Opinie o TESCO Polska Piastów w Piastów Aleja Tysiąclecia 7

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TESCO Polska Piastów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TESCO Polska Piastów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO Polska Piastów w Piastów Aleja Tysiąclecia 7

Ja z Tesco

To się porobiło ! - czy to już koniec Tesco w piastowie? wiodąca rola zmiany nocnej to pani która swoją niekompetencją RAZI! ignoruje zasady Tesco pozwala na własną prywatę ( serwis )niekompetencje nadrabia LIZOSTWEM czy naprawdę my pracownicy jesteśmy skazani na liderko-kierowniczkę ? jest żle ale idzie ku gorszemu-w sklepie nowa miotła na nocnej zmianie w magazynie Pan i władca który kilka razy w miesiącu stara się zatrzeć złą opinię o magazynierach reszta to lizusy z papierów toaletowych a my osoby towarujące sklep jak zwykle jesteśmu BE!!

Scyzor Pańcio
@Ja z Tesco

Witam, Nie wiem czy ustosunkowywuję się do wypowiedzi jako wymieniony ( pan i władca ...) ale czy osoby pracujący i myślący musimy pisać o Tesco źle ?, to tylko i aż PRACA ! , pracuję przawie 8 lat w Tesco i żal mi osoby piszące o koleżankach i kolegach (a może w Piastowie nie mama koleżeństwa ) negatywnie - ja zawsze mówię w oczy o problemach czasem będąc chamem ( "fochus gigantus" )ale mówię w oczy i czasem nie przebieram w słowach !Ludzie wylozujcie piszecie o swojej pracy jak wam się coś niepodoba można się zwolnić a nie pluć w własne podwórko . Dobra kończę bo znów wyjdzie ze mnie cham - ale moja działka - magazyn poruszony więc jeśli PAN I WŁADCA jest CHAMEM to utożsamiam się z nim i traktuję pracę w Tesco jako zaszczyt , jako stagnację finansową , więc sumiennie wykonuję swoje obowiązki . A czy to razi w oczy i się nie podoba - to odpowiadam TO NIE WCZASY POD GRUSZĄ , to praca i prace jaka by nie była starajmy się wykonywać będąc zadowoleni z dobrze wywiązania się z obowiązków .Ale się rozpisałem ale nie podoba mi się podawanie imion oraz szkalowanie MOICH KOLEGÓW I KOLEŻANEK - a może faktycznie Tesco w Piastowie to sami internetowi anonimowi KONFIDENCI???

Qwerty
@Scyzor Pańcio

Scyzor następnym razem napisz coś trzeźwy.

Pańcio Scyzor
@Qwerty

Gal anonom ? czemu nie podpiszesz się ? kim jesteś pajacu , piszesz do mnie Cwoku lub ty niecna pracownico chemi ?? brak odwagi podpisać się wychodzi z ciebie łajzo brak odwagi czy boisz sie napisać mi w oczy własnej ułomności . Następnym razem jak masz coś do miej jaja i podpisz sie lub powiedz mi w oczy co masz do mnie - wiem jestes z tych innych inaczej lub NIEPEŁNOSPRYTNYCH

hyzio

przyjęcia wstrzymali więc się nie wysilaj

bynio

Tyrałem w Piastowie w Tesco 3 lata,jakie mam wspomnienia a no wolę nie mówić.Ale co nie co opowiem może ktoś w końcu ukręci łeb co niektórym osobom,nr.1 liderka zmiany nocnej i jej była kierowniczka Ryszarda to dwie osoby które destabilizują całość załogi która i tak wygląda coraz gorzej upływ ludzi to zasługa tych osób.Testy anonimowe,Ażeby dobrze wypadły pisała Ryszarda za pracowników.Liderka całe noce zamiast zajmować się pracą wykładała serwis pewnie czyni to dalej,kierowniczka nakazuje wykładanie swojego serwisu pracownikom którzy i tak mają co robić.Tak w wielkim skrócie wygląda praca w Tesco pod dyktando Agnieszki oraz Ryszardy.

polaczki-robaczki

Jak ktoś robi w 2015 za 6 zł to sam sobie jest winien. Takie stawki to były na początku wieku, jak ktoś nie zauważył to od 2000 minęło 15 lat, ceny trochę w górę poszły xD I niech mi nikt nie wyskakuje z argumentem że dzieci na utrzymaniu, jak się zarabia jak robak który sam się nie potrafi utrzymać to się dzieci nie robi. Póki będą podludzie godzący się na takie stawki póty w polsce będzie smród

polaczki-robaczki

Jeżeli tak narzekacie, to po co tam pracujecie? To wy jesteście odpowiedzialni za ten syf, bo to wy się dajecie tak traktować, w dodatku za takie psie pieniądze.

panjaweldrugi

Trochę szkoda patrzeć na to co się dzieje. Kiedyś był to chyba najbardziej znany i uczęszczany sklep w Piastowie, dzisiaj przegrywa nawet z biedronką. Pamiętam okolice 2002-2004 kiedy zatrzęsienie było pracowników stałych tesco, a do tego drugie tyle z work service i leader service, sam tam pracowałem z tych dwóch agencji pracy. Tesco to było coś więcej niż sklep, to był styl życia xD Grill wyżywił połowę piastowa, druga połowa pracowała w tym sklepie, cały Piastów tam kupował i bywał. A potem jak te tesco zaczęło spadać na psy dobrych parę lat temu, to już leci po równi pochyłej w dół. Ten sklep to jeden wielki smród, zarówno dosłownie jak i w przenośni. Trochę szkoda, ale na jakąkolwiek poprawę to ja bym już nie liczył. Paleciaku bywaj zdrów

Asdf

Odnośnie firmy sprzatajacej: Ci ludzie ciężko pracują na czystość tego sklepu. Ale nawet przy pełnej obsadzie że starych czasów nie byli w stanie posprzatac wszystkiego. A co dopiero teraz gdy tesco ograniczylo im etaty i godziny. Czy ktoś w ogóle wie że firmie sprzatajacej jeśli nie zalicza audytu czystości obcinają place o 30%? Prosze policzyć sobie - stawką pracownika na poziomie 6zl/h ścięta o 1,8 zł. Korporacja wynegocjowała takie warunki z firma sprzatajaca - no i oczywiście wszystko jest w porządku bo oni umowę podpisali. To typowe w Tesco ograniczyć obsadę, ściąć godziny, ściąć place i zwiększyc wymagania o 200 %. Niedługo ta firma sprzatajaca zrezygnuje bo przecież ci ludzie muszą coś jesc, przyjdzie następne ekipa do sprzątania i po trzech miesiącach również zrezygnuje a korporacja będzie się cieszyć że tanim kosztem wydoila kolejnego frajera. Tak dzisiaj robi się dobre interesy - tylko na krzywdzie ludzkiej bo na bardziej inteligentne rozwiązania teco nie stać.

pp

To nie praca to (usunięte przez administratora) Tak cięzko jak teraz nigdy nie było. Żeby na drugiej zmianie były trzy kasjerki na działach po jednym pracowniku albo i to nie to jest nie do wyobrazenia. Jak oni chcą zeby ten sklep funkcjonował skoro nie ma ludzi do pracy. Ciagle tylko dlaczego to nie zrobione tamto nie zrobione. A sklep zaczyna swiecic pustkami. Oszczednoci oszczednosciami ale jak ma byc zrobiony obrot skoro nie ma towaru? Zamiast towarowac to trzeba pomyc półki, isc na kase, robic jakies bezsensowne przebudowy. Klienci uciekaja bo nie ma towaru a oni na szkoleniach wmawiaja nam ze to nasza wina bo nie stosujemy 8 złotych zasad. Zero szacunku ze strony dyrektora regionalnej itp w stosunku do nas i do klientów

Jennifer

Witam. Tesco w Piastowie to nie zakład pracy niestety tylko (usunięte przez administratora) Pracownicy latają ze szczotą po sklepie, na kolanach szorują podłogi przy klientach wstyd co to firmy sprzątającej nie mamy. Musimy sprzątać biura,zaplecza i po wszystkim mamy test białej rękawiczki hm może my do jakiegoś programu telewizyjnego startujemy,tylko jeszcze o tym nie wiemy.Brakuje tylko żebyśmy. Kible myli Robimy wszystko czlowiek idąc do pracy zastanawia się gdzie go rzuca kasy czy towarowanie a może jeszcze coś innego. Po przyjsciu naszego P. Dyrektora zwolnilo sie wiele osób wszyscy mają dosyć obowiązków coraz więcej ludzi do pracy nie ma a jeszcze mają pretensje ze jest cos niezrobione. I Ci grożą że Cię rzucą na ryby bistro czy jeszcze gdzie indziej Szkoda gadać człowiek się nerwicy moze nabawic.

Liz

Burdel syf i (usunięte przez administratora)

rozczarowana

to co sie teraz w Tesco dzieje to aż sie prosi o pomstę do nieba, takiego tyrania- do słownie bo zapierdziela sie teraz za 3 osoby to jeszcze nie było a do tego bez słowa dziekuje. wrecz przeciwnie jeszcze cie opierdzielaja ze za mało zrobiłaś a czemu sie nie wyrobiłaś i do tego tekst-"jak ci sie nie podoba to nie musisz tu pracowac"- podziękowanie dla pracownika z wieloletnim stażem.Owszem nie musimy tu pracowac tylko kto mi zwroci STRACONE ZDROWIE bo wiekszość z nas to juz nie ma kręgosłupa. PS. do Pani regionalnej A.M. o ile to czyta. Jest pani bardzo nie wychowaną osobą i radzę zmienic nastawienie do ludzi bo to My podstawowi pracownicy tyramy na to aby Pani miała wynagrodzenie na swoim koncie.Czy tak ciężko odpowiedzieć dzień dobry albo chociaż się uśmiechnąć.żal mi Pani. TRAKTUJEMY INNYCH TAK JAK SAMI CHCEMY BYĆ TRAKTOWANI.- WARTOŚCI TESCO

Takitam

Ano niestety nowy dyrektor skutecznie rozkłada ten market na łopatki. Przyszedł na gotowe, market prosperował dobrze, osiągał cele miał wyniki teraz stacza się na dno. Handel przestał być najważniejszy, puste półki straszą klientów. Dużo z nic narzeka że nie ma towarów które kupowali od zawsze. Dużo z nich rezygnuje z zakupów bo po co przyjeżdżać do sklepu skoro nie ma towaru dla nich? Bardzo łatwo jest stracic klienta bardzo ciężko jest pozyskać nowego a jeszcze ciężej odzyskać straconego. Kraków (usunięte przez administratora) obchodza długotrwałe zwolnienia czy odchodzący pracownicy, nic nie zrobią dyrektorowi bo to ta sama klasa idiotów. Jeśli tacy ludzie rządzą na najwyższych stanowiskach to nic dziwnego że korporacja nie osiąga zysków. Czytałem ostatnio wypowiedź szefa szefów że redukcję załogi na całym świecie nie przyniosły oszczędności. Skoro planuje się zredukowanie obsady to nawet gimnazjalista przekalkuluje jakie można oszczędzić pieniądze okazuje się że Tesco tego skalkulowac nie potrafi i musi to sprawdzać w praktyce. Gratuluje firmie doboru na najwyższe stanowiska takich analfabetow... A nasz menago albo jest dyslektykiem albo podstawówki nie ukończył każde "u" w jego pisowni to "u" kreskowane. Wyjść z podziwu wszyscy nie możemy :) Tu musze przerwać pisanie zebrało mi się na torsje....

tm

Pracuję tam już bardzo długo, przeżyłam nie jednego dyrektora ale niestety to co teraz się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Mam wrażenie że klienci też to zaczynają zauważać. Brak towaru na półkach, ogólny bród, przeterminowane artykuły, kolejki i pracownicy którym nie wolno ze sobą rozmawiać na sklepie. Jeżeli czytają to klienci to bardzo proszę podsłuchajcie jedną dwie rozmowy, zobaczycie w czym jest problem. Sklep który pamiętam to taki gdzie pracownik nie bał się pogadać z klientem, miał dla niego czas, a teraz? Masz listę towarów których nie ma w półkach ale zamiast mieć możliwość wyszukać i go dołożyć to musisz: zrobić straty, odszukać towar przeceniony, posprzątać stoisko, dorobić ceny (same znikają), oznaczyć promocję (wydrukować plakaty), a i pamiętać że za każdym razem kiedy zadzwoni telefon pewnie będziesz siedzieć na kasie (nie wiadomo jak długo), trzeba wykonać listę next stepów które musi wypisać kierownik porannej zmiany, w między czasie może uda ci się wyjść na przerwę. Dyrekcja nie zauważyła że ma na zwolnieniach 1/4 pracowników. Zapytajcie się ile osób już nie chce tam pracować. Tym sposobem ze sklepu który miał super wyniki został tylko strzępek tego co było. Mam tylko nadzieję że w momencie kiedy złożone u dyrektora wypowiedzenia dotrą do siedziby w Krakowie to ktoś zwróci na to uwagę. Oby jak najszybciej...

złoty

A ktoś orientuje się, czy z kasjera można jakoś awansować wyżej? Bo ja pracowałem na kasie, ale teraz chciałbym troszeczkę się przekwalifikować. Wiem jak funkcjonują takie markety ale na kasie już nie chcę siedzieć. Moze ktoś się orientuje jak to w Pisatowie wygląda i jakie są widoki na prace? Może zwalnia się jakies stanowisko w biurze?

scyzor

tego typu wypowiedzi, obrażają wymienioną osobę, czemu w oczy nikt nie powie danej osobie co o niej myśli tylko piszac jakis PASZKFIL oczernia kogoś bezmyslnie - zasada jest prosta mówiac w oczy emanuje się odwagę - dla mnie to < ŚMIEĆ OCZERNIA CZŁOWIEKA ZA JEGO PLECAMI >-scyzor tesco

zgadza się w piastowie ze starych kierowników nie ma już nikogo ostatnio jak pisalem rok temu pozbyli się kier. roberta(mięso,warzywa).Dzięki nowemu seniorowi świerza żywność jest rozpierdzielona maksymalnie.Senior"daj mi dane" nic nie potrafi tylko pisać notatki powinien w policji się zatrudnić!Chamstwo i prymitywizm w czystej postaci!

ANONIM

Pracowałam w Tesco w Ursusie bardzo krótko,ale mogę powiedzieć jedno niektórzy pracownicy spoko,kierownicy tez najbardziej wkurzyła mnie kierowniczka kas P,Aneta..Zołza i więcej co mam do powiedzenie to brak serca...Nie polecam pracy w USRSUSOWSKIM TESCO....

c18

No teraz to juz z tesco robi sie (usunięte przez administratora) al mi tych pracowników bo zasuwaja 2 razy tyle co kilka lat temu za te samą kasę . Kto to słyszał , aby w weekendy kiedy jest najwięcej klientów postawić na stoiskach z wędlinami , czy grillu po jednej osobie???? czy tam do jasnej cholery jaki (usunięte przez administratora) ustawia pracę???

klijentka

masakra co sie tam dzieje kobiety na wedlinach miesie tyraja same po jednej osobie na dziale pani (usunięte przez administratora)przemila kobieta pani (usunięte przez administratora)cudowne dziecko i to na tyle z tych ludzi ludzi bo reszta to (usunięte przez administratora)

Dawno nie pisałem...co tam u Was Kochani? Kto jest jeszcze w Piastowie ze "starej" kadry?

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO Polska Piastów - Piastów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO Polska Piastów?

Kandydaci do pracy w TESCO Polska Piastów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO Polska Piastów