Profesja Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.

Opinie o Profesja Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.

witka

Firma nie działa na rynku od 2 lat....

Rena

A ja polecam i to bardzo , zmiana kadry zarządzającej zdziałała cuda

llili

Tak, to prawda, jednak ostatnio coś drgnęło. Pomimo to, nie polecam.

kitos

szkoła ma szczytny cel, ale go nie realizuje. bałagan w bieżących dokumentach, nie mówić już o łatwości ;) odnalezienia świadectw z wcześniejszych lat, gdy słuchacz chce odebrać swoje dokumenty. przy okazji może się dowiedzieć, że był zapisany na dodatkowy kierunek, czyli że w jednym semestrze chodził na dwa różne. na listach słuchaczy w dziennikach pojawiają się nazwiska nauczyciela, który w innej grupie wykłada stylizację fryzjerstwa, bądź język angielski. dyrektor oddziału robi więcej przekrętów niż inni a później ma pretensje do pracowników, że są nieprawidłowości , które wychodzą na jaw na różnych kontrolach. osobom, które poświęcają swój czas i zaangażowanie, mówi dziękuję na dwa dni przed wygaśnięciem umowy. a zapomina, że ci nowo przyjęci robią wszystko by powychodzić z różnych zaległości. atmosfera w pracy nie ciekawa, omijajcie z dala tę placówkę

Zostaw opinię o Profesja Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profesja Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.