counter
4 5 9 5 1
Marianna Nowy wpis

To jest forum pracownicze żeby pracownicy zamieszczali opinie o pracy!!

Była klientka Nowy wpis

W tamtym roku obsługa była znakomita natomiast teraz odechciewa się robić zakupy. Ciągły brak towaru jest ogromnym minusem Cud jak zamówienie przyjdzie kompletne

Izabela Nowy wpis

Wspaniała obsługa i miła atmosfera.Jestem klientką hurtowni już od jakiegoś czasu i zawsze jest to mile doświadczenie.Profesjonalnie i korzystnie cenowo .Panie tam pracujące z uśmiechem na twarzy odpowiadają na wszystkie moje pytania dotyczące produktów (zwłaszcza nowości na rynku-a tych tam nie brakuje).Polecam z pełną odpowiedzialnością!

Sylwia Nowy wpis

Polecam zawsze na czas , Miła obsługa , duży wybór ,szefowa wspaniała Dama ...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

anonymous

Najlepsze jedyne ... zawsze uprzejme uśmiechnięte pomocne ...współpracuje od 4 lat POLECAM Z Całego serca ❤️????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hurtownia Kosmetyczna Monimar S.c.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ewa

no słyszałąm właśnie że dają takie możliwości zawodowe ale nie wiem czy to prawda. ale i tak plus bo myślałam żed jak hurtownia to tylko kosmetyki an tu widzę nawet zajmują się prowadzeniem fajnych kursów

Tina

Ukończyłam tam świetne szkolenie kosmetyczne, dzięki któremu dostałam świetną pracę w salonie kosmetycznym. Polecam.

Majka;)

Świetny sklep internetowy. mają mega duży wybór i okazyjne ceny. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Monimar s.c. - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad