzi do pracy i im nie płaci a puzniej nie odbiera telefonu . To jest zwykły kretacz dam padłem ofiara przekrętu tego człowieka. Jak ktoś chce zostać OSZUKANY !!! na kasę jak najbardziej polecam

em
@Oszukany 30.11.2016 09:59

Potwierdzam w 100% ,to naciągacz z wielką wyobrażnią.Myślę , że p Janusz wreszcie trafi na *swojego*

@Oszukany 30.11.2016 09:59

Janusz ma bardzo dobry baier ale kto jego pozna to inwestora spotyka nie szczęście. Wykonuje konstrukcje halopnicza nie patrzy w projekt tylko ma własną koncepcję budowy. Nie należy słuchać w każde jego słowa bo mòwi nie prawdę.

Mzpopo

Witam moją opinią odnośnie tego wykonawcy fatalna i pewnie finał odbędzie się w sądzie Podczas pierwszej wizyty i planowaniu jej rewelacją tak pięknie opowiadał no super podjęliśmy decyzję o budowie hali ok1600m2 podpisaliśmy z tym panem umowę z terminem oraz została wpłacona zaliczka no i zaczyna się akcja czyli brak kontaktu zero odzewu z jego strony raz się tylko dodzwoniłem z miesiąc temu i obiecał że jest ok i za parę dni będzie w mojej okolicy ,kĺamał kontaktu brak takim razie zostaje tylk zgłoszenie tej sytuacji odpowiednim organom moze się zaliczkę odzyska do Z terminem można się już pożegnać bo to nie realne wykonac do grudnia Przykra sprawa z tą firmą jak się coś wyjaśni to to opiszę

Zainteresowany

W mojej opinii ten Pan jest bardzo niesłowny. Jeśli ktoś chce się bawić potem z pracodawcą w kotka i myszkę... powodzenia, Jeśli kontrahent chce zobaczyć swoje nalezności... powodzenia. Ot taki mały skrót. Każdy go zrozumie jak chce =)

mg
@Zainteresowany 26.05.2016 11:35

Potwierdzam

zainteresowany

Skąd wiedza że upadli, kiedy, na jakich faktach opierasz swą opinię o upadłości firmy

Zoo

Gość - 2013-08-27 22:18:54 anonim - 2013-08-27 21:56:15 Ja nawet nie pracowałem w grott, to się o kasę nie boję. Szukam pracy, a mój znajomy kiedyś pracował w grott, ale z racji przeprowadzki przestał. W Internecie widzę, że Podmiot aktywny, ale skoro takie problemy i bliski upadkowi to chyba odpuszczam, ale będę śledził temat, jakby ktoś wiedział coś o odbiciu o dna i poprawie warunków to niech śmiało pisze.to dlaczego się interesujesz firmą Grott?Gościu...... "Anonim" interesuję się Grottem bo szuka pracy..

Gość

Zm

Sorry, a widział ktoś jakokolwiek wykonaną usługę przez Grott? jakąś wiatę? Bo ja nie....

inwestor

Czytałem te opinie po zleceniu roboty i byłem przerazony dzisiaj jestem po wykonaniu konstrukcji i powiem krotko te bzdury sa pisane przez kogoś kto szuka zemsty i probuje zaszkodzić to chore.A ja daję bardzo pozytywną opinie i jestem zadowolony z uslugi.

zadowolony

U mnie prace budowy hali były bez problemu a rozliczenie końcowe konkurencyjne w porównaniu z innymi.Nie jest tak do końca jak ktoś pisze.

przedsiębiorca

Złośliwość może kogoś rozerwać ja zaobserwowałem podczas budowy zupełnie coś innego. Pracownicy nie wyglądają na niedożywionych a pracodawca jest dla nich aż za dobry

rolnik

Ja znam pana Janusza od 5 lat i mam jak najlepsze zdanie pod każdym względem

inwestor

Podajcie adres gdzie ta wiata stoi ,ma stawiać wiatę morze bym zlecił Panu Januszowi

inwestor

Czytam te wpisy złośliwości ludzkiej i nie mogę zrozumieć . Moje zdanie na temat tego człowieka jest jak najlepsze. Zrobił robotę rozliczył się w terminie, swoim sprzętem i nic mnie nie obchodziło. Hala stoi i żadne z wypisywanych głupstw nie potwierdziło się. Będę polecał tego wykonawcę każdemu robotę robi dobrze i niedrogo. niektóre firmy są sto razy gorsze a zapłacić trzeba dużo więcej

jaro

Pan Janusz to naprawdę dobry fachowiec.Dobrze zna się na pracy jaką wykonuje.Co do opinii powyżej to wina często leży pośrodku.Moja wiata jest wykonana bez problemu.Panie Januszu wytrwałości i powodzenia

nabity_II

ja również uprzejmie proszę o jakiś nr. telefonu do pana Janusza Trznadla, w necie niestety nigdzie nie figuruje nr. telefonu do niego poproszę jak macie.

nabity

jakiś kontakt do pana powyżej,bardzo proszę

deck

Prowadziłem dość poważne rozliczenia finansowe w czasie trwania budowy hali i nigdy się nie zawiodłem na Panu Januszu.Polecam wszystkim tego wykonawcę

irik

NIE PRZEJMUJ SIĘ PAN GŁUPOTAMI KTÓRE LUDZIE WYPISUJĄ. RÓB PAN SWOJE. TAKIE CZASY ŻE KAŻDY MOŻE NAPISAĆ CO CHCE.

sadownik

w pierwszym poście masz nr. telefonu, zadzwoń i się dowiesz

normalny

Normalny człowiek, dobrze wykonuje swoją prace i zna się na rzeczy! I jak wiadome, złośliwych nie brakuje więc zawsze znajdzie się zły komentarz, nieprzyjemne słowa, życie...

gruby

U mnie wiata wyszła na pięć.Dżwig nie zawiódł. Na wiosnę budujemy drugą.Pozdrawiam panie[usunięte przez moderatora]

onek

PANIE [usunięte przez moderatora] CO ZA BZDURY KTOŚ PISZE NA PANA TEMAT, MOJA WIATA JEST SUPER I MÓ J SZWAGIER CHCE TAKĄ SAMĄ. POZDRAWIAM I GŁOWA DO GÓRY. LUDZIE SĄ NIESTETY ZŁOŚLIWI

mały

czytam te opinie i zastanawiam się dlaczego ktoś chciał celowo zaszkodzić panu [usunięte przez moderatora]Ja też znam go z dobrej strony.Wiata którą u mnie postawił podoba się i nie mogę nic złego powiedzieć

stan@pl

Ja również nie mam zastrzeżeń do pana [usunięte przez moderatora]. Wiata wykonana solidnie i profesjonalnie.

śmiały@pl

Bzdura ja również korzystałem z uśług firmy pana( usunięte przez administratora ) i jestam bardzo zadowolony.Sumienny i odpowiedzialny człowiek

Zostaw opinię o GROTT Janusz Trznadlewski - Święcica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROTT Janusz Trznadlewski