Opinie o Śrubonit w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Śrubonit. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Śrubonit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śrubonit w Żywiec

Kacper Nowy wpis

Macie w ogóle w firmie możliwość na awans ?

Zainteresowany Nowy wpis

Ile oferują na start? Dalej jedna zmiana?

Piotr Nowy wpis

Witajcie pracowałem tam dwa razy za pierwszym razem był problem ze starymi pracownikami młodego wogule nie doceniali a zwłaszcza pani M. Ale powiem tak tylko pierwsze zmiany zarobek 2300zl plus około 400zl premi nie było źle chociaż czasem nie było czasu nawet na przerwę zrezygnowałem ze względu na starych pracowników w tym roku zatrudnilem się ponownie ponieważ starych wyjadaczy już nie ma system pracy ten sam ale pracodawca masakra na rozmowie obiecał pierwszy miesiąc 2000 następne po 2500plus premia produkcyjna i co robiłem za trzech wszystkie maszyny na mojej głowie cała produkcja wysyłki rozładunki załadunki przerwa taka żeby zajść do stołówki po kanapki około 12 i jeść przy maszynach bo maszyna musi pracować ale doząc to płety przyszedł 10czas wypłaty i co dostałem 1620zl na konto idę do szefa na rozmowę a on na to tak trzeba uczyć się na maszynach żeby więcej zarabiać muwie ok ale kiedy jak nie mam czasu nawet na przerwę to stwierdził że trzeba sobie czas dobrze zadysponowac co do reszty pracowników a jest ich trzech jeden non stop chodzi pijana drogi robi za czterech podziwiam gościa że za takie pieniądze pracuje a najgorzej ma pani w biurze drze się po niej ma wszystko na głowie a i tak jest źle czysty mobbing nie polecam tej firmy ja zrezygnowałem porostu porzucenie pracy z godziny na godzinę strzescie się tego miejsca

Szef Nowy wpis
@Piotr

Zapomniał Pan napisać, że był Pan na chorobowym, które w pierwszym miesiącu pracy jest bezpłatne, później Pan wybrał wszystkie urlopy na żądanie pod pretekstem że skręcił Pan nogę i przez dwa dni nie mógł spać po trzech dniach wrócił Pan do pracy i nagle cudowne ozdrowienie jak szef nie patrzy na czwarty dzień noga zdrowa. Chyba Pan nie zauważył, że firmie są kamery gdzie wszystko się nagrywało, już nie mówiąc, że cały czas Pan opuszczał stanowisko pracy na rozmowy przez telefon. Przypomnę , że został Pan przyjęty do pracy na stanowisko operatora maszyn do walcowania gwintów metrycznych, a nie na stanowisko pakowacz. Co do pracy za trzech i na wszystkich maszynach, a o kanapkach przy maszynie to kamery pokazały co innego, czasy pseudofachowców w naszej Firmie dawno się skończyły. A nieporozumieniem jest Pan samoistnie opuścił firmy nikogo nie informując, gdzie zostaliśmy zmuszeni do poszukiwania Pana. Po dwóch dniach (w środę) przysłał Pan sms żądaniami płacy i zmiany stanowiska pracy, gdzie po spełnieniu żądań Pan łaskawie wróci do pracy w poniedziałek. Jeszcze raz Panu napiszemy życzymy Panu wszystkiego najlepszego w poszukiwaniu nowej pracy. PS Za pierwszym razem Pan nie zrezygnował sam z pracy tylko został Pan wyrzucony dyscyplinarnie za przedłużenie bez zgody przełożonego urlopu o jedne tydzień ?

Sebek

Warunki pracy są tragiczne, szef arogancki i niewypłacalny. Nie polecam nikomu

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Śrubonit? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Mirek

Witam, jestem zainteresowany współpraca z firmą Śrubonit, jednak nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Stronę internetową mają bardzo profesjonalną, ale i na niej nie umieszczają ofert. Może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat aktualnej rekrutacji?

Boss
@Mirek

Witam, jeśli jest Pan zainteresowany zatrudnieniem w branży metalowej, przy produkcji śrub proszę o kontakt. 605789828

kazek

Serdecznie nie polecam !!! Warunki poniżej wszelkich norm, bhp nie istnieje.

stasek

firma i wlasciciele MASAKRA.najlepsi pracownicy odeszli lata temu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Śrubonit - Żywiec

Śrubonit