Funtech Sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o Funtech Sp. z o.o.

mba

Przysłali martwego laptopa. Odesłałem, a oni przysłali jeszcze raz tego samego martwego laptopa, zmieniając naklejkę z ich wewnętrznym numerem seryjnym, i napisali: "Przykro nam iż kolejny egzemplarz okazał się wadliwy." Laptop miał być nowy, a był używany i zapakowany tak, że wszystko wyglądało jak oryginalne pakowanie producenta, zarówno za pierwszym jak i za drugim razem.

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Funtech Sp. z o.o.? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Funtech Sp. z o.o. - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Funtech Sp. z o.o.