Górecki Firma Handlowo-Usługowa Bronisław Górecki

Żory

Opinie o Górecki Firma Handlowo-Usługowa Bronisław Górecki

Najlepszą decyzją było podjęcie nowej pracy, szkoda tylko że tak późno została przeze mnie podjęta taka decyzja. Ogólnie nie byłoby źle tylko wypłaty opóźnione o 1,5 miesiąca nie są fajne. Człowiek traci motywację i ogólnie czuje niechęć do wszystkiego, za to nasłucha się że trzeba sprzedawać. Jeżeli nikt już od nas nic nie chce to w końcu nasza wina, a nie tego że na stanie nie ma towaru. Obrabianie czterech liter jest na porządku dziennym, a od słów "przepraszam" to drzwi się nie domykają. Serdecznie pozdrawiam ;)

były pracownik

Firma na skraju upadłości. Co do warunków pracy: -bardzo dużo nadgodzin -słabe pieniądze -każdą premię i dodatek trzeba wyliczać samodzielnie i tego pilnować bo można być pominiętym -wypłaty opóźnione nieraz o miesiąc! -auta w fatalnym stanie technicznym (nie wiem i nie chcę wiedzieć jak przechodzą przeglądy) -pracownik=złodziej i to najgorszy -szef nie szanuje w ogóle swoich pracowników -często trzeba płacić z własnych pieniędzy za panujący burdel na magazynie Mam nadzieje, że firma jak najszybciej się zamknie lub ją zamkną Praca dobra dla emerytów, którzy mają zapewnioną co miesięczną wpłate na konto z państwa lub dla młodych, którzy nie mają dużych kosztów życia i mogą czekać na wypłate kilka tygodni.

JanuszRenia

Pracowałem w tej firmie szmat czasu i cuda jakie sie tam dzieły niejednego powalily by z nóg. (usunięte przez administratora)

Nie zgadzam się z twoją opinią. Pracowałem tam kawał czasu iżałuję że nie zrezygnowałem z pracy wcześniej. Niskie zarobki - szczególnie PH i osoby w biurze, praca po 12-14 h i głupie pytania dlaczego o 20.oo już idziesz do domu....(start o 7.00) Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników

Zostaw opinię o Górecki Firma Handlowo-Usługowa Bronisław Górecki - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górecki Firma Handlowo-Usługowa Bronisław Górecki