Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

Zaraz były pracownik

Jestem na okresie wypowiedzenia i nie polecam tej firmy. Benefity proponowane przez Hemmersbach nie są nawet w połowie tym, co mogą zaproponowac inne firmy. Menadżerowie, z którymi pracowałem to osoby, które nie znają się na tym co robią. Nie ma możliwość pracy z domu, nawet wirus nie przekonał firmy do wysłania wszystkich pracowników na pracę z domu. To już samo przez siebie pokazuje jak traktuje się pracownika w Hemmersbach. Nie polecam

Maria
@Zaraz były pracownik

Jaki jest okres wypowiedzenia w Hemmersbach? I nie masz podpisanej żadnej lojalki? Nie masz przez to teraz problemów z podjęciem pracy gdzieś indziej?

Sowa
@Maria

Odpowiedz sobie na swoje pytania kodeksem pracy albo wujkiem Google

rekru

rekrutacja trwa b dlugo nikt nie informuje o jej wynikach

sony15
@rekru

mnie informowali

@rekru

A to dziwne. Mnie informowali, że do dwóch tygodni dadzą odpowiedź, a zadzwonili na drugi dzień z propozycją umowy.

Heh
@ZIgi

Pewnie zgodnie z hem oczekiwaniami potweirdziłeś te tfu 2500 netto

@Heh

Nie, dostałem propozycję 5000 brutto na okresie próbnym, samochód służbowy, laptop i telefon. Po 3 miesiącach gwarantowana podwyżka 15%.

ZIgi

Skąd pomysł, że przyjąłem propozycję? Po prostu podaję fakty, jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna i propozycja umowy, podziękowałem za nią, ale nie jest tak, jak piszą te pędzle narzekające na wszystko i wszystkich. SDM? Service Desk? Nie, serwisant serwerów, praca z domu, w dyżurach, na telefon.

Aha
@ZIgi

Jak na serwisanta serwerów (usunięte przez administratora)

zachęcam do zakupu słownika ortograficznego... dla twojej informacji poprawna pisownia to "nie najgorszy". Dziwisz się, ze nie możesz awansować i nie zarabiasz tak jakbys chciał? jak nie znasz podstawowych zasad ortografii i pisowni to nie wiem jak wygląda jakość twojej pracy... "Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje". Chyba coś jest w tym powiedzeniu. Skąd masz informację ile zarabia się na poszczególnych stanowiskach w poszczególnych firmach?

Heh
@123456

Śmiesznie, z takim powiedzmy niemieckim nastawieniem, to powinieneś jednak wylądować w tego pokroju firmie. Mógłbyś się przyczepiać do innych za te 500zł więcej. Oczywiście najpierw przez jakiś czas musiałbyś sam być gnębiony i jednocześnie trochę polizać. Życzę powodzenia, widzę potencjał. Dziwię się z kolei skąd wniosek, że nie zarabiam jakbym chciał. Zdziwiłbyś się jakie pieniądze robię i nie potrzebuję do tego twojego słownika.

Pawel

Dokładnie jeszcze im dac telefon i samochód służbowy a na dzien dobry piątkę na rękę za samo istnienie xd najlepiej w necie wylewać żale

Lol

Wy stare wygi bedziecie kisić się w hemmersbachu, a za parę lat bedziecie błagac tych millenialsow o pracę w innej firmie

pjoter
@Lol

hahaha dobre...nie wiem gdzie milenialsi z roszczeniowym podejściem "bo mi się nalezy" znajda prace. Chetnie dowiem sie gdzie takich przyjmuja zeby nigdy tam nie wysylac CV :P To wam brakuje ambicji, ze pomimo ze wam zle to i tak tam pracujecie..

MaTeO
@pjoter

Milenialsi? Nie pomyliłeś czasem generacji ? np z pokoleniem Z?

Zenek

Rekrutacje maja chyba na celu odstraszenie potencjalnego kandydata

Xozoz
@Zenek

Z takim imieniem na pewno lol

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Nie polecam

Porazka rekrutacja zgadzam sie z poprzednimi kom

xD

Nie rozumiem oburzenia wszystkich co placza tutaj o wyplate. Poziom wejscia jest praktycznie zerowy - biora kazdego, nawet najwiekszego tlumoka. Wystarczy znac angielski na przecietnym b2 i znac podstawy obslugi pc. Za co maja placic wiecej ? Chcecie zarabiac to sie uczcie i poszerzajcie swoje kompetencje a nie "bo sie nalezy". Firma jak firma, bardzo prosta taktyka - Tania, niewykwalifikowana sila robocza. Czasami trafia sie wymiatacze lub osoby z potencjalem na wymiatacza i po paru msc ida dalej z wiekszym expem w cv za konkretna kase. Firmy jak hemmersbach sa typowymi firmami, zeby od "czegos" zaczac. Do takiego miejsca nie przychodzi sie zarabiac, tylko budowac cv. Jak ktos zna sie na temacie i umie sie sprzedac to po paru msc w takim "byle IT" idzie wyzej za 2/3x wieksze pieniadze. Dwoch dobrych znajomych (Ogarnieci z tematow IT i nie tylko) po pol roku pracy tutaj za przyslowiowe "2.5k" poszlo dalej za sumy 6k net + :) No ale wszystkim sie wszystko nalezy, malo kto mysli tkatycznie jesli chodzi o kariere ;)

nixon
@xD

lepiej bym tego nie ujał

@xD

Co ty chrzanisz jakie 6k netto, po jakim pół roku pracy, skąd takie bzdury wyciągasz. Ci co poszli do ryanaira to poszli za max 6 ale brutto. I nie po pol roku, tylko roku. Potem ludzie łażą po firmie i nieprawdziwe płoty rozsiewają. Jak masz jakiś bol (usunięte przez administratora) albo milosc do niemca, to nie znaczy ze każdy bedzie dawal się (usunięte przez administratora) i chwalil zlego pracodawce. Takie patologiczne zaklady trzeba piętnować i to jest obowiązkiem kazdego uczciwego wobec siebie pracownika. Przez takich jakich ty z naszego kraju robi sie indie.

Tlko
@xD

Czyli hemm to badziew, nie prościej było tak napisać? :-D

@Pawel

Skoro mowie ze 6 net to 6 net i to nie sa bzudry. Jeden zostal programista inny 3 liniowcem w innym - wiekszym korpo. No ale dla Ciebie zostaje tylko narzekac, typowy Polak. Dlatego nigdy 90% takich polaczkow jak Ty nie bedzie zarabiac, bo tylko umiecie narzekac i oczekiwac ze wszystko sie dla was nalezy. Kolejny argument z indiami chybiony tak samo jak twoja cala logika. Zeby do czegos dojsc, trzeba cos poswiecic. Ale co o tym moze wiedziec wieczny polak narzekacz co cale zycie bedzie robil za 3k, bo nie ma ambicji ani nie umie myslec strategicznie ? :D

@Pawel

Poza tym proponuje rowniez oprocz ciaglego narzekania skupic sie chociaz troszke na czytaniu ze zrozumieniem, bo jakos nie widze zebym gdziekolwiek pochwalil "Niemca". Nawet napisalem ze jest to "byle it" ;)

@xD

Dalej piszesz bzdury i widze ze z takim matolem jak ty nie bedzie dalej dyskusji bo nie masz podstawowej kumacji ani znajomosci tematu. Bajeczki wyciagniete z zakamarka tylka. Widac ze w nim byles i G widziales, wiec szkoda czasu na takiego paprocha.

Cughdtduguf
@xD

"@Pawel Skoro mowie ze 6 net to 6 net i to nie sa bzudry" skoro mowie to mowie hahahaha co za (usunięte przez administratora) haha jak tak mowie to tak jest. xd Beka z typa, typowy przedstawiciel pokolenia roszczeniowego, milenialsi, rurki, manicure.

@Cughdtduguf

Powiedzial polaczek co bedzie robil za 2.5k cale zycie ;D Pozdrawiam

xx
@Pawel

jak poszles do ryana to ciesz sie swoim awansem zamiast siedziec na necie i siac gownoburze poza chyba powinni przyjrzec sie jakosci twoje pracy :p ak pojdziesz za rok gdzies indziej za wyzsza kase to potemm bedziesz wlazic na strone ryana zeby wylewac hejt? typowy polaczek

xD

Jak tam twoje 2.5k przyjacielu ?

Maja
@xD

Niektórzy z Was chwalą, inni z kolei piętnują to co oferuje Hemmersbach. Trudno w końcu coś wywnioskować przyglądając się Waszej wymianie zdań. Czy może ktoś konkretnie napisać, ile można zarobić?

Do mai
@Maja

Masz ponad 1000 negatywnych opinii, wielokrotnie powtarzaną stawkę! 2500 na rękę omg, i potem tacy ludzie trafiają do it z zerowym ogarnięciem...

xD

Oh polaczek sie poplakal :D W sumie tez bylo by mi ciezko, gdy bym zarabial takie male pieniazki jak Ty i tobie podobni :( Hatfu na Ciebie leszczyku :*

lol
@xD

xD Jestes z GDA czy krk? po sposobie w jaki post jest napisany mysle ze GDA - jest ten (usunięte przez administratora) klimat :D

@xx

O, następny analfabeta, co narzeka na płacę a mózgu nie używa.

@xD

Gdzie są te magiczne firmy które płacą 6k netto za pół roku doświadczenia? Dlaczego tego typu stwierdzenia to zawsze pustosłowie które nigdy nie wskazuje żadnych konkretów?

xD

Jest pelno takich firm tylko trzebacos umiec :) Mozesz w 6 msc miecwieksza wiedze niz inni po paru latach. Liczby w CV to nie wyznacznik.

Jak ze studentami w Hemmersbach? Chętnie zatrudniają?

pomocny

Jeśli sudiujesz w weekendy to tak, pon-pt ziećko, bo praca na pełen etat.

Hshshshs

Firma żenada. Rozmowa kwalifikacyjna krótka, zero zainteresowania kandydatem. Stawka zaproponowana przez hemmersbach dużo niższa niż u konkurencji. Benefity, a raczej ich namiastka, która oferuje firma i się tym szczyci powinny być rozszerzone o coś nowego. Multisport, enel med bardzo fajne, ale gdzie home office? Bony siwateczne też byłyby fajnym pomysłem, ale firma oszczędza na swoich pracownikach bo woli wydac kasę na nosorożce

Red
@Hshshshs

Nie tyle na same nosorożce, co na wycieczki właścicieli i wiernych lizusów, żeby te nosorożce pooglądać. Jest to tylko pretekst, aby kąpać się w słońcu Afryki i pławić się w luksusach, pięknych hotelach, jeść nie wiadomo co.

nicknicka

Najgorsza rozmowa na jakiej byłam. Ataki na kandydata połączone z butą i arogancją.

tor

Erfassung
@Kodes

2900 brutto po 4 latach.

@Erfassung

A to ciekawe... Ja po pierwszej rozmowie, na okres próbny, dostałem 3600 netto na stanowisku serwisanta serwerów. Plus samochód służbowy, komórka i laptop. Jak nadajecie się jedynie do wyżymania szmat to się nie dziwię. Najpierw trochę wiedzy, inwestycji w siebie - wtedy płacz o hajs.

AG

Z Bogiem! Módlmy się na hali!

robol

taka,wypłata jak wczoraj to mi sie podoba mogło by juz tak zostac nie wiem czy to byla premiera czy podwyszka ale jest git niech juz ta pozostanie będę wdzięczny

@robol

moze kogos polecałes stad ta premia :) teraz fajna kasa za polecenia

robol
@pracownik

raczej nikogo

@robol

Na słownik ci dorzucili.

zach

(usunięte przez administratora) prawie nic nie zostalo spelnione z obietnic i ustalen z okresu rekrutacji. nie mam szkolen, nie mam kursu jezykowego, nie dostalem obiecanej kasy na start, nie mam podwyzki po okresie probnym, zmieniono mi godziny pracy, nie mam gdzie parkowac auta, place duze pieniadze za multisport i lekarza. (usunięte przez administratora)

czlowiek zagadka
@zach

Chcesz powiedziec ze w czasie rekrutacji obiecano ci stawke X a po przyjsciu do pracy podusunieto ci umowe z mniejsza kwota? I ty to podpisales bez slowa?

ser
@zach

może jesli to nie pomaga warto by bylo pogadac,z tym panem z gory niech trochę ruszy głową

ccc
@ser

ser, wiekszosc komentarzy tutaj pochodzi od ciebie, ciagle dzielisz sie swoim niezadowoleniem z pracy w Hemmersbach jak np. "glosno na stolowce" widze ze jestes pierwszy do dawania rad a czy ty byles u "pana z gory" pogadac? jak tak ci zle to po co tam jeszcze pracujesz? pracy pod dostatkiem mozna znalezc firme ktora zaspokoi wszystkie twoje potrzeby

menager
@ccc

nie stety nie tylko ja bo wiekszosc też brak bonow swiatecznych o czyms swiadczy firma ma pieniadze dla,siebie (usunięte przez administratora)

Szary Pracownik
@zach

Nikt CIę nie zmusz do uczestniczeniaw programie multisport, oraz by należeć do dodatkowej opcji lekarskiej. Parkować jest gdzie tylko nie zawsze pod samymi drzwiami wejsciowymi.

Szary Pracownik
@zach

Co do kursów jeżykowych. Na portalu Szkoleniowym firmy jest mnustwo szkolen po których dostajesz certyfikat. Może tam powinienieś zajrzeć i zobaczyć ile tego masz juz za sobą.

@Szary Pracownik

No, tobie by się przydał kurs polskiego. Poziom podstawowy.

rozmowa

proces rekrutacji super! pelen profesjonalizm, szybka reakcja. Po rozmowie otrzymalam feedback z dokladnymi informacjami co bylo nie tak, a co bylo ok

czy firma oferuje prywatną opiekę medyczną/multisporta?

K

Tak, jak sobie to opłacisz xD

b

Tak, trzeba cos dopłacić, chyba 40 zł za multispotr plus, za opiekę zalezy od pakietu, ja płace jakieś 30 zł

K
@b

Przy tej grubaśnej pensji - po opłaceniu mieszkania, jedzenia i dojazdu w te odległe przestworza na których rozpościera się "firma", taka dopłata to solidna część zastałego sowitego wynagrodzenia..

jest prywatna opieka w enelmed+multisport. oba benefity opłacane częściowo przez Hemmersbach.

IT sp

Hem oferuje też dużo innych benefitów

d
@K

no tak, najlepiej dostac wszystko za darmo

@d

Dokładnie. Macie ekstra pensje to sobie kupicie!

mer

czemu nikt nie po myslał o ludziach dojezdzajacych z poza wroclawia o jakims małym autobusie lub busie wroclaw ma darmowy dojazd nic ich nie obchodzi w siadaja I jada jaka to sprawiedliwosc I kogo to obchodzi ze dyba,z buta 3, 4- km zeby dotrzec do pracy

ben
@mer

Myslisz, ze firma bedzie zalatwiala dojzd kazdemu ze wszystkich czesci wojewodztwa? no bez przesady. malych miejscowosci pod wroclawiem jest bardzo duzo i byloby to niewykonalne. wystarczy pomyslec

John

Nie polecam obiecują wysłać wynik rozmowy kwalifikacyjnej a tego nie robią:) Słabiutko :)

Kasz

Firma dobra na start, jeśli ktoś nie ma doświadczenia w korporacji i środowisku międzynarodowym. Są możliwości rozwoju. Duży plus za przyjazną atmosferę, zawsze można liczyć na pomoc kolegów nawet po upłynięciu okresu szkolenia. Za dobre wyniki można się załapać na ciekawe wycieczki, np. do Afryki Południowej:)

@Kasz

Wycieczki do Afryki??? Hahahahhahaha. Nie wiedzieć z jakich względów, jeden zespół rocznie jest wybierany na taką podróż, raptem kilka osób. Jest to bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące, ponieważ niektóre działy nie mają najmniejszych szans zostania wziętym pod uwagę do takiego wyjazdu. Narzędzie wyłacznie reklamowe na zewnątrz, natomiast gnijąca tykająca bomba wewnątrz biura. Demotywacja całkowita.

Anja

Dobra firma dla osób poszukujących doświadczenia, wynagrodzenie i warunki pracy zostawiają wiele do życzenia jak na tak dużą korporację.

Fajna firma zarówno dla ludzi z doświadczeniem jak i świeżych absolwentów uczelni. Jeśli potrafisz mówić po angielsku to możesz liczyć na prace w ciekawym środowisku w którym otrzymasz bezpośrednia odpowiedzialność za pewna część projektu i dzięki temu zdobędziesz ciekawe doświadczenie zawodowe. Osoby zaangażowane są często po pewnym czasie awansowane na wyższe stanowiska w organizacji

Bald

Z choinki żeś się urwał?

dej mam horom curke
@Bald

ludzie co wy robicie w tej firmie jak jest wam tak zle?? jak wam jest zle, pracodawca nie spelnia waszych oczekiwan to sie zwolnijcie i poszukajcie pracy gdzie indziej, która bedzie wam odpowiadac. pracy jest pod dostatkiem.

B
@dej mam horom curke

Te (usunięte przez administratora) nie znajdą pracy nigdzie indziej. Tylko na takich pracowników stać tą "firmę". Nie piszę już o braku umiejętności, ale też o historii w papierach. Potencjalni pracodawcy wiedzą z kim wstępnie mogą mieć do czynienia. To jest jak mieć studia wyższe typu PWSZ w CV

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 33 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach