Opinie o Ifixthis Rafał Bielawski w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ifixthis Rafał Bielawski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ifixthis Rafał Bielawski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ifixthis Rafał Bielawski w Poznań

Jaki jest wkład kierownictwa Ifixthis Rafał Bielawski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dzień dobry : ) pewności nie mam więc tak dopytam was wprost. czy Pan obecnie jest Pracodawca? szukam sobie czegoś w Poznaniu, dowiedziałem się w Internecie, że prowadzony jest tu serwis elektroniki. Jak widać nie tylko ja zdążyłem się pracą zainteresować. W tym roku nikt jeszcze niczego nie pisał, nawet o samej usłudze. Jest mniej klientów czy o co chodzi?

Lsl Nowy wpis

Hejt ze strony konkurencji to taka typowa polska złośliwość i zawiść,marny zasób słów,tylko jazgot. Efekt Dunninga-Krugera przemawia przez te wypociny potomków (usunięte przez administratora).Gość dobry jest w serwisowaniu,zna się na rzeczy,owszem,naprawy trwają zbyt długo,do najtańszych nie należą. Rafał ma specyficzny charakter i styl wypowiedzi w pewnych sytuacjach,ale za to jest uczciwy.

Elka Nowy wpis

Z tymi naprawami faktycznie było cos nie tak jak ludzie pisali? Dopiero co tu weszłam, chłopak pracy szuka po Poznaniu, on akurat na serwisie elektroniki serio się zna. Widzę po opiniach, że mimo wszystko są klienci, a wiecie czy na serwis teraz dałoby rade się przyjąć i ogarnąć te tematy? Na umowę o prace czy zlecenie jeśli już?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ifixthis Rafał Bielawski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy Ifixthis Rafał Bielawski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Yup

Kierowniku mniej stresu w nowym roku, mniej hejtu na innych i więcej owocnych napraw…zapomniałem…już zamykasz XD

@Yup

Chyba obecnie już jest otwarte skoro tydzień temu pozytywna opinia w googlach wleciała? Faktycznie jednak jest tam info o tymczasowym zamknięciu. Ostateczny powód jaki miałby być i jak to się rozwiązało skoro otworzyli ponownie? Tutaj obecnie to ile osób jeszcze pracuje?

Swp
@Monika

Widzisz jak to się robi w dzisiejszych czasach - można zamknąć ale i tak zdobywać pozytywy XD Spóźniony klient czy opinia „załatwiona” ? ;)

@Swp

Aha no dobra czyli uznajesz, że tamta opinia nie jest prawdziwa? To jaką można mieć pewność wobec tej tutaj?

Swp
@Monika

Nie napisałem, że jest nieprawdziwa. Zapytałem czy spóźniony klient czy załatwiona. Nigdy nie masz pewności, tak samo jak tutaj. W Internecie nie można ufać opiniom i coś o tym wiem. Byłem ciekaw, ale nie na tyle, żeby rozwikłać tą zagadkę.

frog

NIE POLECAM! Wysłałem telefon zachęcony materiałami na YT. Czekałem na informacje o diagnozie. Raz w tygodniu (bo cisza) przypominałem się i otrzymywałem zdawkową i informacje "przepraszam, diagnoza jest niejednoznaczna" - chodziło o naprawę braku sieci GSM w iPhone 11. Po SIEDMIU TYGODNIACH…. napisałem kolejnego maila przypominającego już nieco zirytowany, bo na poprzedniego nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. No i otrzymałem informacje .. że "diagnoza jest niejednoznaczna" i Pan Rafał woli odesłać telefon. Po kolejnych czterech dniach musiałem się upomnieć o wysyłkę telefonu ... Jestem dwa miesiące w plecy z naprawą. Wszystko na temat. ŻENADA.

hi
@frog

Po obrażeniu swappie i podobnych zaczął odmawiać, niektórych napraw. Przypadek czy obawa o "swoją jakość" ? Też kiedyś oddałem macbook i odmówił...

Tomasz
@hi

Ale ze swappie to miał rację, powiem więcej, tam kupują Janusze których nie stać na iphone, wciskali kit, że jak nowy,tak jak prawie nowy 10 letni Passat od Niemca z przebiegiem na liczniku 150 tysi... po korekcie.

Xd
@Tomasz

Sprzedają telefonów 500 dziennie , a On otworzył jeden i było coś nie tak. Szczęśliwy traf? Weź pod uwagę, że to mniej niż jeden procent. Gdyby było to 50 telefonów na 500 to spoko. Zawsze w każdym sklepie trafi się bubel ale oceniać po takim małym sprawdzeniu ilościowym to słabe wg mnie. Jak nie strzelisz jednego karnego to pomimo 10letniego stażu jesteś słabym piłkarzem ? No chyba po prostu pech albo zły dzień :) No ale jeszcze przytaczając Twoja tezę o pasacie to ogrom ludzi to robi (nie pochwalam) ale jak ktoś im tak zrobi to już oburzeni :D Baw się dobrze ;)

R.K

NIE POLECAM NIKOMU WSPÓŁPRACY Z TYM PANEM. Dowody na to co robi i w jaki sposób buduje swoją rozpoznawalność szkodząc innym zostaną przekazane w najbliższych dniach do odpowiednich urzędów. Tak dalej Rafale. Pozdrawia Cię były pracownik, który wie więcej niż Ci się wydaje i który przekaże informacje komu trzeba - szkaluj wszystkich dalej publicznie :)

@R.K

Fakt, zastrzeżeń co do współpracy nie brakuje. W jaki sposób ten Pan postępuje w stosunku do innych i czy tyczy się to również pracowników?

Asedio

Iphone 7, naprawiony i jest ok. Dziwne te opinie. Ktoś pisze, że nie potrafią itp. itd. Bzdury. Na filmach widać profesjonalizm, wiedzę, skrupulatność, dokładność itd. a, że (usunięte przez administratora) nie chce naprawiać, nikt nie chce. Krytyka różnych oszołomiatych sprzedawców budzi zwiść, chęc zemsty i tylko stąd się tutaj biorą te negatywne opinie. Jak ktoś ma żal i chce się tu wypowiedzieć to nie opisze swoją przygodę ze szczegółami. Wówczas Rafał może sie w jakiś sposób do tego odnieść. A nie, że ... "Słyszałam/łem, że Pan Twardowski siedząc na ksieżycu stwierdził, że to manaicy i (usunięte przez administratora) ;)

lilii

widze ze nareszczie prawda ujrzala swiatło dzienne i ludzie dowiedza sie co to za pseudo serwis a Pan R ... zachowuje sie jak nie bede pisal bo barak słow na okreslenie tego człowieka tak jak napisal poprzednik powinien naprawiac , prowizorycznie te swoje telefony w garazu, tera z zatrudnili dodatkowy personel jakas paniusie ktorej trzeba zaplacic wypłate na kim sie odbije wiadomo na kliencie klient zaplaci , coraz drozsze usługi a coraz gorsz jakosc wykonania , u niego naprawiasz telefon , to tak samo jak kupujesz pralke psuje sie jeszcze na gwarancji , on poprostu nie potrafi naprwaic telefonow. . Prosze wszystkich omijajcie ten zaklad . Negatyw,matacze (usunięte przez administratora)

Rafał Bielawski
@lilii

A to Pan Maciej Grzegorczyk i jego poobijany iPhone 7 który wytrzymał półtora roku użytkowania oraz wymianę ekranu rok temu u nas, po cenie "dla serwisów" Panu Maciejowi teraz ubzdurało się, że to urządzenie zostanie mu naprawione w ramach gwarancji. Mogłoby zostać naprawione, gdyby podejście klienta było rozsądne, a było dalekie od rozsądku, co widać po tym co tutaj wypisuje. Odgrażał się, że wystawi piękne opinie, to i wystawił. Pozdrawiam ciepło Panie Macieju :)

Wujek Dobra Rada
@lilii

Heh kolejny człowiek z bólem ... bo naprawa była zbyt droga. A teraz głupoty wypisuje w Internecie.

Lukasz
@lilii

Ten czlowiek zepsuł mi jeszcze gorzej telefon jak był zepsuty stwierdził że tego nie da sie naprawić

@Lukasz

A co wcześniej telefonowi dolegało i co po jego próbach naprawczych? W sumie to na oko już wcześniej nie mógł stwierdzić, że nic nie da się zrobić?

Klient

Człowiek nie poważny bardzo chamskie zachowanie. Nie mają pojęcia o jakiej kolwiek naprawie telefonu. Omijać szerokim łukiem tą dziadowską pseudo firmę!!!

Aleksandra

Hej tutaj osoby piszą o tym ze oddawali iPhone do naprawy do nich a czy oni maja umowę z Apple jako ich serwis certyfikowany? Tak po prostu to chyba strach oddać…

Rychu

Kolega oddawał iPhone'a bo naoglądał się filmików na yt i wydawało się że rafał ma pojęcie, ale wyszło jak wyszło tel leżał długo w serwisie oczywiście kontaktu brak, gdyby w końcu jakimś cudem się dodzwonił dostał tylko krótką inf że naprawa będzie droga bo w sumie do wymiany wychodziłoby na to że jest wszystko chyba poza obudową. (usunięte przez administratora) Szkoda słów na takiego gościa

@Rychu

Mók chłopak miał podobne przejścia z tym serwisem, nie polecam

Rafał Bielawski
@Rychu

A sobie podejmę polemikę nt kontaktu. Odbieramy ok 95% połączeń telefonicznych po pierwszym telefonie, z mailami jest faktycznie słabo tutaj sprawa wymaga poprawy. Co do urządzeń to pewnie jak zwykle, telefon po zalaniu lub po upadku, ryty, grzebany przez szwagra lub kupiony na OLX i teraz Panie napraw, koniecznie tanio i szybko! Ludzie w bajki wierzą podobnie jak z 15 letnimi autami z przebiegiem max 150 tys :) Rychu chłopie nie wypisuj bzdur, swoje żale nt super interesu którego nie zrobiłeś kieruj gdzie indziej

@Rafał Bielawski

To dziwne bo znam wiele osób które są niezadowolone z twojego garażowwgo serwisu. A co do 15 letniego auta z przebiegiem 150 tys to akurat możliwe mój dziadek ma od nowości auto które ma teraz 17 lat i ma przebieg ok 160 tys więc koleś nie zalewaj bo ani nie masz wiedzy ani wyglądu

Lower

Gość robi świetną robotę, a inny mają ból (usunięte przez administratora) dosłownie. Jakby wszyscy tacy byli to świat byłby lepszy

Artur

Serwis działa i ma sie dobrze, uwierzcie mi na słowo zna się na tym co robi. Skąd te gwiazdki? no powiem wam, że Rafał się zna to ma wrogów z Janusz Serwis. Patrzcie na czas i godzinę, jaką są posty. Telefon poskładany i uratowany z poprzedniego bagna. Pozdro, i nie dawajcie się nabrać, na to, co piszą. Bo czytam i nie wierzę.

Rafał Z.

Witam, czytam te opinie i nie mogę się z tym zgodzić naprawiałem IPhone 8 w sierpniu 2020 i do dziś wszystko działa jak należy, pan Rafał robił poprawkę po poprzednim serwisie który nie poradził sobie z wyminą baterii i uszkodził mi dotyk w telefonie. Ja osobiście polecam serwis.

bolo

ta firma to wieka porazka pierwszy i ostatni raz skorzystalem z ich usług mało ze nie odbieraja telefonow, lekcewaza klienta to jeszcze odebrałem telefon uskodzony w gorszym stanie niz oddałem zadnuch preprosiń i naprawy telefonow, oni nie naprawiaja oni psuja wasze telefony porazka odradzam wszystkim korzystania z tego pseudo serwisu odradza omijac z daleka jesli nie chcecie stracic pieniedzy (usunięte przez administratora) .

pablo

nareszcie ktos zaczal pisac o tej pseudo firmie , juz powinna dawno nie istniec jak tak mozna ludzi oszukiwac , jesli nie potrafia naprawiac to nie powinni sie zajmowac takimi usługami, tez im oddałem pewnego czasu telefon , i powiem krotko zadnego odzewu przez miesiac łaakawie jak zadzwoilem to odebrali telefon i powiedzieli ze nie naprawia . Poprostu (usunięte przez administratora)porazka , opinia negatywna to mało dla tej firmy , odradzam wszystkim ktorzy nie chca stracic swoich telefonow lub odebrac ich w gorszym stanie . Negatyw

maja

Witam na forum tez korzystałam z tego serwisu i naprawdejest tak jak pisze poprzednik , oddałam telefon w lepszym stanie niz ottrzymałam , skorzystalam z ich usług tylko raz i wiecej nie skorzystam , rzeczywiscie (usunięte przez administratora) i jeszcze co chwile zmieniaja miejsce siedziby to o czyms swiadczy, nie polecam tego pseudo serwisu omijac z daleka Negatyw

leon

Najgorsza firma jaka spotkałem na swojej drodze (usunięte przez administratora) matacze , nie polecam nikomu, omijac szerokim łukiem wyludzaja pieniadze za te same naprawy naprawiaja prowizotycznie , nie dotrzymuja terminu napraw nie informuja o tym , nie umieja naprawiac telefonow oddaja telefony w gorszym stanie niz otrzymuja . Poprostu ich naprawa polega na czystej prowizorce naprawiaja telefon ktory działa krotko i pozniej za ta sama naprawe znow kasuja pieniadze . Odradzam naprawy telefonow w tej firmie zba za te koszty naprawy kupisz nowy telefon, negatyw, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ifixthis Rafał Bielawski - Poznań

• Jak się pracuje w Ifixthis Rafał Bielawski?

Zobacz opinie na temat firmy Ifixthis Rafał Bielawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ifixthis Rafał Bielawski?

Ifixthis Rafał Bielawski
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Dalemińska 12B lok. 11
    61-614 Poznań