WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja

Opinie o WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja

Magda

zamówiłam recepcję do gabinetu - opłakany stan. poobijana, wykonanie samo za siebie mówi żeby nie zamawiać od tej firmy. lada kosztowała 4 tys a u kogos innego zapłaciłabym połowe - oświetlenie nie działa. dzwoniąc do firmy z reklamacją Pani powiedziała że nie było trzeba u nich zamawiać a u kogoś innego - szok . walczymy o zwrot pieniążków i niech ją biorą w P...u !!!

niezadowolony

Odradzam ! Wyspa zrobiona przez tą '' firmę '' rozpada się po dwóch tygodniach. Tragiczna jakość wykonania, zawiasy wypadają. Nie wystawiają faktury - od miesiąca wisze na telefonie w celu otrzymania faktury za wykonaną usługę. Kontakt utrudniony. Właściciel cham. Serio ludzie zapłaćcie więcej, albo postawcie meble z ikei bo wszystko będzie lepsze niż wiszenie na telefonach i dopraszanie się o swoje.

ps84

Kilka lat temu firma była przykładem rzetelności i profesjonalizmu. Dziś od kierowcę po właściciela mamy przekrój najgorszych cech, od frustracji po chamstwo wobec klientów. Kiepsko opłacani fachowcy robią produkty z wadami, to generuje niezadowolenie klientów. Wracające na reklamację produkty generują frustracje, ta odbijana jest na klientach, a jeśli oni nie płacą to nie ma z czego zapłacić lepszym pracownikom. I tak w kółko.

niezadowolony klient

Nie zamawiajcie tam mebli ! Oszukują klientów ! Bardzo długo czeka się na zamówienie i na koniec przychodzi całkowicie nie zgodne z zamówieniem. A właściciel oraz pracownicy kpią sobie z całej sytuacji. Bezczelność, arogancja oraz oszustwo!

Włodi1916

Na pewno mocną stroną Pana Właściciela jest poczucie humoru, bo nie umiem inaczej wyjaśnić oferty 1300 zł.

Aslim

Zastanawiam się czy WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja ma umowe o prace czy może wcale nie mają niczego takiego?

aaa

Takiego chamstwa i bezczelności nie widziałam dawno !!!

andrzej

NIE POLECAM!!!WRECZ ODRADZAM ,nie poważna firma tak jak właściciel!

MISZTA
@andrzej 22.03.2015 17:30
NIE POLECAM!!!WRECZ ODRADZAM ,nie poważna firma tak jak właściciel!

W FIRMIE PRACOWAŁAM 3 LATA. PRACODAWCA JAK MAŁO KTO WYROZUMIAŁY I LUDZKI. ALE WIDZĄC POWYŻSZE OPINIE LUDZIE MAJĄ PROBLEM Z PUNKTUALNOŚCIĄ I WYKONYWANIEM OBOWIĄZKÓW BO SZEF TO OSOBA WYMAGAJĄCA I LUBIĄCA PUNKTUALNOŚĆ :-) WARUNKI PRACY BARDZO DOBRE, WSPÓŁPRACOWNICY PRZYJAŹNI LUDZIE. GORĄCO POLECAM.

Zostaw opinię o WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja