Śrubonit

Żywiec

Opinie o Śrubonit

Sebek

Warunki pracy są tragiczne, szef arogancki i niewypłacalny. Nie polecam nikomu

Mirek

Witam, jestem zainteresowany współpraca z firmą Śrubonit, jednak nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Stronę internetową mają bardzo profesjonalną, ale i na niej nie umieszczają ofert. Może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat aktualnej rekrutacji?

Boss
@Mirek 22.04.2016 11:59

Witam, jeśli jest Pan zainteresowany zatrudnieniem w branży metalowej, przy produkcji śrub proszę o kontakt. 605789828

kazek

Serdecznie nie polecam !!! Warunki poniżej wszelkich norm, bhp nie istnieje.

stasek

firma i wlasciciele MASAKRA.najlepsi pracownicy odeszli lata temu ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Śrubonit - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śrubonit