Autoryzowany Serwis RTV – Sontronic

Poznań

Opinie o Autoryzowany Serwis RTV – Sontronic

Małgorzata.T

Jestem pod wielkim wrażeniem serwisu ,23 .08.2017 około godz 16,00 wysłałam zapytanie o możliwość naprawy telewizora i ewentualny przybliżony jej koszt.Poproszono o przesłanie zdjęc obrazu który utracił część kolorów. 25,08,2017 o godz 9,00 telefonicznie poinformowano mnie iż mam przywieżć telewizor i około 15 tego samego dnia był gotowy do odbioru.Nadmieniam iż diagnostyka dotycząca naprawy jest bezpłatna.Pani odbierająca telefon przemiła chętna do udzielenia informacji.Jednak może być miło łatwo i przyjemnie.BRAWO SONTRONIC :)_

robert

Witam Poszukiwałem serwisu dla mojego aparatu sony,różne były wystawiane opinie ,lecz zdecydowałem się na ten serwis Super kontakt telefoniczny , bardzo mila pani która odbiera. Sama naprawa przebiegała w tempie wręcz ekspresowym,drobna reklamacja również bardzo pozytywnie i szybko załatwiona, a do tego możliwość śledzenia naprawy w sklepie.SUPER dla mnie Uważam że czasami nim się kogoś oceni trzeba być bardziej tolerancyjnym,wyrozumiałym, sami też nie jesteśmy perfekcjonalistami . Polecam ten serwis

kosatw

kapitalista

Zostaw opinię o Autoryzowany Serwis RTV – Sontronic - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoryzowany Serwis RTV – Sontronic