TESCO Polska Piastów

Piastów

TESCO Polska Piastów

Opinie o TESCO Polska Piastów

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dariusz

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w TESCO Polska Piastów, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Bartek

Jaka atmosfera w pracy? Może ktoś podpowie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w TESCO Polska Piastów? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Karol

czy możecie coś podpowiedzieć o pracy w Tesco w Piastowie? mam zamiar aplikować i szukam opinii pracowników!!

Nick

Jednego durnia albo i dwóch mniej. Powietrze odświeżyło się.

Kochaś
@Nick 04.06.2017 18:48

A kto jest teraz kierownikiem na wędlinach i serach???

bye

Ale czy są teraz jakieś oferty pracy? Widocznie rotacja wśród pracowników nie jest potrzebna, bo wszystkim pasuje atmosfera.

Asia

Mam pytanie do pracujących w Piastowie. Jak jest z poszanowaniem praw pracownika? Czy nie ma mobingu od kierowników i dyrekcji? Podobno na innych teskach nie jest z tym dobrze.

ja

Jaki Łukasz pracowałem tam więc znam co nie co

m2

Szkoda,że Łukasz odchodzi

Scyzor Pańcio

Co taka cisza zero nowych wpisów - Piastów żyje !!!! Tesco prosperuje a wy śpicie ? co tam nowego spostrzeżenia

czarny 13

ponoć tesco od lutego ma być zamknięte lub zmienione na coś innego to prawda??

bynio

o to chodzi

anon

Jak na kasy to najszybciej przez Agencje.

Nata

Panciu nie denerwuj się

Qwerty

... I jeszcze kultura Ci z butów wylazła :) Nie przyznawaj się że jesteś z Tesco Piastów bo wstyd innym pracownikom przynosisz. Naucz się Gnomie poprawnej polszczyzny, składni, używania zdań złożonych itp bo dzięki takim jak Ty klientela traktuje nas jak idiotów. I do pewnego stopnia ma rację patrząc na Ciebie. Czekam na dalsze Twoje autoprezentacje.

Scyzor Pańcio
@Qwerty 12.11.2015 22:17

Qwerty - pisząc do mnie miej odwagę podpisać się, rozumiem że jako sama stwierdziłaś IDIOTKA i polonistka uważasz iż anonimowo pisząc jesteś chroniona.Autoprezentacja którą przedstawiłaś uwidacznia twoją nicość blondynko.Sam fakt że polemizuję z tobą < liderko > uwłacza mi.Podniesiesz mi ciśnienie nadepniesz mi na odcisk - i rozdepczę cię jak robaka padlino !!! wszystko przed tobą śmieciaro

Ja z Tesco

To się porobiło ! - czy to już koniec Tesco w piastowie? wiodąca rola zmiany nocnej to pani która swoją niekompetencją RAZI! ignoruje zasady Tesco pozwala na własną prywatę ( serwis )niekompetencje nadrabia LIZOSTWEM czy naprawdę my pracownicy jesteśmy skazani na liderko-kierowniczkę ? jest żle ale idzie ku gorszemu-w sklepie nowa miotła na nocnej zmianie w magazynie Pan i władca który kilka razy w miesiącu stara się zatrzeć złą opinię o magazynierach reszta to lizusy z papierów toaletowych a my osoby towarujące sklep jak zwykle jesteśmu BE!!

Pańcio Scyzor
@Qwerty 02.11.2015 21:34

Gal anonom ? czemu nie podpiszesz się ? kim jesteś pajacu , piszesz do mnie Cwoku lub ty niecna pracownico chemi ?? brak odwagi podpisać się wychodzi z ciebie łajzo brak odwagi czy boisz sie napisać mi w oczy własnej ułomności . Następnym razem jak masz coś do miej jaja i podpisz sie lub powiedz mi w oczy co masz do mnie - wiem jestes z tych innych inaczej lub NIEPEŁNOSPRYTNYCH

hyzio

przyjęcia wstrzymali więc się nie wysilaj

bynio

Tyrałem w Piastowie w Tesco 3 lata,jakie mam wspomnienia a no wolę nie mówić.Ale co nie co opowiem może ktoś w końcu ukręci łeb co niektórym osobom,nr.1 liderka zmiany nocnej i jej była kierowniczka Ryszarda to dwie osoby które destabilizują całość załogi która i tak wygląda coraz gorzej upływ ludzi to zasługa tych osób.Testy anonimowe,Ażeby dobrze wypadły pisała Ryszarda za pracowników.Liderka całe noce zamiast zajmować się pracą wykładała serwis pewnie czyni to dalej,kierowniczka nakazuje wykładanie swojego serwisu pracownikom którzy i tak mają co robić.Tak w wielkim skrócie wygląda praca w Tesco pod dyktando Agnieszki oraz Ryszardy.

polaczki-robaczki

Jak ktoś robi w 2015 za 6 zł to sam sobie jest winien. Takie stawki to były na początku wieku, jak ktoś nie zauważył to od 2000 minęło 15 lat, ceny trochę w górę poszły xD I niech mi nikt nie wyskakuje z argumentem że dzieci na utrzymaniu, jak się zarabia jak robak który sam się nie potrafi utrzymać to się dzieci nie robi. Póki będą podludzie godzący się na takie stawki póty w polsce będzie smród

polaczki-robaczki

Jeżeli tak narzekacie, to po co tam pracujecie? To wy jesteście odpowiedzialni za ten syf, bo to wy się dajecie tak traktować, w dodatku za takie psie pieniądze.

panjaweldrugi

Trochę szkoda patrzeć na to co się dzieje. Kiedyś był to chyba najbardziej znany i uczęszczany sklep w Piastowie, dzisiaj przegrywa nawet z biedronką. Pamiętam okolice 2002-2004 kiedy zatrzęsienie było pracowników stałych tesco, a do tego drugie tyle z work service i leader service, sam tam pracowałem z tych dwóch agencji pracy. Tesco to było coś więcej niż sklep, to był styl życia xD Grill wyżywił połowę piastowa, druga połowa pracowała w tym sklepie, cały Piastów tam kupował i bywał. A potem jak te tesco zaczęło spadać na psy dobrych parę lat temu, to już leci po równi pochyłej w dół. Ten sklep to jeden wielki smród, zarówno dosłownie jak i w przenośni. Trochę szkoda, ale na jakąkolwiek poprawę to ja bym już nie liczył. Paleciaku bywaj zdrów

Asdf

Odnośnie firmy sprzatajacej: Ci ludzie ciężko pracują na czystość tego sklepu. Ale nawet przy pełnej obsadzie że starych czasów nie byli w stanie posprzatac wszystkiego. A co dopiero teraz gdy tesco ograniczylo im etaty i godziny. Czy ktoś w ogóle wie że firmie sprzatajacej jeśli nie zalicza audytu czystości obcinają place o 30%? Prosze policzyć sobie - stawką pracownika na poziomie 6zl/h ścięta o 1,8 zł. Korporacja wynegocjowała takie warunki z firma sprzatajaca - no i oczywiście wszystko jest w porządku bo oni umowę podpisali. To typowe w Tesco ograniczyć obsadę, ściąć godziny, ściąć place i zwiększyc wymagania o 200 %. Niedługo ta firma sprzatajaca zrezygnuje bo przecież ci ludzie muszą coś jesc, przyjdzie następne ekipa do sprzątania i po trzech miesiącach również zrezygnuje a korporacja będzie się cieszyć że tanim kosztem wydoila kolejnego frajera. Tak dzisiaj robi się dobre interesy - tylko na krzywdzie ludzkiej bo na bardziej inteligentne rozwiązania teco nie stać.

pp

To nie praca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tak cięzko jak teraz nigdy nie było. Żeby na drugiej zmianie były trzy kasjerki na działach po jednym pracowniku albo i to nie to jest nie do wyobrazenia. Jak oni chcą zeby ten sklep funkcjonował skoro nie ma ludzi do pracy. Ciagle tylko dlaczego to nie zrobione tamto nie zrobione. A sklep zaczyna swiecic pustkami. Oszczednoci oszczednosciami ale jak ma byc zrobiony obrot skoro nie ma towaru? Zamiast towarowac to trzeba pomyc półki, isc na kase, robic jakies bezsensowne przebudowy. Klienci uciekaja bo nie ma towaru a oni na szkoleniach wmawiaja nam ze to nasza wina bo nie stosujemy 8 złotych zasad. Zero szacunku ze strony dyrektora regionalnej itp w stosunku do nas i do klientów

Jennifer

Witam. Tesco w Piastowie to nie zakład pracy niestety tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracownicy latają ze szczotą po sklepie, na kolanach szorują podłogi przy klientach wstyd co to firmy sprzątającej nie mamy. Musimy sprzątać biura,zaplecza i po wszystkim mamy test białej rękawiczki hm może my do jakiegoś programu telewizyjnego startujemy,tylko jeszcze o tym nie wiemy.Brakuje tylko żebyśmy. Kible myli Robimy wszystko czlowiek idąc do pracy zastanawia się gdzie go rzuca kasy czy towarowanie a może jeszcze coś innego. Po przyjsciu naszego P. Dyrektora zwolnilo sie wiele osób wszyscy mają dosyć obowiązków coraz więcej ludzi do pracy nie ma a jeszcze mają pretensje ze jest cos niezrobione. I Ci grożą że Cię rzucą na ryby bistro czy jeszcze gdzie indziej Szkoda gadać człowiek się nerwicy moze nabawic.

Liz

Burdel syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

rozczarowana

to co sie teraz w Tesco dzieje to aż sie prosi o pomstę do nieba, takiego tyrania- do słownie bo zapierdziela sie teraz za 3 osoby to jeszcze nie było a do tego bez słowa dziekuje. wrecz przeciwnie jeszcze cie opierdzielaja ze za mało zrobiłaś a czemu sie nie wyrobiłaś i do tego tekst-"jak ci sie nie podoba to nie musisz tu pracowac"- podziękowanie dla pracownika z wieloletnim stażem.Owszem nie musimy tu pracowac tylko kto mi zwroci STRACONE ZDROWIE bo wiekszość z nas to juz nie ma kręgosłupa. PS. do Pani regionalnej A.M. o ile to czyta. Jest pani bardzo nie wychowaną osobą i radzę zmienic nastawienie do ludzi bo to My podstawowi pracownicy tyramy na to aby Pani miała wynagrodzenie na swoim koncie.Czy tak ciężko odpowiedzieć dzień dobry albo chociaż się uśmiechnąć.żal mi Pani. TRAKTUJEMY INNYCH TAK JAK SAMI CHCEMY BYĆ TRAKTOWANI.- WARTOŚCI TESCO

Takitam

Ano niestety nowy dyrektor skutecznie rozkłada ten market na łopatki. Przyszedł na gotowe, market prosperował dobrze, osiągał cele miał wyniki teraz stacza się na dno. Handel przestał być najważniejszy, puste półki straszą klientów. Dużo z nic narzeka że nie ma towarów które kupowali od zawsze. Dużo z nich rezygnuje z zakupów bo po co przyjeżdżać do sklepu skoro nie ma towaru dla nich? Bardzo łatwo jest stracic klienta bardzo ciężko jest pozyskać nowego a jeszcze ciężej odzyskać straconego. Kraków [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obchodza długotrwałe zwolnienia czy odchodzący pracownicy, nic nie zrobią dyrektorowi bo to ta sama klasa idiotów. Jeśli tacy ludzie rządzą na najwyższych stanowiskach to nic dziwnego że korporacja nie osiąga zysków. Czytałem ostatnio wypowiedź szefa szefów że redukcję załogi na całym świecie nie przyniosły oszczędności. Skoro planuje się zredukowanie obsady to nawet gimnazjalista przekalkuluje jakie można oszczędzić pieniądze okazuje się że Tesco tego skalkulowac nie potrafi i musi to sprawdzać w praktyce. Gratuluje firmie doboru na najwyższe stanowiska takich analfabetow... A nasz menago albo jest dyslektykiem albo podstawówki nie ukończył każde "u" w jego pisowni to "u" kreskowane. Wyjść z podziwu wszyscy nie możemy :) Tu musze przerwać pisanie zebrało mi się na torsje....

tm

Pracuję tam już bardzo długo, przeżyłam nie jednego dyrektora ale niestety to co teraz się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Mam wrażenie że klienci też to zaczynają zauważać. Brak towaru na półkach, ogólny bród, przeterminowane artykuły, kolejki i pracownicy którym nie wolno ze sobą rozmawiać na sklepie. Jeżeli czytają to klienci to bardzo proszę podsłuchajcie jedną dwie rozmowy, zobaczycie w czym jest problem. Sklep który pamiętam to taki gdzie pracownik nie bał się pogadać z klientem, miał dla niego czas, a teraz? Masz listę towarów których nie ma w półkach ale zamiast mieć możliwość wyszukać i go dołożyć to musisz: zrobić straty, odszukać towar przeceniony, posprzątać stoisko, dorobić ceny (same znikają), oznaczyć promocję (wydrukować plakaty), a i pamiętać że za każdym razem kiedy zadzwoni telefon pewnie będziesz siedzieć na kasie (nie wiadomo jak długo), trzeba wykonać listę next stepów które musi wypisać kierownik porannej zmiany, w między czasie może uda ci się wyjść na przerwę. Dyrekcja nie zauważyła że ma na zwolnieniach 1/4 pracowników. Zapytajcie się ile osób już nie chce tam pracować. Tym sposobem ze sklepu który miał super wyniki został tylko strzępek tego co było. Mam tylko nadzieję że w momencie kiedy złożone u dyrektora wypowiedzenia dotrą do siedziby w Krakowie to ktoś zwróci na to uwagę. Oby jak najszybciej...

złoty

A ktoś orientuje się, czy z kasjera można jakoś awansować wyżej? Bo ja pracowałem na kasie, ale teraz chciałbym troszeczkę się przekwalifikować. Wiem jak funkcjonują takie markety ale na kasie już nie chcę siedzieć. Moze ktoś się orientuje jak to w Pisatowie wygląda i jakie są widoki na prace? Może zwalnia się jakies stanowisko w biurze?

Zostaw opinię o TESCO Polska Piastów - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO Polska Piastów